Geriausios antivirusinės programos 2021 m.: mūsų TOP 5!

Geriausios antivirusinės programos 2021 m.: mūsų TOP 5!

TOP 5 geriausios antivirusinės programos 2021 metais!

 

Santrauka: Geriausios antivirusinės programos 2021 m.

Ieškote geriausios 2021 m. antivirusinės programos? Mes išvardijome jums penkis variantus!

 1. Kaspersky
 2. Avira
 3. Bitdefender
 4. GDPR
 5. Avast

Ne kiekviena antivirusinė programa bus tinkama visiems. Tai priklauso nuo naudojamos operacinės sistemos, jūsų elgesio internete ir konkrečių jūsų norų. Skaitykite toliau mūsų straipsnį ir sužinokite, kuri iš šių penkių viršuje pateiktų antivirusinių programų jums labiausiai tinka.

Antivirusinė programinė įranga užtikrina, kad jūsų kompiuteris būtų apsaugotas nuo virusų ir visų rūšių kenkėjiškų programų. Šiuo metu internete galima rasti daugybę įmonių siūlančių antivirusinę programą, bet kaip žinoti, kurią programinę įrangą pasirinkti?
Mes išbandėme geriausias 2021 m. antivirusines programas, išnagrinėjome jų siūlomas galimybes ir atlikę nuodugnius tyrimus nustatėme, kuri antivirusinė programa, mūsų nuomone, yra geriausia ir kurią galima įsigyti šiandien.

Geriausia antivirusinė programa

Geriausios antivirusinės programos 2021 metais

Žemiau pateikiame geriausias antivirusines programas 2021 metais. Lentelėje trumpai palyginome 5-ių geriausių antivirusinių programų funkcijas ir parinktis.

Specifikacijos KASPERSKY AVIRA BITDEFENDER AVG AVAST
Svetainė Aplankyk Kaspersky Aplankyk Avira Aplankyk Bitdefender Aplankyk AVG Aplankyk Avast
Kaina (per metus, pigiausias) € 26,59 € 44,95 € 19,99 € 34,99 € 69,99
Operacinės sitemos Windows, Mac, Android, iOS Windows, Mac, (Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS) Windows, (Mac, Android, iOS)
Įrenginių skaičius* 1-5 1-5 1-5 1-10 1-10
Nemokama versija
AV testo rezultatas (užblokuotų kenkėjiškų programų procentas) 99.7% 99.3% 99.6% 99.7% 99.7%
Apsauga nuo virusų ir kenkėjiškų programų realiuoju laiku
Virusų skenavimo funkcija
Ugniasienė (Firewall) * * *
Saugi internetinė bankininkystė * * * *
Apsauga nuo sukčiavimo (Phishing) * * * *
Apsauga nuo išpirkos proramos (ransomware) *
Tėvų kontrolė * *
Slaptažodžių valdymas * * * * *
Atsarginės kopijos *
Reklamos blokavimas (Adblocker) * *
Programinės įrangos atnaujinimas * * *
Anti-sekimas * *
Kompiuterio valymas (Clean-up) * * *
Internetinės kameros apsauga * * *
* Priklausomai nuo pasirinktos prenumeratos

Žemiau pateikiame šių geriausių antivirusinių programų trumpą aprašymą.


Kaspersky

1. Kaspersky: aukščiausio lygio apsauga visiems

 • Veiksminga ir kokybiška apsauga nuo virusų ir kenkėjiškų programų
 • Aiški programinė įranga, kurią gali naudoti visi
 • Siūlomi skirtingi paketai, iš kurių galima rinktis
 • Greitas nuskaitymas ir išsamūs rezultatai.

„Kaspersky“ yra gerai žinomas antivirusinės programos pavadinimas ir tai nėra be priežasties. Testuojant greitai pastebėjome, kad „Kaspersky“ siūlo aukštos kokybės produktus. „Kaspersky“ turi 3 skirtingus paketus: „Kaspersky Anti-Virus“, „Kaspersky Internet Security“ ir „Kaspersky Total Security“. Kiekvienas paketas turi daugiau funkcijų nei ankstesnis. Mes rekomenduojame „Kaspersky Internet Security“. Ši versija užtikrina apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų realiuoju laiku, leidžia atlikti įvairius patikrinimus, turi ugniasienę, taip pat apsaugo jūsų mokėjimus internetu (naudojant saugią naršyklę). Be viso to, ši antivirusinė programa siūlo aukštos kokybės apsaugą nuo sukčiavimo.
„Kaspersky“ prenumeratos veikia su „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“ operasinėmis sistemomis, todėl vienu metu galite apsaugoti visus savo įrenginius. „Kaspersky“ programinė įranga yra labai patogi naudoti, todėl ją galima pradėti naudotis čia ir dabar. Antivirusinė programa veikia fone, todėl vargu ar ją pastebėsite.
Ši programa demonstruoja labai gerus rezultatus apsaugos srityje: „Kaspersky“ ne tik labai greitai nuskaito, bet ir efektyviai sustabdo kenkėjiškas programas, netrukdydama jums naršant. Šios antivirusinės programos AV testo rezultatas – 99,7%, kas reiškia, kad beveik visi virusai ir kenkėjiškos programos buvo sustabdyti.
Jei norite daugiau papildomų funkcijų, tuomet visada galite rinktis „Kaspersky Total Security“ paketą, kuris taip pat apima programinę įrangą tėvų kontrolei, slaptažodžių valdymą ir failų atsarginių kopijų kūrimą. Net ir neturint šių papildomų funkcijų, mes manome, kad „Kaspersky“ yra geriausia 2021 metų antivirusinė programa, nusipelnanti pirmos vietos.
Kas turėtų būti patobulinta „Kaspersky“ programoje? Nors šis tiekėjas yra labai stiprus konkurentas antivirusinių programų rinkoje, tai nereiškia, kad jis yra visiškai tobulas. „Kaspersky“ klientų aptarnavimas gali būti šiek tiek geresnis. Be to, „Kaspersky“ yra Rusijos įmonė, oficialiai suteikusi JAV valdžiai pakankamai pagrindo nebeleisti „Kaspersky“ savo organizacijose. Ar tai yra tikroji įprasto vartotojo problema? Mes tuo abejojame.
Jei norite nemokamai 30 dienų išbandyti „Kaspersky“ antivirusinę programą tai galite padaryti spustelėję ant žemiau esančio mygtuko.


Avira

2. Avira antivirusinė programa: efektyvus virusų naikintojas, kuris nesulėts jūsų sistemos

 • Daugybė papildomų funkcijų prieš kenkėjiškas programas ir internetinę apsaugą
 • Maža sistemos apkrova
 • Turi visai neblogą nemokamą versiją
 • Naudoja debesų technologiją, apsaugai nuo kenkėjiškų programų.

„Avira“ yra antroje vietoje mūsų geriausių antivirusiunių programų apžvalgoje. Nors šis tiekėjas dar nėra toks didelis, kaip kai kurie konkurentai, pavyzdžiui, „Bitdefender“ ir „Avast“, vis dėlto jis gali daug ką pasiūlyti. „Avira“ turi apsaugą nuo kenkėjiškų programų, įskaitant virusus ir išpirkos programas, slapukų ir reklamų blokavimą, interneto apsaugą, įrenginių skaitytuvą ir intelektualią sistemą, kuri identifikuoja naujas ir senas grėsmes naudojant debesų kompiuterijos technologiją.
Kaip ir „Kaspersky“, „Avira“ taip pat turi skirtingus paketus. Su „Avira Antivirus Pro“ gausite visas pagrindines funkcijas. „Avira Internet Security“ papildomai suteikia slaptažodžių tvarkyklę ir programinės įrangos atnaujinimus. Pasirinkę „Avira Prime“, gausite dar daugiau galimybių, įskaitant programą, kuri išvalys jūsų kompiuterį, ir anonimizuos jūsų naršyklės istoriją. Be viso to, „Avira“ turi labai patikimą nemokamą planą „Avira Free Antivirus“, kuris suteikia daugybę pagrindinių „Avira Pro“ funkcijų, tačiau čia teks susidurti su reklamomis ir neturėsite prieigos prie klientų aptarnavimo.
Apskritai, „Avira“ itin gerai apsauga nuo kenkėjiškų programų yra labai stipri antivirusinė programa. Remiantis AV palyginamaisiais duomenimis, „Avira“ pasiekė geresnių rezultatų, užkertant kelią įvairiems virusams. Be to, „Avira“ puikiai moka atpažinti kenkėjiškas programines įrangas, nepateikdama nuolatinių klaidingų „teigiamų rezultatų“. Tai reiškia, kad tai vargu ar paveiks jūsų įprastą elgesį internete. Kitas „Avira“ privalumas yra tas, kad įmonė įsikūrusi Vokietijoje, kur privatumo įstatymai yra labai griežti. „Avira“ laikosi AVG ir Vokietijos Telemedijos įstatymo, todėl naudojantis „Aviros“ antivirusine programa jūsų duomenys yra saugūs.
„Avira“ veikia įvairiuose įrenginiuose: „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Be to, „Avira“ turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl šią antivirusinę programą galite išbandyti dar nesusieję savęs su metine prenumerata.
Jei norite sužinoti daugiau, spustelėkite žemiau esantį mygtuką ir apsilankykite tiesiogiai „Avira“ svetainėje.


Bitdefender

3. „Bitdefender“: daugybė galimybių ir optimali apsauga

 • Aiški ir patogi naudoti programinė įranga
 • Skaidri privatumo politika
 • Daugybė saugumo ir privatumo funkcijų
 • Geras kainos ir kokybės santykis.

„Bitdefender“ yra milžinė tarp visų antivirusinių programų. Ją naudoja šimtai milijonų žmonių. Tai nenuostabu, nes „Bitdefender“ turi beveik visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš antivirusinės programos. Pagrindinis „Bitdefender Antivirus Plus“ paketas apsaugos jus nuo kenkėjiškų programų, įskaitant šnipinėjimo, reklamos ir net išpirkos programų. Tuo tarpu, „Bitdefender Total Security“ ir „Bitdefender Internet Security“ paketai papildomai turi savo privatumo ugniasienę ir tėvų kontrolės parinktis. Naudodami „Total Security“ apsaugą, taip pat turėsite prieigą prie jų įrenginio optimizavimo priemonės.
„Bitdefender Total Security“ paketas veikia su „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis. Deja, kiti paketai – „Internet Security“ ir „Antivirus Plus“ – veikia tik su „Windows“ OS. Taigi, tai yra nedidelis trūkumas „Apple“ ir išmaniųjų telefonų vartotojams, kurie nori įsigyti mažesnį antivirusinį paketą. Jei ieškote nemokamos antivirusinės programos tinkančiai su „Windows“ įrenginiais , „Bitdefender“ taip pat turi ką pasiūlyti. Šis tiekėjas turi nemokamą versiją, kuri yra šiek tiek ribotesnė, tačiau taip pat atlieka savo darbą.
Nors „Bitdefender“ AV testų rezultatai virusų aptikimo atžvilgiu yra šiek tiek mažesni nei ankstesniais metais, „Bitdefender“ vis tiek užtikrina gerą apsaugą nuo dažniausiai pasitaikančių virusų. Ši antivirusinė programa veikia greitai ir ja lengva naudotis. Be to, šis tiekėjas gerai rūpinasi klientų privatumu ir apsaugos jūsų asmeninę informaciją. Taip pat, šią antivirusinė programa turi gerą kainos ir kokybės santykį, lyginant su kitų tiekėjų antivirusinėmis programomis.
Jei norite nedelsdami įsigyti šią antivirusinę programą, tai galite padaryti paspaudę žemiau esantį mygtuką.


AVG

4. AVG: kokybiškos nemokamos ir mokamos antivirusinės programos versijos

 • Daugybė papildomų funkcijų, įskaitant „spam“ filtrą ir kompiuterio valymą
 • Aiškiai veikianti programinė įranga
 • Nemokama versija siūlo pagrindinę ugniasienę ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų
 • Ne geriausias pasirinkimas norint išsaugoti savo privatumą.

„AVG Antivirus“ yra gerai žinomas vardas tarp nemokamų antivirusinių programų. Šiuo metu šį produktą perėmė „AVAST Software“ įmonė, kuriai taip pat priklauso antivirusinė programa „Avast“ – mūsų 5 numeris šiame sąraše.
„AVG“ turi keletą produktų, įskaitant specialią programą mobiliesiems įrenginiams. Jų nemokamas paketas suteikia pagrindinę apsaugą nuo kenkėjiškų programų, turi virusų nuskaitymo funkciją ir ugniasienę. Norėdami gauti daugiau išplėstinių parinkčių, jums reikės „AVG Internet Security“ plano. Šis paketas apima pažangesnę ugniasienę, didesnę apsaugą nuo išpirkos programų, internetinių kamerų apsaugą ir sukčiavimo bei šlamšto filtrą. Papildomas funkcijas, tokias kaip nuosavas VPN ar kompiuterio valymo funkcija, galima rasti „AVG Ultimate“ pakete.
AV palyginamieji tyrimai rodo, kad nustatant ir blokuojant kenkėjiškas programas „AVG“ pasiekia geresnių rezultatų nei vidutiniškai. Taigi, tai labai gera priemonė jūsų saugumui užtikrinti. Be to, „AVG“ antivirusinė programa yra patogi klientams. Ją lengva įdiegti ir valdyti. „AVG“ reikia labai mažai RAM, todėl jis veiks nepastebimai ir greitai jūsų kompiuterio fone.
Vis dėlto, yra ne viena priežastis, kodėl šis paslaugų tiekėjas neužėmė 1-os vietos. „AVG“ veikia su iššokančiaisiais langais, kurie gali būti labai erzinantys. Be to, sudėtinga pasiekti jų klientų aptarnavimo tarnybą. Visgi, didžiausias „AVG“ trūkumas yra jų skandalų istorija dėl privatumo užtikrinimo. Paaiškėjo, kad „AVG“ praeityje pardavė vartotojų duomenis kitoms šalims.
Jei norite įsigyti „AVG“ prenumeratą ar nemokamą jų versiją spustelėkite žemiau esantį mygtuką.


avast antivirusinė programa

5. „Avast“: populiari antivirusinė programa, turinti privatumo problemų

 • Daugybė papildomų funkcijų mokamuose „Avast“ paketuose
 • Geri saugumo ir kenkėjiškų programų testų rodikliai
 • Minimali, bet tinkama nemokama antivirusinės programos versija
 • Praeityje buvo kilęs privatumo skandalas.

Be „AVG“, „Avast“ taip pat priklauso „AVAST Software“. Tai viena didžiausių kibernetinio saugumo bendrovių pasaulyje. Šimtai milijonų žmonių jau naudoja „Avast Antivirus“. Iš dalies taip yra todėl, kad jie turi itin patrauklią nemokamą versiją, kuri laiku siūlo apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų realiuoju laiku, taip pat virusų nuskaitymo funkciją. Jų „Avast Premium Security“ mokama versija, taip pat turi daug papildomų funkcijų. Šis paketas suteikia pažangią ugniasienę, apsaugą nuo „phishing“ (duomenų vagystės) ir išpirkos, apsaugotus išsaugotus slaptažodžius, suteikia automatinius atnaujinimus, „Android“ įrenginio apsaugą nuo vagystės ir kt.
Be papildomų parinkčių, kurias suteikia „Avast Premium Security“ paketas, taip pat galite įsigyti „Avast Ultimate“ paketą, kuris suteiks dar daugiau papildomų parinkčių, įskaitant tvarkyklės atnaujinimo priemonę ir apsaugą nuo stebėjimo programų.
Net ir bazinė šios antivirusinės programos versija puikiai apsaugo nuo daugelio kenkėjiškų programų formų. „Avast“, kaip ir visos kitos 5 geriausios antivirusinės programos, atlikus AV testą, buvo geresnis už vidutinį.
Deja, kalbant apie „Avast“ ne viskas rožėmis klota. Kaip ir „AVG“, „Avast“ taip apt yra kaltas dėl klientų duomenų perpardavimo trečiosioms šalims. Taip pat, iš „Avast“ privatumo pareiškimų matyti, kad jie saugo gana daug vartotojų duomenų, todėl jei teikiate pirmenybę privatumo išsaugojimui, „Avast“ nebus pats tinkamiausias pasirinkimas. Be to, „Avast“ antivirusinė programa yra pakankamai apsunkinanti: nors jos greitis yra puikus, vis dėlto ji apkraus jūsų sistemą, todėl gali sulėtinti kitus procesus.
Jei jus sudomino „Avast“ antivirusinė programa apsilankykite jų svetainėje.


Priedas: geriausia nemokama antivirusinė programa – nemokama „Bitdefender” antivirusinė programa

Bitdifender nemokama antivirusinė programaAr ieškote geriausios nemokamos antivirusinės programos 2021 m. Tuomet norėtume nukreipti jus į „Bitdefender Antivirus Free“. Daugelis žmonių mano, kad nieko tokio nenaudoti antivirusinės programos ar visiškai pasikliauti „Windows Defender“. Tačiau, nors „Windows Defender“ suteikia pagrįstą pagrindinę apsaugą, šiuo metu yra daug geresnių variantų ir kai kurie iš jų yra nemokami.
„Bitdefender Antivirus Free“ yra nemokama antivirusinė programą, kurią rekomenduojame visiems. Nemokamo „Bitdefender“ plano privalumas yra tas, kad jis veikia „Windows“, „Mac“ ir „Android“ OS. Kaip ir mokama „Bitdefender“ versija, jų siūlomas nemokamas paketas yra labai greitas ir galingas. Vargu ar tai sulėtins jūsų sistemą ir užtikrins, kad jūsų įrenginys būtų apsaugotas nuo kenkėjiškų programų, virusų ir net sukčiavimo enamuoju momentu.
Norėdami gauti papildomų funkcijų, tokių kaip patobulinta apsauga nuo išpirkos, „Bitdefender VPN“, apsauga nuo sekimo ar saugi internetinė bankininkystė. Jei norite turėti visas šias funkcijas verta įsigyti aukštesnės versijos „Bitdefender“ versiją. Vis dėlto, „Bitdefender Antivirus Free“, mūsų nuomone, yra geriausia nemokama alternatyva kovai su kenkėjiškomis programomis.

Kaip išsirinkti geriausią antivirusinę programą?

Visiems, kurie reguliariai naudojasi asmeniniu kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar kitu įrenginiu, turinčiu prieigą prie interneto, reikalinga antivirusinė programa. Internetas yra pilnas virusų ir kitų kenkėjiškų programų. Kibernetiniai nusikaltėliai nuolat stengiasi pavogti jūsų duomenis ar jūsų pinigus. Gera antivirusinė programa gali suteikti puikią apsaugą.
Natūralu, jums gali kilti klausimas: į ką turėtumėte atkreipti dėmesį norint surasti geriausią antivirusinę programą? Žemiau pateiksime keletas klausimų, kuriuos naudinga užduoti sau, jei ketinate įsigyti antivirusinę programą.

Kokias funkcijas turi antivirusinė programa?

Be pagrindinės apsaugos, daugelyje antivirusinių programų yra papildomų funkcijų, tokių kaip tėvų kontrolė, apsauga nuo duomenų vagystės ir jūsų el. pašto bei internetinės bankininkystės apsauga. Visi šie priedai yra svarbūs. Geriausia antivirusinė programa jums bus ta, kuri turės funkcijas, kurios jus optimaliai apsaugos.

Ar antivirusinė programa užtikrina gerą apsaugą?

Antivirusinė programa yra bevertė, jei ji sustabdys tik 50% visų virusų. Taigi, norint apsaugoti savo įrenginius, jums reikia antivirusinės programinės įrangos, kuri gali sustabdyti tiek „žinomus“, tiek naujesnius virusus ir kenkėjiškų programų failus.

Kiek kainuoja antivirusinė programinė įranga?

Be abejo, tam tikrą vaidmenį vaidina ir kaina. Idealiu atveju norėtumėte kuo geresnės apsaugos už mažiausią įmanomą kainą. Dėl šios priežasties, taip pat svarbu sužinoti, kiek pinigų išleisite antivirusinei programai.

Kokiuose įrenginiuose veiks antivirusinė programa?

Ne visa programinė įranga veikia visuose įrenginiuose. Antivirusinę programą derėtų įdiegti tiek savo kompiuteryje, tiek išmaniajame telefone. Priklausomai nuo jūsų naudojamos operacinės sistemos („Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ar kitos), jūsų galimybės rasti gerą antivirusinę programą gali būti ribotos. Taigi, visada patikrinkite, ar jūsų pasirinkta programinė įranga veikia jūsų įrenginiuose.

Ar antivirusinė programa užtikrins jūsų privatumą?

Be apsaugos nuo virusų, antivirusinė programa taip pat turi tinkamai tvarkyti jūsų asmens duomenis. Visgi, dalį savo interneto teks patikėti šiai programinei įrangai. Kai kurios antivirusinės programos gali jūsų duomenis parduoti trečiosioms šalims. Štai kodėl taip pat svarbu žinoti, kas minima jūsų antivirusinės programos privatumo politikoje.

Ar programinė įranga yra patogi vartotojui?

Programos patogumas daugeliui vartotojų yra būtinybė. Antivirusinė programa veikia geriausiai, kai gali veikti jūsų sistemos fone. Tokiu būdu tai mažiau trukdys jums naršant internete.
Taip pat, svarbu, kad antivirusinė programa būtų aiški, o programą būtų lengva įdiegti.
Puikus klientų aptarnavimas taip pat nelieka paskutinėje vietoje. Geras klientų aptarnavimas padės greitai ir efektyviai spręsti iškilusias problemas.
Be viso to, itin patogu jei įmonė suteikia pinigų grąžinimo garantiją? Optimaliu atveju 30 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia jums galimybę mėnesį išbandyti programinę įrangą, kol nesate susieti su prenumerata.

Koks antivirusinės programos greitis ir apkrova?

Antivirusinės programos nuskaito jūsų sistemą, ir patikrina ar nėra kenkėjiškų programų. Štai kodėl svarbu, kad antivirusinė programinė įranga galėtų atlikti šiuos nuskaitymus greitai, nemažindama jūsų sistemos greičio. Tokiu būdu jos gali nuolat veikti fone, o jūs galite netrukdomai naršyti internete. Visgi, ne visos antivirusinės programos yra tokios greitos ir efektyvios, todėl renkantis geriausią antivirusinę programą labai svarbu atkreipti dėmesį į šį faktorių.

Apibendrinimas: geriausios antivirusinės programos 2021 metais

Antivirusinės programos padeda apsaugoti kompiuterį ar išmanųjį telefoną nuo kenkėjiškų programų ir virusų. Deja, ne visos antivirusinės programos yra vienodai geros. Jei ieškote geriausios antivirusinės programos 2021 m., mes turime jums penkias programas, kurių kiekviena pasižymi stipria apsauga.

Antivirusinė programa Įvertinimas Svetainė
Kaspersky 8.8 Aplankyk Kaspersky
Avira 8.2 Aplankyk Avira
Bitdefender 7.9 Aplankyk Bitdefender
AVG 7.8 Aplankyk AVG
Avast 7.6 Aplankyk Avast

Jei norite geriausio nemokamos antivirusinės programos, tuomet rekomenduojame atsisiųsti „Bitdefender Antivirus Free Edition“.

Geriausia antivirusinė programa 2021 metais: dažniausiai užduodami klausimai

1. Kokia yra geriausia antivirusinė programa?
Geriausia antivirusinė programinė įranga 2021 metais yra „Kaspersky“. Ši antivirusinė programa yra labai greita, turi mažai įtakos jūsų sistemai ir sustabdo daugybę kenkėjiškų programų ir kompiuterinių virusų. „Kaspersky“ siūlo itin aukštos kokybės apsaugą, yra labai patogi vartotojui ir siūlo daugybę papildomų funkcijų. Šiuo metu tai yra geriausia antivirusinė programinė įranga. Geriausias antivirusines programas galite pamatyti čia.
2. Kokia yra geriausia nemokama antivirusinė programa?
Jei ieškote nemokamos antivirusinės programos, rekomenduojame „Bitdefender Antivirus Free“. Ši programinė įranga užtikrina aukščiausią jūsų „Windows 10“, „Mac“ kompiuterio ir „Android“ telefono apsaugą. Tai greita ir gerai veikianti antivirusinė programa.
3. Kokia geriausia antivirusinė programa „Windows 10“ OS?
„Kaspersky“ yra geriausia antivirusinė programa „Windows 10“ operacinei sistemai. Po eilės bandymų ši antivirusinė programinė įranga tapo neginčijamu numeriu 1. „Kaspersky“ antivirusinė programa yra greita, puikiai atliekanti savo funkciją ir turinti eilę papildomų parinkčių, kurios padės jūsų „Windows 10“ kompiuterį padaryti dar saugesnį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0