ExpressVPN apžvalga ir atsiliepimai | Viskas nuo…iki!

ExpressVPN apžvalga ir atsiliepimai | Viskas nuo…iki!

EXPRESSVPN APŽVALGA

 
 

ExpressVPN review

KOKIAS PASLAUGAS SUTEIKIA EXPRESSVPN?

 1. PASLEPIA JŪSŲ IP ADRESĄ TOKIU BŪDU APSAUGODAMA JŪSŲ PRIVATUMĄ
 2. APSAUGO JŪSŲ DUOMENIS, NAUDOJANTIS VIEŠĄJA WI-FI PRIEIGA
 3. SUTEIKIA PRIEIGĄ PRIE INTERNETINIŲ SVETAINIŲ
 4. GALITE ANONIMIŠKAI SIŲSTIS TORENTUS

ExpressVPN akcija

PAGRINDINĖS EXPRESSVPN SAVYBĖS

Įvertinimas
9.0

4.5 out of 5 stars

Apie ExpressVPN Įkurta 2009 m.
“ExpressVPN” veikia nuo 2009 metų ir yra pasaulyje gerai žinomas aukštos kokybės VPN paslaugų tiekėjas. „ExpressVPN“ įkurtas „VPN International Ltd“ bendrovės, kuri registruota Didžiosios Britanijos Mergelių salose.
Apie „ExpressVPN“ nėra skelbiama daug viešos informacijos, tačiau tuo pasižymi dauguma VPN kompanijų. Tai gali būti vertinama kaip būtinas žingsnis, siekiant užkirsti kelią valdžios institucijoms naudotis teisine sistema ir išgauti informaciją apie VPN klientus.

Siuntimo greitis Express VPN greitis 4.7 out of 5 stars 9.5/10
“ExpressVPN” serveriai užtikrina itin gerą interneto greitį. Atliekant greičio testus mes buvome prisijungę prie ExpressVPN Lightway UDP protokolo.
Prisijungus prie ExpressVPN Lietuvoje esančių serverių duomenų atsisiuntimo ir įkėlimo greičiai buvo pakankamai aukši ir siekė atitinkamai 81 Mbps ir 74 Mbps.
Jei pasirinksite serverius kitoje pasaulio dalyje, nei esate jūs patys, atsakymo laikas (ping) ženkliai padidės, tačiau atsisiuntimo ir įkėlimo greitis vis tiek bus labai geras, palyginti su kitais VPN tiekėjais.

Be VPN:

Interneto greičio testas be VPN

Su ExpressVPN (Lietuva-Vilnius):

Greičio testas su ExpressVPN serveriu

Su ExpressVPN (JAV-Niujorkas):

Greičio testas su ExpressVPN serveriu

Su „ExpressVPN“ be vargo galėsite naršyti internete, siųstis torrentus, žiūrėti filmus tiesiogiai internetu, pavyzdžiui, per JAV „Netflix“ ir žaisti internetinius žaidimus.

Duomenų limitas Neribotas
ExpressVPN neriboja duomenų limito.

Šalys 94 šalys
“ExpressVPN” turi serverius visame pasaulyje. Jų serveriai randati praktiškai visuose žemynuose: Europoje, Afrikoje, Azijoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje. Jei šalyje, kurioje esate tokios svetainės kaip „Piratebay“ yra užblokuotos, galite apeiti blokus, pasinaudoję „ExpressVPN“ paslauga.

Europa 47 šalys
Albanija, Andora, Armėnija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kipras, Danija, Vokietija, Estija, Suomija, Prancūzija, Gruzija, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Džersis, Kroatija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Meno sala, Moldova, Monakas, Juodkalnija, Nyderlandai, Šiaurės Makedonija, Norvegija, Ukraina, Austrija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Serbija, Slovėnija, Slovakija, Ispanija, Čekijos Respublika, Turkija, Jungtinė Karalystė, Baltarusija , Švedija, Šveicarija
Šiaurės Amerika 3 šalys
Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Meksika
Pietų Amerika 11 šalių
Argentina, Brazilija, Čilė, Kolumbija, Kosta Rika, Ekvadoras, Gvatemala, Panama, Peru, Urugvajus, Venesuela
Australija 2 šalys
Australija, Naujoji Zelandija
Azija 26 šalys
Bangladešas, Butanas, Brunėjaus Darusalamas, Kambodža, Filipinai, Honkongas, Indija, Indonezija, Izraelis, Japonija, Kazachstanas, Kirgizija, Laosas, Makao, Malaizija, Mongolija, Mianmaras, Nepalas, Uzbekistanas, Pakistanas, Singapūras, Šri Lanka, Taivanas, Tailandas, Vietnamas, Pietų Korėja
Afrika 4 šalys
Alžyras, Egiptas, Kenija, Pietų Afrika.

Serverių skaičius > 3000 serverių
Šiuo metu “ExpressVPN” turi daugiau nei 3000 serverių. „ExpressVPN“ serveriai išsidėstę visame pasaulyje, todėl jie gali užtikrinti gerą interneto greitį visiems savo klientams.

Vienalaikis įrenginių prisijungimas 5 prietaisai
Naudodamiesi “ExpressVPN” paslauga, vienu metu galėsite prisijungti prie 5 skirtingų prietaisų.Tai reiškia, kad „ExpressVPN“ galite įdiegti tiek įrenginių, kiek norite, tačiau vienu metu galėsite prijungti tik penkis.
Jei norite turėti neribotą skaičių jungčių, tokiu atveju geriau rinktis „Surfshark VPN“.

Log duomenų rinkimasLog duomenys nerenkami
“ExpressVPN” registruota Britanijos Mergelių Salose, kur informacijos atskleidimo įstatymai yra griežtesni nei daugumoje kitų šalių.
Savo privatumo politiko „ExpressVPN“ nurodo, kad įmonė nerenka jokių IP adresų, naršymo istorijos, srauto duomenų ar DNS užklausų, kuriuos būtų galima panaudoti norint nustatyti bet kurio konkretaus vartotojo identitetą.

Visgi, „ExpressVPN“ renka šiuos duomenis:

 • prisijungimo prie VPN datą (ne konkretų laiką)
 • jūsų pasirinktą VPN serverio vietą
 • VPN programų ir programų versijas, kurios yra aktyvuotos
 • Duomenų sunaudojimo kiekį per dieną (GB).

Kaip nurodo „ExpressVPN“, minėtų duomenų rinkimas padeda stebėti vartotojų patirtis ir užkirsti kelią galimam piktnaudžiavimui.

Tapatybės anonimiškumas (galiojantis el. pašto adresas)
Tam, kad galėtumėte prisiregistruoti prie “ExpressVPN”, jums reikės nurodyti galiojantį el. pašto adresą. Norėdami išlaikyti didesnį anonimiškumą, galite atsiskaityti Bitkoinais.

Registracijos šalisDidžiosios Britanijos Mergelių salos Panama
ExpressVPN įmonė yra įsikūrusi Didžiosios Britanijos Mergelių salose, todėl nepatenka į Europos ar JAV jurisdikciją.

Kaina (1 m. prenumerata) 8.32 $ / mėn.

Nemokama versija


Pinigų grąžinimo garantija30 dienų
Savo naujiems klientams ExpressVPN suteikia 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Nemokamas bandomasis laikotarpis7 dienos (Android)
Jei prieš įsigydami VPN, norite susipažinti iš arčiau „ExpressVPN“ paslauga, „Android“ įrenginiuose „ExpressVPN“ galima nemokamai išbandyti 7 dienas.
Taip pat, galite įsigyti „ExpressVPN“ abonementą ir pasinaudoti jų 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija. Tokiu atveju, VPN paslaugą galėsite išbandyti ant visų pageidaujamų įrenginių.

EXPRESSVPN PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Kaina

KAINA

Santykinai aukšta kaina

IP adresas

IP ADRESAS

Nesuteikia dedikuotų IP adresų

REKLAMOS BLOKAVIMAS

Neblokuoja reklamų, slapukų ir kenkėjiškų programų

Dvigubas VPN

DVIGUBAS VPN

Neturi dvigubo VPN

59 šalys

DIDELIS SERVERIŲ TINKLAS

+3000 serverių 94 šalyse

Greitis

ATSISIUNTIMO GREITIS

Didelis atsisiuntimo greitis

log duomenys

LOG DUOMENŲ RINKIMAS

Log duomenys nerenkami

prietaisai

VIENALAIKIS PRIETAISŲ PRIJUNGIMAS

5 prietaisai

duomenų limitas

DUOMENŲ LIMITAS

Neribotas

Kill Switch

KILL SWITCH

Yra Kill switch funkciją

Stealth mode

SLAPTUMO RĖŽIMAS

VPN veikia šalyse, kuriose galioja cenzūra, kaip antai, Kinijoje

Klientų aptarnavimas

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Puikus klientų aptarnavimas

TECHNINIAI ASPEKTAI

Ryšio stabilumas Puikus
“ExpressVPN” suteikia stabilų ryšį su serveriais. Naudojantis „ExpressVPN“ mums nei karto nebuvo nutrūkęs VPN ryšys.

Slaptumo rėžimas (ang. Stealth mode)
Be įprastų serverių „ExpressVPN“ taip pat turi užmaskuotus serverius. Šie serveriai visiškai paslepia jūsų naršyklės srautą ir VPN srautą, todėl interneto srautas nepriskiriamas VPN srautui. Iš išorės atrodo, kad esate įprastas interneto vartotojas, o tai leidžia lengviau apeiti net ir stipriausias blokadas.
Tokios šalys kaip Kinija bando užkirsti kelią VPN naudojimui, todėl ne visi VPN paslaugų tiekėjai gali veikti šioje šalyje.
Užmaskuoti serveriai yra specialūs serveriai, kurie veikia labiausiai cenzūruojamose šalyse. Tai leidžia „ExpressVPN“ suteikti jums prieigą prie visų svetainių prie kurių esate pratę, kaip antai „Facebook“, „Google“ ir kt.
Jei esate Kinijoje ir iš pirmo karto nepavyksta prisijungti prie „ExpressVPN“, pasirinkite automatinį (rekomenduojamą) protokolą ir pabandykite prisijunti prie šių serverių: Hong Kong – 4, Japan – Yokohama, USA – Los Angeles -5, Singapore – Marina Bay, UK – Wembley, USA – Santa Monica.

„Kill switch”
Be daugelio funkcijų “ExpressVPN” taip pat turi “Kill Switch” funkciją. Šį funkcija apsaugo nuo duomenų nutekėjimo, jei kartais nutrūktų VPN ryšys.
Taigi, jei kartais jūsų VPN ryšys nutrūktų jūsų interneto srautas bus užblokuotas, o jūsų tapatybė neatskleista. Šią funkciją galite lengvai aktyvuoti pažymėdami laukelį prie „ExpressVPN“ parinktčių – „Enable Network Lock (internet kill switch)“.

Dvigubas VPN
Deja, “ExpressVPN” neturi dvigubos VPN funkcijos, kuri užtikrina, kad visas duomenų srautas eitų ne per vieną, bet per du VPN serverius.

„Split tunneling”
ExpressVPN turi „Split tunneling“ funkciją, kurios pagalba galima išskirti norimas programas, kurios naudotų, o kurios ne VPN paslaugą.

TOR (suderinamas)
“ExpressVPN” savo programoje neturi „TOR“ tinklo, tačiau jis yra suderinamas su šiuo tinklu. Pirmiausia prisijunkite prie VPN, tada prie „TOR“ (dar vadinamo „TOR over VPN“ arba „Onion over VPN“).
Tai suteiks jums visą „TOR“ tinklo privatumo apsaugą ir papildomą apsaugą, kad „TOR“ mazgas negalės matyti jūsų namų IP adreso.
„TOR over VPN“ taip pat suteikia prieigą prie „TOR“ tinklo, net jei jis yra užblokuotas, pavyzdžiui, įmonių ir mokyklų tinkluose ar tam tikrose šalyse.

IP tipasBendras (dinaminis) IP
“ExpressVPN” savo klientams siūlo bendrus dinaminius IP adresus. Tai reiškia, kad prisijungus prie VPN jums bus suteiktas vis kitas IP adresas, kuriuo naudosis taip pat ir kiti VPN vartotojai. To pasekoje tai apsunkins jūsų paties interneto srauto atsekimą vienam vartotojui ir tokiu būdu suteiks papildomo anonimiškumo.

Saugumo protokolai Lightway UDP, OpenVPN (UDP/TCP), IKEv2, L2TP-IPsec
Savo programoje “ExpressVPN” turi šias protokolų parinktis:

 • Lightway UDP – „ExpressVPN“ sukurtas protokolas, kuris turi labai panašius privalumus kaip ir „Wireguard“
 • OpenVPN UDP – optimizuotas protokolas greičio, saugumo ir stabilumo atžvilgiu
 • OpenVPN TCP – geriausias greičio ir saugumo derinys, bet gali neveikti visuose tinkluose
 • IKEv2 – greitas protokolas, bet gali veikti ne su visais tinklais
 • L2TP-IPsec – mažiau saugus protokolas.

Iš visų šių parinktčių OpenVPN UDP protokolas yra saugiausias. Kartu su 256-bit AES šifravimu standartiškai „ExpressVPN“ naudoja OpenVPN UDP protokolą.
Jeigu nežinote nieko apie šiuos protokolus ir nežinote, kurį pasirinkti, nesijaudinkite. Tokiu atveju programa automatiškai parinks tinkamiausią jūsų tinklui protokolą.

Šifravimas 256-bit AES, ChaCha20
“ExpressVPN” naudoja 4096 bitų SHA-512 RSA sertifikatą su 256-bit AES šifravimu, kad apsaugotų jų valdymo kanalą ir HMAC (ang. Hash Message Authentication Code) nuo reguliaraus duomenų modifikavimo reliuoju laiku. 256 bitų AES šifravimas yra labai saugus. Jį taip pat naudoja šalių gynybos organizacijos.
Pasirinkus „ExpressVPN“ Lightway UDP protokolą, be AES šifravimo, taip pat yra galimybė pasirinkti ChaCha20 šifravimo protokolą, kuris leis turėti didesnį interneto greitį.

Reklamos blokavimas
Vienas iš nedidelių “ExpressVPN” trūkumų – šis VPN neturi integruotos reklamų blokavimo funkcijos.

Stebėjimo slapukų blokavimas
ExpressVPN taip pat neturi slapukų blokavimo funkcijos.

Kenkėjiškų programų (ang. Malware) blokavimas
Be reklamos ir slapukų blokavimo funkcijų, “ExpressVPN” taip pat neblokuoja kenkėjiškų programų.

Interneto telefonijos (ang. VoIP) palaikymas
“ExpressVPN” palaiko interneto telefonijos (ang. VoIP – Voice over IP) paslaugas.
Jei šalis kurioje esate blokuoja “VoIP” paslaugas, tokias kaip “Skype”, “WhatsApp” ir kt., su “ExpressVPN” galėsite sėkmingai apeiti šią blokadą.

Naršyklių plėtiniai (angl. Browser extensions)

 • Google Chrome
 • Chrome
 • Firefox
 • Firefox
 • Edge
 • Edge

Šiuo metu “ExpressVPN” turi Chrome, Firefox ir Edge naršyklių plėtinius.
Svarbu žinoti, kad VPN naršyklių plėtiniai nėra lygiaverčiai VPN programinei įrangai. Naršyklės plėtinys užšifruos tik naršyklės ryšį, tačiau jei norite užblokuoti ryšį už naršymo srauto ribų ar norite pasinaudoti išplėstinėmis VPN funkcijomis, tuomet geriau įdiegti VPN programėlę pačiame įrenginyje. Tokiu atveju, VPN programa užšifruos visa jūsų kompiuterio, telefono ar planšetės srautą, vietoje srauto tarp naršyklės ir inerneto.


DNS nuotėkio apsauga
Su „ExpressVPN” esate apsaugoti nuo DNS (ang. Domain Name System/ liet. Domenų vardų sistema) nutekėjimo. Atlikus eilę DNS testų mūsų tikrasis IP adresas ir geografinė padėtis liko paslėptos.

IP-V6 nuotėkio apsauga
“ExpressVPN” blokuoja visas IPv6 užklaudas. Tai jus apsaugos nuo IPv6 adreso nutekėjimo.

PALAIKOMI ĮRENGINIAI

ExpressVPN android programėlė

VPN programos patogumas
8.5

4.3 out of 5 stars

Kompiuteriai (programos dizainas ir nustatymai)

 • Windows
 • Windows
 • Mac
 • Mac
 • Linux
 • Linux

Vienas iš “ExpressVPN” privalumų yra tai, kad šis VPN turi programėles tinkamas naudoti su “Windows”, “Mac”, ir “Linux” operacinėmis sistemomis, taip pat maršrutizatoriais ir netgi “Kindle”.
„ExpressVPN“ programa veikia greitai, o naudojimo subtilybes nėra sudėtinga suprasti.

Windows programa:
„ExpressVPN“ serverio vietovę galima pasirinkti iš pateikto šalių sąrašo, kuris klientų patogumui yra suskirstytas į 4 regionus: Azijos Ramiojo vandenyno regioną, Europą, Ameriką, Viduriniuosius Rytus ir Afriką.
Jei konkrečią šalį norite surasti greičiau, galite pasinaudot paieškos laukeliu. Papildomai, VPN programoje galite matyti „Smart Location“ serverius – serverius, kurie yra artimiausi pagal jūsų vietovę.
VPN programoje taip pat matysite ir du paskutinius jūsų naudotus serverius.

ExpressVPN Windows

Papildomai, „ExpressVPN“ programoje galėsite sudaryti savo mėgstamiausių serverių sąrašą. Paspaudus ant žvaigždutės piktogramos, esančios šalia serverio, šis serveris atsiras prie mėgstamiausių „Favorites“ serverių sąrašo.
Norint prisijungti prie norimos šalies serverio, jums pakaks vieną kartą spūstelėti ant tos šalies serverio. „ExpressVPN“ automatiškai jus sujungs su pasirinktu serveriu, o sėkmingai įvykdytą prisijungimą indikuos virš mygtuko iš pilkos į žalią pasikeitusi laukelio spalva ir užrašas „Connected“.
Savo programėlėje „ExpressVPN“ nepateikia specializuotų serverių skirtų siųstis torentams ar transliuoti tam tikras internetines platformas, kaip antai „Netflix“, „Amazon Prime“ ir kt.
Programėlėje taip pat galima atlikti serverių greičio testą, kurį atlikus matysite jus dominančių serverių greičio indeksą, latenciją ir atsiuntimo greitį.

Lengvas instaliavimas
Vartotojui patogus dizainas
Šalių sąrašas išdėstytas pagal abėcėlę
Išsamus serverių sąrašas (pagal šalis ir miestus)
Lengvas serverio keitimas (vienu paspaudimu)
Geriausias vietos serveris (ang. „Smart Location”)
Mėgstamiausių serverių sąrašas (ang. „Favourite list”)
Paskutinį kartą naudotų serverių sąrašas
Paieškos funkcija
Informacija apire p2p arba vaizdo įrašams žiūrėti draugiškus serverius
Pranešimų gavimas, pasikeitus VPN ryšio statusui
Informacija apie serverių apkrovimą

 
Be viso to, „ExpressVPN“ programoje rasite eilę nustatymų, kuriuos galėsite patys aktyvuoti arba deaktybuoti. Žemiau pateikiame šių funkcijų sąrašą.

ExpressVPN Windows nustatymai

ExpressVPN Windows nustatymai

Protokolų keitimas (Lightway UDP, OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, IKEv2, L2TP/IPsec)
„Port” parinktis
Programos paleidimas įjungus kompiuterį
Automatinis prisijungimas
„Kill Switch“
Leisti pasiekti vietinio tinklo įrenginius (pvz., spausdintuvus ar failų serverius)
„ExpressVPN“ DNS serverių naudojimas
„Windows“ tinklo optimizavimas, maksimaliam VPN greičiui užtikrinti
IPv6 adreso maskavimas
“Split Tunneling”

Išmanieji telefonai ir planšetės (programos dizainas ir nustatymai)

 • Android
 • Android
 • iOS
 • iOS

“ExpressVPN” programa tinkama ne tik “Android” telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, bet taip pat ir “Android TV Box”. “ExpressVPN” taip pat sukūrė programą, skirtą “iPhone” ir “iPad” prietaisams.
“ExpressVPN” programa yra patogi vartotojams, kuria bus lengva naudotis visiems. Programa puikiai veikia tiek 3G, tiek 4G tinkluose, taip pat su “WiFi” ryšiu.

Android programėlė:
„ExpressVPN“ programėle skirta Android įrenginiams turi beveik tas pačias funkcijas kaip ir Windows. Žemiau pateikiame šių funkcijų sąrašą.

Lengvas instaliavimas
Vartotojui patogus dizainas
Šalių sąrašas išdėstytas pagal abėcėlę
Išsamus serverių sąrašas (pagal šalis ir miestus)
Lengvas serverio keitimas (vienu paspaudimu)
Geriausias vietos serveris (ang. „Smart Location”)
Mėgstamiausių serverių sąrašas (ang. „Favourite list”)
Paskutinį kartą naudotų serverių sąrašas
Paieškos funkcija
Informacija apire p2p arba vaizdo įrašams žiūrėti draugiškus serverius
Pranešimų gavimas, pasikeitus VPN ryšio statusui
Informacija apie serverių apkrovimą

 

ExpressVPN Android programa

„ExpressVPN“ Android programoje rasite šiuos nustatymus:

Protokolų keitimas (Lightway UDP, OpenVPN UDP, OpenVPN TCP)
Automatinis prisijungimas
„Kill Switch“
Leisti pasiekti vietinio tinklo įrenginius (pvz., spausdintuvus ar failų serverius)
„Split Tunneling“

 
ExpressVPN Android nustatymai
 

Maršrutizatoriai

 • Linksys
 • Linksys
 • Asus
 • Asus
 • Netgear
 • Netgear
 • DD-WRT routers
 • DD-WRT
 • Tomato router
 • Tomato
 • Sabai router
 • Sabai
 • Netduma router
 • Netduma
 • D-Link
 • D-Link
 • TP-Link
 • TP-Link
 • Xiaomi
 • Xiaomi

Be kompiuterio, išmanaus telefono ar planšetės “ExpressVPN” taip pat galite įdiegti ir maršrutizatoriuje. Tokiu būdu apsaugosite visus įrenginius prijungtus prie maršrutizatoriaus. Norėdami tai padaryti, „ExpressVPN“ svetainėje galite rasti išsamias instrukcijas, kaip įdiegti VPN ryšį jūsų modelio maršrutizatoriuje.
Jei neturite jokių IT žinių, “ExpressVPN” svetainėje taip pat galite įsigyti maršrutizatorių, kuriame VPN konfiguracija jau yra iš anksto įdiegta.
Šiuo metu „ExpressVPN“ programa suderinta su šiais maršrutizatoriais:

 • Asus RT-AC56(U/R/S)
 • Asus RT-AC68U
 • Asus RT-AC87U
 • Linksys EA6200
 • Linksys WRT1200AC
 • Linksys WRT1900AC(S)
 • Linksys WRT3200ACM
 • Netgear R6300
 • Netgear Nighthawk R7000.

Žemiau nurodytuose maršrutizatoriuose VPN galima įdiegti rankiniu būdu:

 • Overige Asus
 • D-Link
 • DD-WRT
 • Netduma
 • Sabai
 • Tomato
 • TP-Link
 • Xiaomi.

Kita įranga (VPN programa)

 • Amazon Fire TV
 • Amazon TV

 • Android TV
 • Android TV
 • Chromebook
 • Chromebook
 • Kindle
 • Kindle

“ExpressVPN” programą taip pat galite tiesiogiai įdiegti „Android TV“ ir „Amazon Fire TV“. Deja, „Amazon Fire TV Stick“ palaikoma tik nuo antros kartos.
Taip pat, „ExpressVPN“ programa tinkama naudoti su „Kindle Fire“, „Chromebook“ ir „Nvidia Shield“ įrenginiais. „ExpressVPN“ galite naudoti „Chromebook“, jei ji palaiko „Android“ programą. Priešingu atveju, VPN galima įdiegti rankiniu būdu.

Kita įranga (per maršrutizatorių ir „MediaStreamer”)

 • Apple TV
 • Apple TV
 • SmartTV
 • Smart TV
 • Playstation 3 en 4
 • PlayStation
 • Xbox
 • Xbox
 • Nintendo
 • Nintendo
 • Roku
 • Roku
 • Chromecast
 • Chromecast

“ExpressVPN” siūlo “MediaStreamer”, kuris skirtas medijos konsolėms, tokioms kaip “AppleTV”, “Samsung SmartTV”, “Playstation3”, “Playstation4”, “Xbox One” ir “Xbox 360”.
“Chromecast” ir “Roku” prietaisus galite prijungti prie maršrutizatoriaus, kuris būtų prijungtas prie VPN serverio arba pasidalinti VPN ryšiu tiesiai iš savo Windows kompiuterio.

VAIZDO TRANSLIACIJA INTERNETU IR DUOMENŲ ATSISIUNTIMAS

Torentai/ P2P
Naudodami “ExpressVPN” galėsite anonimiškai siųstis torrentus ar keistis failais iš daugybės “ExpressVPN” vietų. “ExpressVPN” serveriai nėra apkrauti, todėl jie turi gerą atsisiuntimo greitį.

Vaizdo transliacija internetu

 • Netflix streaming
 • Netflix
 • Spotify streaming
 • Spotify
 • HBO Now
 • HBO Now
 • BBC iplayer
 • BBC iPlayer

 • Amazon Prime
 • Amazon

Ne visi “ExpressVPN” serveriai gali suteikti prieigą prie Amerikietiškos “Netflix” versijos. Bet jei nepavyksta rasti veikiančio serverio, kreipkitės į klientų aptarnavimo tarnybą ir ji jums padės.
Naudodamiesi “ExpressVPN” taip pat galite žiūrėti BBC iPlayer, HBO Now iš Lietuvos ir kitų šalių. Taip pat, sėkmingai gausite prieigą prie “Spotify”.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Klientų aptarnavimas
9.6

4.8 out of 5 stars

Komunikacija Tiesioginis pokalbis internetu („Live-chat“) el. paštas Facebook
“ExpressVPN” klientų aptarnavimo tarnybą galima pasiekti siunčiant žinutę per jų “Live-chat” ar elektroniniu paštu: support@expressvpn.zendesk.com. Taip pat, su “ExpressVPN” galite tiesiogiai susisiekti ir per jų “Facebook” paskyrą.
Apskritai, “ExpressVPN” klientų aptarnavimas yra draugiškas ir paslaugus. Jie greitai reaguoja į užklausas ir yra visada pasirengę jums padėti.

Darbo laikas 24/7

Atsakymo laikas Per 1 val. siunčiant užklausą el. paštu ar per bilietų sistemą

DUK
“ExpressVPN” turi labai naudingą DUK puslapį, kuriame rasite atsakymus į jums daugelį rūpimų klausimų. Be dažnai užduodamų klausimų skyrelio, “ExpressVPN” taip pat turi jų programėlių diegimo vadovus.


Mokėjimo būdaiMastercard Visa Bitcoin Paypal

EXPRESSVPN KAINA

1 mėnuo

12.95 $

per mėn.

1 metai

ExpressVPN logo

8.32 €

per mėn.

6 mėnesiai

9.99 $

per mėn.

1 mėnuo

12.95 $

per mėn.

1 metai

ExpressVPN logo

8.32 €

per mėn.

6 mėnesiai

9.99 $

per mėn.

ExpessVPN akcija

Mes tikimės, kad ši „ExpressVPN” apžvalga buvo informatyvi ir naudinga tau.

Jei vis dar kyla abejonių dėl šio VPN tiekėjo ir nori išgirsti „ExpressVPN“ klientų nuomonę, skaityk jų atsiliepimus žemiau.
 

ATSILIEPIMAI


Ar teko naudotis ExpressVPN paslauga? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apie šį VPN tiekėją. Pasidalink savo patirtimi su kitais lankytojais!

PASIDALINK SAVO PATIRTIMI !


 
0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%


There are no reviews yet. Be the first one to write one.


 


Komentarai išjungti.
© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0