Hola VPN atsiliepimai ir apžvalga

Hola VPN atsiliepimai ir apžvalga

HOLA VPN APŽVALGA

 
 
Ši “Hola” apžvalga visų pirma orientuota į nemokamą “Hola” VPN versiją, nes vertinti mokamas “Premium” ir “Ultra” versijas, kaip pranašesnes lyginant su patikimais VPN būtų tiesiog melaginga. Taip yra ne tik dėl aukštos paslaugų kainos, neatitinkančios suteikiamų paslaugų kokybės, bet ir dėl eilės kitų priežasčių minimų šioje apžvalgoje.

„Hola VPN“ yra vienas iš populiariausių nemokamų VPN, ypač tarp jaunimo. Problema ta, kad „Hola“ iš tikrųjų nėra VPN. „Hola VPN“ nešifruoja jūsų duomenų ir tik užtikrina, kad jūsų interneto srautas eitų per kažkieno kompiuterį. Klausiate kieno kompiuterį? Kito „Hola“ vartotojo kompiuterį. Dėl šios priežasties, patariame nenaudoti „Hola“. Jei visgi naudojates „Hola“, kiti vartotojai gali naudoti jūsų kompiuterį naršydami internete, o jūsų kompiuteris taps taip vadinamu „Išėjimo mazgu“. Praeityje dėl to yra kilę nemažai problemų, kuomet vaikai nieko neįtardami savo kompiuterį ir interneto ryšį suteikė nusikalstamai veiklai.
Be viso to, „Hola“ iš tikrųjų yra tik naršyklės plėtinys. Geri VPN turi programinę įrangą, kuri apsaugo jūsų interneto ryšį. Tuo tarpu „Hola“ pakeičia tik jūsų naršyklės IP adresą. Atsisiuntus šios įmonės programą, jūs gausite tik jų naršyklę.

Skirtumas tarp „Hola“ ir VPN

“Hola” nėra VPN, bet naršyklės plėtinys „Peer to Peer Tunneling“. Tai reiškia, kad vartotojai dalijasi interneto ryšiu.
Naudodamiesi nemokama „Hola“ paslauga jūs kaip vartotojas naudojate ne tik kažkieno IP adresą, bet taip pat kažkas kitas gali naudoti jūsų IP adresą. VPN veikia visiškai kitu principu. Teisėtas VPN tiekėjas turi savo serverius, kurie yra papildomai apsaugoti. Daugelio VPN tiekėjai taip pat užtikrina, kad jūsų duomenys būtų užšifruoti, todėl jungdamiesi prie VPN serverio jūs esate saugus, o jūsų veikla apsaugota nuo pašalinių akių. Deja, „Hola“ nėra šis atvejis.
„Hola“ taip pat turi mokamą „Hola Plus“ paketą, tačiau ši versija veikia lygiai tokiu pačiu principu, tik kiti vartotojai negalės prisijungti per jūsų kompiuterį. Tai padaro „Hola“ kiek saugesnę, tačiau dėl to ji netampa tikrai saugiu VPN. Kai kurios svetainės, pavyzdžiui, „Netflix“ taip pat veiktų tik su „Hola Plus“, tačiau mums bandant prisijungti prie JAV „Netflix“ vis tiek neveikė.
Vis dėlto, jei norėsite naudotis „Hola VPN“ dėl palyginti paprastos programinės įrangos ar norėdami apeiti geografines blokadas. Jūsų patogumui žemiau pateikiame keletą VPN alternatyvų, kurie turi visus „Hola“ privalumus, tačiau neturi minėtų šio VPN trūkumų.

PRIEŽASTYS NAUDOTI „HOLA” 1 ALTERNATYVA 2 ALTERNATYVA 3 ALTERNATYVA
Nemokamas VPN
TunnelBear

ProtonVPN

Windscribe
Patogus naršyklės plėtinys
TunnelBear

CyberGhost

NordVPN
Paprasta naudoti
TunnelBear

CyberGhost

NordVPN

Kaip matote „TunnelBear“ yra nemokamas VPN, kuri lengva įdiegti ir naudoti. Šis VPN taip pat turi patogius naršyklių plėtinius. Vienas iš šio VPN trūkumų – ribotas 1,5GB/mėn. duomenų limitas. Tuo tarpu, ProtonVPN turi neribotą duomenų limitą, tačiau neturi naršyklės plėtinių ir suteikia prieigą prie serverių tik 3-jose šalyse (Nederlanduose, JAV, Japonijoje). Kiek geresnė alternatyva yra nemokama „Windscribe VPN“ versija, kuri suteikia 10 GB/mėn. duomenų limitą, turi naršyklių plėtinius bei suteikia prieigą prie serverių 10-yje šalių.
„CyberGhost“ yra puikus VPN, tačiau deja nėta nemokamas. Mes rekomenduotume išbandyti „Windscribe“ nemokamą versiją kaip saugią „Hola“ alternatyvą. Visgi, jei norite žiūrėti JAV „Netflix“ ar turėti prieigą prie daug didesnio serverių skaičiaus, kurie užtikrins gerą interneto greitį, tuomet visada geriausia rinktis mokamą VPN. Tokiu atveju „CyberGhost“ VPN būtų geras pasirinkimas, nes šis VPN suteiks prieigą prie JAV „Netflix“, turi greitus serverius net 89 šalyse ir vienas pigiausių, tačiau geriausių VPN rinkoje.

TURINYS:

PAGRINDINĖS „HOLA” VPN SAVYBĖS

Įvertinimas
4.8

2.5 out of 5 stars

Siuntimo greitis 3.5 out of 5 stars 7.0/10
Iš principo „Hola VPN“ greitis nėra blogas, tačiau negalima jo pavadinti ir itin geru. Kadangi „Hola“ turi daug vartotojų, tai reiškia, kad yra ir daug „serverių“. Problema yra ta, kad jūs priklausote nuo kito vartotojo interneto spartos. Jei kuris vartotojas turi mažos spartos interneto abonementą, jūs taip pat neturėsite didelės spartos. Nepaisant to, daugeliu atvejų galite tikėtis pakankamai gero interneto greičio.
Kadangi „Hola VPN“ neturi fiksuotų serverių, nėra prasmės rodyti griečio testo rezultatų, nes jie gali būti labai kintantys. Atliekant eilę testų skirtingomis dienomis, „Hola“ VPN greitis buvo nestabilus. Nepaisant to, paieškojus dažniausiai galima rasti greitą serverį.
Atliekant testus su internetiniais žaidimais, rezultatai taip pat buvo skirtingi. Kartais buvo galima žaisti be jokių vėlavimų, o kartais ne.
Apibendrinant, su „Hola“ niekada nežinosite ar jungiatės prie gero ar blogo „serverio“. Visgi, kasdien naudojant naršyklę, „Hola“ bus pakankamai greitas ir jums netrukdys.

Duomenų limitas Ribotas
Naudojantis „Hola“ VPN nemokma versija, jums bus leidžiama kai kuriose populiariose svetainėse, kaip antai „Netlifx“, praleisti iki 1 valandos per dieną.

Šalys Neįmanoma įvardinti
„Hola VPN“ neturi fiksuoto serverių tinklo. Dėl šios priežasties nėra fiksuotų vietų prie kurių visada galėtumėte prisijungti.

Serverių skaičius Nemokma versija – 500 serverių
„Hola VPN“ neturi fiksuoto serverių tinklo. „Hola“ remiasi savo vartotojų sistemomis. Dėl šios priežasties nėra fiksuoto serverių skaičiaus ar vietų prie kurių visada galėtumėte prisijungti. Nepaisant to, „Hola“ VPN yra toks populiarus, kad iš esmės „serveriai“ prieinami visame pasaulyje.
Savo svetainėje „Hola“ nurodo, kad naudojantis nemokama VPN versija, jūs gausite prieigą prie 500 serverių.

Vienalaikis įrenginių prijungimas Nemokama versija – 3 prietaisai
„Hola“ vienu metu galima prijungti prie 3-jų (nemokama versija).

Log duomenų rinkimas Registruojami Log duomenys
Kas liečia duomenų rinkimo politką, „Hola“ yra pakankamai sąžininga. Jų privatumo pareiškime „Hola“ aiškiai nurodo, kad jie registruoja beveik viską. „Hola“ registruoja jūsų naršyklės tipą, svetaines ir puslapius kuriuose lankotės, kiek laiko praleidžiate tuose puslapiuose ir kada juose lankotės. Be to, jie saugo jūsų asmeninę informaciją. Pagalvokite apie savo IP adresą, vardą, el. pašto adresą, mokėjimo informaciją.
Visgi, nors „Hola“ sąžiningai aprašo savo registravimo politiką, šios politikos turinys yra labai blogas. Trumpai tariant, jie registruoja viską.

Hola VPN ir Luminati.io Hola“ VPN dalijasi savo tinklu su „Luminati“
„Hola“ VPN dalijasi savo tinklu su „Luminati“. Tai yra „Hola“ organizacijos dalis. IP adresai mokamiems klientams prieinami per „Luminati“. „Luminati“ tarsi naudoja „Hola“ vartotojų kompiuterius kaip tarpinį tinklą. Šis tinklas buvo naudojamas neaiškiems tikslams. Jūsų „IP“ adresas ir kompiuteris yra bendrinami ne tik su „Hola“ vartotojais, bet ir su „Luminati“ tarpiniu tinklu. Tačiau „Hola“ / „Luminati“ apie tai išlieka labai paslaptingi.

Nusikalstamumas ir DdoS išpuoliai Galite tapti atsakingu už tai ką kiti vartotojai veikia pasinaudodami jūsų IP adresu
Kadangi įdiegus „Hola VPN“ jūsų kompiuteris bus naudojamas kaip išėjimo mazgas, todėl galite tapti atsakingu už tai, ką kiti vartotojai veikia pasinaudodami jūsų IP adresu. Pavyzdžiui, neteisėta kito asmens veikla gali būti priskirta jums ir policija kreipsis būtent į jus.
Be to, „Hola“ yra tarsi botnetas: kompiuterių tinklas, kurį valdo kažkas kitas. Tai reiškia, jei „Hola“ valdantys asmenys turi blogų ketinimų, jie gali jūsų kompiuterį naudoti kaip botnetą. Toks botnetas yra naudojamas, pavyzdžiui, DdoS atakoms vykdyti.

Tapatybės anonimiškumas (galiojantis el. pašto adresas)
Norėdami sukurti „Hola“ asmeninę paskyrą, jums reikės nurodyti savo el. pašto adresą ir slaptažodį.

Registracijos šalisJAV Jungtinės Amerikos Valstijos
„Hola“ yra Jungtinių Amerikos Valstijų jurisdikcijoje.

Nemokama versija

„HOLA” PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Serverių tinklas

TINKLAS

Labai didelis „Hola“ mazgų tinklas

prietaisai

VIENALAIKIS PRIETAISŲ PRIJUNGIMAS

3 prietaisai

HOLA Kaina

KAINA

Turi nemokamą versiją

HOLA Kaina

KAINA

Turi nemokamą versiją

Turinio atblokavimas

TURINIO ATBLOKAVIMAS

Gali lengvai atblokuoti kai kurias internetines svetaines

duomenų limitas

LOG DUOMENŲ RINKIMAS

Renkami Log duomenys

Kill Switch

KILL SWITCH

Nėra Kill switch funkcijos

VPN Programos

VPN VEIKIMAS

„Netikras“ VPN – veikia tik su naršyklėmis

Duomenų šifravimas

DUOMENŲ ŠIFRAFIMAS

Duomenys nėra šifruojami

Netflix

NETFLIX

Nepavyko prisijungti prie JAV Netflix

duomenų limitas

DUOMENŲ LIMITAS

Riboja laiką iki 1 val. lankantis populiariose svetainėse

TECHNINIAI ASPEKTAI

Saugumas Nesaugus
„Hola“ nėra saugus. Jūsų IP adresą gali naudoti kiti asmenys, o jūsų duomenys nėra užšifruoti. Pasak „Hola“, jie nesidalija jūsų duomenimis su kitais bendruomės nariais, tačiau tiksliai nėra aišku ar užsisakius prenumeratą ir nurodžius savo asmeninę ir mokėjimo informaciją, tie duomenys nepatenka trečiosioms šalims.
Apskritai „Hola“ sunku vertinti kaip VPN, nes jis paprasčiausiai nėra VPN. Dėl šios priežasties apžvelgėme „Hola“ saugumo niuansus apskritai ir stengiamės jus informuoti apie gresiančius pavojus naudojantis „Hola“.

Slaptumo rėžimas (ang. Stealth mode)
“Hola” neturi slapto režimo protokolo, kuris galėtų užtikrinti, kad VPN nebūtų užblokuotas Kinijoje ar kitose šalyse, kuriose galioja stipri cenzūra.

„Kill switch”
Nemokama „Hola“ VPN versija neturi „Kill Switch“ funkcijos, kas reiškia, kad netikėtai nutrūkus VPN ryšiui jūsų IP adresas bus nutekintas.

Dvigubas VPN
“Hola” VPN neturi dvigubos VPN funkcijos, kuri užtikrina, kad eismą eitų per du VPN serverius.

Saugumo protokolai Nėra
Nemokamoje „Hola“ VPN versijoje, „Hola“ nenaudoja jokių protokolų, tai yra jūsų duomenys nėra užšifruojami, o tai savo ruožtu reiškia, kad nemokamas „Hola“ VPN nėra saugus.

Šifravimas Duomenys nešifruojami
Jei naudojatės nemokama „Hola“ VPN versija, reikėtų atkreipti dėmėsį, kad nešifruoja duomenų.

Reklamos blokavimas
Vienintelė saugumo funkcija, kurią turi „Hola“ yra reklamos blokavimas.

Naršyklių plėtiniai

 • Google Chrome
 • Chrome
 • Firefox
 • Firefox
 • Opera
 • Opera

„Hola“ VPN yra naršyklės plėtinys, kurį galite instaliuoti Chrome, Firefox ar Opera naršyklėse Windows ir Mac irenginiuose. Taip pat, „Hola“ VPN programėlę galima instaliuoti Android ir iOS operacinėse sistemose.
Iš esmės naršyklės plėtinys veikia lengvai. Meniu galite lengvai pasirinkti norimą vietą ir netgi pamatysite populiarių svetainių sąrašą.


DNS, IPv6, WebRTC nuotėkio apsauga
Apsauga nuo DNS nuotėkio yra didelis privalumas, kurį turi ne kiekvienas VPN tiekėjas. Su „Hola“ VPN jūs nesate apsaugoti nuo DNS, IP-v6 ir WebRTC nutekėjimo.
Atlikus eilę testų mūsų tikrasis IP adresas buvo atskleistas.

PALAIKOMI ĮRENGINIAI

HOLA programa

VPN programos patogumas
8.0

4 out of 5 stars
„Hola“ naudojimo paprastumas yra viena iš priežasčių, kodėl „Hola“ vis dar taip dažnai naudojamas. Interneto vartotojai kenčia dėl geografinės blokados ir ieškodami sprendimo ir susiduria su „Hola“. Naudodamiesi „Hola“ galite lengvai apeiti daugumą geografinių blokadų, tačiau tai kad „Hola“ taip pat yra nesaugus pamatoma ne iš karto.

Diegimo procedūra Nebūtina siųstis programos iš svetainės
Jei norite įdiegti „Hola“, jums nebūtinai reikalinga jų svetainė. „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklėse galite tiesiog pridėti „Hola“ naršyklės plėtinį.

Kompiuteriai, išmanieji telefonai

 • Windows
 • Windows
 • Mac
 • Mac
 • Linux
 • Linux
 • Android
 • Android
 • iOS
 • iOS

„Hola“ nurodo, kad jie turi programinę įrangą skirtingoms operacinėms sistemoms, tačiau įdiegus atrodo, kad atidaromas naršyklės langas su įdiegtais „Hola“ plėtiniais. Taigi, jie neturi savo programinės įrangos, o tik savo naršyklę. Taip pat, tai reiškia, kad tik jūsų naršyklę galima peradresuoti per kito „Hola“ vartotojo kompiuterį. „Hola“ nenaudinga, jei naudojate išorinio pašto programą arba norite anonimiškai naudoti kitą programą.

VAIZDO TRANSLIACIJA INTERNETU IR DUOMENŲ ATSISIUNTIMAS

Torentai
„Hola“ VPN nėra tinkamas torentų atsisiuntimui. Kadangi iš esmės „Hola“ yra naršyklės papildinys skirtingoms naršyklėms, prisijungus prie „Hola“ tinklo, „Hola“ ryšį perduoda tik naršyklės srautas. Bet koks torentų srautas, pavyzdžiui, uTorrent, nėra nukeipiamas per tai.

Vaizdo transliacija internetu

 • Netflix
 • Netflix

 • Amazon Prime
 • Amazon

Su nemokama „HOLA“ VPN versija mums nepavyko prisijungti prie JAV „Netflix”, tačiau galite gauti prieigą prie „Amazon Prime“.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Klientų aptarnavimas
7.0

3.5 out of 5 stars

Komunikacija El. paštas
Su „Hola“ klientų aptarnavimo tarnyba galima susisiekti el. paštu: help@hola.org. Apskritai, „Hola“ klientų aptarnavimas yra vidutinis ir nėra toks baisus kaip minima kai kuriose kitose apžvalgose.

Darbo laikas 24/7

Atsakymo laikas Per kelias dienas
Siunčiant užklausą el. paštu paprastai „Hola“ atsako į klausimus per keletą dienų nuo užklausos pateikimo.

DUK
Jei iškyla klausimų apie „Hola“, atsakymų visada pirmiausia galite paieškoti prie DUK skyriaus.


Mokėjimo būdaiMastercard Visa Paypal nėra Bitcoin
“Hola” turi lanksčią apmokėjimo sistemą. Kiekvieną kartą prisijungus iš kitos šalies, jų apmokėjimo metodų parinktys pakoreguojamos pagal populiariausius tos šalies apmokėjimo metodus.
“Hola“ galite atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis („Visa“, „Mastercard“) ar „Paypal“.

Mes tikimės, kad ši „HOLA” VPN apžvalga buvo informatyvi ir naudinga jums.

Jei vis dar kyla abejonių dėl šio VPN tiekėjo ir nori išgirsti „Hola VPN“ klientų nuomonę, skaityk jų atsiliepimus žemiau.
 

„HOLA” ATSILIEPIMAI


Ar teko naudotis „Hola” VPN paslauga? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apie šį VPN tiekėją. Pasidalink savo patirtimi su kitais lankytojais!

PASIDALINK SAVO PATIRTIMI !


 
0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%


There are no reviews yet. Be the first one to write one.Comments are closed.
© 2022 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0