Finansai

Finansai

Finansai

Daugelis mūsų mokėjimų šiandiena atliekami internete. Nepaprastai svarbu, kad savo finansus sutvarkytumėte saugiai. Kartais tai padaryti vis dar gana sunku. Be bandymų sukčiauti, įsilaužėliai taip pat tampa vis didesne grėsme. Jie daro viską, kad gautų prieigą prie jūsų banko duomenų. Tai kelia riziką jūsų finansiniams duomenims, taigi ir asmeniniam turtui. Laimei, yra veiksmingų būdų, kaip mokėjimus internetu atlikti saugiau ir anonimiškiau, pavyzdžiui, naudojant bitkoinus.

Privatumas ir finansai

Bitkoinai, kriptovaliuta ir „blockchain“ technologija

Galbūt jau anksčiau teko girdėti apie bitkoiną. „Bitcoin“ yra kriptovaliutos forma (mokėjimo internetu būdas), pastaraisiais metais sulaukusi didelio populiarumo. Naudodami bitkoinus galite anonimiškiau ir saugiau mokėti internetu, nereikalaujant banko kortelės.
Dėl novatoriškos „blockchain“ technologijos, kurią naudoja bitkoinai, atliekant pinigines operacijas bankai nebėra reikalingi, o bitkoinai negali būti pavogti. Pasak kai kurių šaltinių, tai daro bitkoiną ateities mokėjimo metodu, kai kiekvienas galės pats visiškai valdyti savo pinigus. Jei jus domina bitkoinai ir kiti būdai, pagerinsiantys jūsų finansinį privatumą internete skaitykite žemiau pateiktus straipsnius.

Saugus atsiskaitymas internetu

Yra keli būdai, kaip saugiai atsiskaityti internetu. Dažniausias būdas yra atsiskaitymas kreditine kortele. Taip pat, internete saugiai galima atsiskaityti su „PayPal“ ar kriptovaliutomis, tokiomis kaip bitkoinas ir „Ethereum“, kurios užtikrina anonimiškesnį apmokėjimą. Nepaisant to, naudojantis įprasta internetine bankininkyste galima atsiskaityti taip pat saugiai, jei tik naudositės saugiu interneto ryšiu. Tai galima lengvai padaryti pasinaudojant VPN.

Saugus atsiskaitymas internete naudojantis VPN paslauga

Šiandiena daugelis apmokėjimų vyksta internetu. Tai reiškia, kad kiekvienas, gavęs prieigą prie jūsų interneto ryšio, iš esmės gali gauti informacijos apie jūsų apmokėjimą. Tai nereiškia, kad jie gali matyti jūsų sąskaitos numerį ar PIN kodą ir gali sugebėti perimti tam tikrą informaciją ir patys ją naudoti mokėjimams atlikti. Norint to išvengti, geriausia naudoti VPN. VPN užšifruoja jūsų duomenis ir sukuria ypač saugų ryšį su internetu. Tai reiškia, kad jūsų duomenys, net jei jie buvo nutekinti, negali būti panaudojami. Jie yra užšifruoti, tai yra padaryti neįskaitomais. Norėdami sužinoti apie geriausius VPN, apsilankykite mūsų geriausių VPN puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0