Geriausias VPN Android telefonui, TV ar planšetei

Geriausias VPN Android telefonui, TV ar planšetei

„Google Play“ parduotuvėje galima rasti daugiau nei 230 skirtingų VPN Android programėlių. Daug, taip? Visgi, tenka pripažinti, kad kurie iš šių VPN prastai užšifruos jūsų duomenis, nesilaikys log duomenų neregistavimo politikos, o jei VPN nemokamas, didelė tikimybė, kad toks VPN tiekėjas jūsų naršymo duomenis parduos trečiosioms šalims arba į jūsų lankomas svetaines bus įterptos reklamos. Taigi, kaip žinoti, kurio VPN Android programėlė yra patikima, saugi, ir apsaugos jūsų privatumą išmaniajame telefone, planšetėje ar Android TV?
Šiame traipsnyje pasidalinsime su jumis 3 VPN Android programėlėmis, kurios turi tas pačias funkcijas kaip ir jų „Windows“ versijos.

Geriausias VPN Android prietaisams

TOP 3. Surfshark VPN Android programa

„Surfshark“ siūlo patrauklią VPN programėlę „Android“ įrenginiams, kurioje rasite visas pažangias funcijas. Taip pat, šis VPN turi labai gerą reputaciją, o kainos ir kokybės santykis vienas iš geriausių.
„Surfshark“ VPN Android programą itin lengva suprasti. Progromėlėje jums pakaks pasirinkti šalį ir ir būsite iš karto prijungti prie vieno iš tinkamiausių VPN serverių toje šaltje.

Surfshark VPN Android

Be įprastų VPN serverių, „Surfshark“ papildomai siūlo statinius serverius, kurie visada turi tą patį IP adresą. Čia taip pat rasite ir „Multi hop“ serverius, kitaip dar žinomus kaip dvigubas VPN, kurie užtikrins, kad jūsų duomenų srautas keliasu per du VPN serverius. Ši funkcija yptingai naudinga jei norite papildomo saugumo.

Surfshark VPN greitis

Apskritai, „Surfshark VPN“ yra vienas greičiausių VPN rinkoje. Pasirinkus „Surfshark VPN“ Wireguard protokolą „Android“ telefone mes turėjome ženkliai didesnį interneto greitį, nei be VPN.

Surfshark VPN Android greitis

„Netflix“ mėgėjams „Surfshark VPN“ taip pat suteiks prieigą prie amerikietiškos „Netflix“ versijos, kuri kaip žinia turi beveik du kartus daugiau fimų ir TV serialų, nei Lietuvoje.

Surfshark VPN funkcijos

Didelis „Surfshark VPN“ privalumas yra tas, kad jis ne tik gali paslėpti jūsų IP adresą, bet taip pat blokuoja reklamas, slapukus ir kenkėjiškas programas.
Surfshark VPN Android nustatymaiUž papildomą 1,32 € mokestį per mėnesį „Surfshark“ siūlo tokias pažangias pažangias funkcijas, „Surfshark Alert“, kuris įspės jūs apie duomenų nutekėjimą, ir tikrą inkognito režimą.
Surshark „Android“ programėlėje jūs galėsite pasirinkti tarp OpenVPN UDP/TCP, WireGuard ir IKEv2 protokolų. Taip pat galėsite reguliuoti GPS vietą.
Bet ką galima pasakyti apie „Surfshark VPN“ patikimumą ir saugumą?
„Surfshark VPN“ naudoja karinio lygio 256 bitų AES šifravimą. Įmonė įsikūrusi Britų Mergelių salose, kuriose galioja privatumui palankūs įstatymai, todėl „Surfshark VPN“ nėra sudėtinga laikytis duomenų neregistravimo politikos. Iki šiol „Surfshark“ yra išlaikęs gerą reputaciją ir puikiai apsaugo savo klientų privatumą.
„Surshark VPN“ prenumeratą šiuo metu galima įsigyti vos už vieno kavos puodelio kainą. Vos su viena prenumerata VPN galėsite įdiegti prie neriboto skaičiaus įrenginių ir tokiu būdu apsaugoti ne tik savo, bet ir visos savo šeimos privatumą. Šiuo metu „Surfshark“ VPN turi programas tinkamas naudoti su „Windows“, „Android“, „Mac“, „iOS“, „Linux“, maršrutizatoriais, „Android TV“, „Fire TV“.

Surfshark VPN programos

Surfshark VPN logo
 • 3.200 serveriai 65-iose šalyse landen
 • Paprasta naudoti
 • Neregistruoja log duomenų
 • Neribotas prietaisų skaičius
 • Galima anonimiškai siųstis torentus
 • Prieiga prie Amerikietiškos „Netflix” versijos
 • Labai pigus
 • Specialus pasiūlymas: 83 % nuolaida!
9.2
2.02 €/mėn.
(2 metų abonementas)
Surfshark VPN
 • 3.200 serveriai 65-iose šalyse landen
 • Paprasta naudoti
 • Neregistruoja log duomenų
 • Neribotas prietaisų skaičius
 • Galima anonimiškai siųstis torentus
 • Prieiga prie Amerikietiškos „Netflix” versijos
 • Labai pigus
 • Specialus pasiūlymas: 83 % nuolaida!
REITINGAS
9.2
KAINA
2.02 €/mėn.
(2 metų abonementas)

TOP 2. Proton VPN Android programa

„ProtonVPN“ Android programėlė turi tas pačias funkcijas, kaip ir „Windows“ versija, todėl puikiai paslėps jūsų IP adresą.
„ProtonVPN“ Android programa taip pat yra gerai įvertinta „Google Play“ parduotuvėje (4.5/5 žvaigždutės).

ProtonVPN reitingas Google Play Store

Trumpai apžvelkima „ProtonVPN“ Android programėlės dizainą ir siūlomas funkcijas.

ProtonVPN Android programa

„ProtonVPN“ Android programėlėje rasite ne tik serverių sąrašas, bet ir interaktyvų pasaulio žemėlapį. Serverius galima pagal šalį arba miestą. Prie kiekvieno serverio papildomai matysite jų apkrovimą, kas labai patogu. Prie serverių papildomai pateikiamos piktogramos, rodančios, kurie serveriai tinkami P2P, srautiniam perdavimui ar TOR paslaugoms.
Skirtuke „Profilis“ galite sukurti mėgstamų serverių sąrašą. Čia galėsite pasirinkti ne tik mėgstamą šalį, bet ir konkretų serverį bei protokolą.

protonvpn megstamiausi serveriai

ProtonVPN Android programoje esančios funkcijos

„ProtonVPN Android“ programėlė taip pat turi „Kill Switch“ funkciją, kuri, nutrūkus VPN ryšiui, automatiškai išjungs interneto ryšį.
Programoje galite pasirinkti iš skirtingų protokolų: Smart (Automatiškai parenkamas tinkamiausias protokolas), WireGuard, IKEv2, OpenVPN. „ProtonVPN“ taip pat turi „Split tunneling“ parinktį, kuri leidžia išskirti programas ir IP adresus iš bendro VPN srauto.
Norintiems išvengti erzinančių reklamų, slapukų ir kenkėjiškų programų, „ProtonVPN“ turi sprendimą, pavadintą „NetShield“.

ProtonVPN nustatymai

Jei jums reikia papildomo apsaugos sluoksnio, „ProtonVPN“ Android programoje turi „Secure core“ parinktį, dar vadinamą dvigubu VPN, kuri nukreips jūsų ryšį per 2 VPN serverius. Visi „Secure Core“ serveriai priklauso „ProtonVPN“ ir randasi privatumą saugančiose šalyse, tokiose kaip Šveicarija, Islandija ir Švedija.
Be viso to, „ProtonVPN“ Android programoje turi alternatyvaus maršruto funkciją, kuri padės naudotis VPN paslauga jums lankantis cenzūrą taikančiose šalyse, tokiose kaip Kinija.
Apsaugai nuo įsilaužėlių, „ProtonVPN“ naudoją karinio lygio 256 bitų AES šifravimą. Taip pat, „ProtonVPN“ taiko griežtą log duomenų nerinkimo politiką ir neseka vartotojų veiklos. Be viso to, įmonė įmonė pasižymi skaidrumu. Tai yra vienintelis VPN, kurių programos yra atviro kodo, todėl kiekvienas gali patikrinti programos patikimumą.
„ProtonVPN“ įmone įsikūrusi Šveicarijoje, kurioje galioja griežčiausi privatumo įstatymai. Ši šalis taip pat nepriklauso ES jurisdikcijai.

ProtonVPN greitis

Naudojantis VPN paslaugomis, ypač svarbus VPN serverių greitis. Juk nenorite naudoti VPN, kuris lėtins jūsų interneto greitį. „ProtonVPN“ yra labai greitas VPN. Atliekant greičio testą Android telefone ir naudojant OpenVPN protokolą, mūsų atsisiuntimo greitis buvo net šiek tiek geresnis nei be VPN.

ProtonVPN Android greitis

Savo svetainėje „ProtonVPN“ siūlo daugybę skirtingų planų, įskaitant ir nemokamą VPN versiją. Turime pasakyti, kad šio VPN nemokama versija yra geriausias nemokamas VPN, skirtas „Android“ įrenginiams.
Pasirinkus „ProtonVPN Plus“ planą, galėsite apeiti geografiškai blokuojamas srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip, JAV Netflix, Hulu, HBO Max, Disney+ ir kt. Su šia prenumerata vienu metu galėsite naudoti net iki 10 įrenginių.
Visgi, lyginant su kitais VPN grandais tokiais kaip „NordVPN“ ar „Surfshark“, „ProtonVPN“ nėra ideali ir čia teks priimti sprendimą patiems.

ProtonVPN logo
 • Vartotojams draugiška programa
 • 1.538 greiti serveriai 63-iose šalyse
 • Neregistruojami log duomenys
 • Vienalaikis prisijungimas prie 10 prietaisų
 • Prieiga prie Amerikietiškos „Netflix” versijos
 • Turi specialius torentų siuntimuisi draugiškus serverius
 • Specialus pasiūlymas: 33 % nuolaida!
8.9
6.63 €/mėn.
(2 metų abonementas)
ProtonVPN logo
 • Vartotojams draugiška programa
 • 1.538 greiti serveriai 63-iose šalyse
 • Neregistruojami log duomenys
 • Vienalaikis prisijungimas prie 10 prietaisų
 • Prieiga prie Amerikietiškos „Netflix” versijos
 • Turi specialius torentų siuntimuisi draugiškus serverius
 • Specialus pasiūlymas: 33 % nuolaida!
REITINGAS
8.9
KAINA
6.63 €/mėn.
(2-metų abonementas)

TOP 1. NordVPN Android programa

Šiuo metu geriausias VPN, tinkantis „Android“ įrenginiams, yra „NordVPN“. Šis VPN puikiai paslėps jūsų IP adresą ir apsaugo jūsų duomenis, naudojantis viešąja „Wi-Fi“ prieiga.
„NordVPN“ Android programa turi gražų dizainą ir yra patogi vartotojams. „Android“ programėlė turi beveik tas pačias funkcijas kaip ir jų „Windows“ programa.
Programėlė turi greito prisijungimo mygtuką, kurį paspaudus jūs automatiškai būsite sujungti su greičiausiu VPN serveriu.
Be įprasto serverių sąrašo, „NordVPN“ taip pat turi interaktyvų pasaulio žemėlapį, kuris labai patiks, vertinantiems patogumą ir paprastumą.

NordVPN Android programa

„NordVPN“ Android programoje taip pat turi specializuotus serverius tokius kaip:

 1. P2P serveriai – skirti torentų atsisiuntimui
 2. Užmaskuoti serveriai („Obfuscated“ servers) – padės apeiti apribojimus cenzūrą taikančiose šalyse, tokiose kaip Kinija.
 3. Dvigubi VPN serveriai – perkels jūsų srautą per 2 VPN serverio vietas ir tokiu būdu užtikrins aukštesnio lygio saugumą.
 4. Onion over VPN serveriai – skirti tiems, kurie mėgsta naudotis TOR tinklu.

Norint naudoti užmaskuotus serverius arba dvigubą VPN, pirmiausia turite pasirinkti OpenVPN UDP protokolą.

NordVPN Android nustatymai

Nord VPN Android programos išplėstinės funkcijos

„NordVPN“ nustatymuose taip pat rasite eilę naudingų išplėstinių funkcijų, tokių kaip:

 1. Kenkėjiškų svetainių blokavimas,
 2. Tamsiojo tinklo monitoringas (Dark Web Monitor), įspėsiantys, jei jūsų prisijungimo duomenys viešai būtų paskelbti internete,
 3. ir „Tapjacking“ apsauga, įspėsianti, jei kenkėjiška programa pridėtų ekrano perdangą, siekiant jus įvilioti ir atlikti nenumatytus veiksmus.

Vartotojų patogumui „NordVPN“ Android programėlė turi automatinio prisijungimo funkciją, galimybę keisti protokolus, taip pat „Split tunneling“ parinktį, leisiančią pasirinktoms programoms apeiti VPN tunelį, ir dar daugiau. Visų šių funkcijų pagalba galite nuspręsti, kaip ir kada jūsų įrenginys turi veikti.

NordVPN greitis

Be visų pažangių „Android“ programėlėje esančių funkcijų, „NordVPN“ serveriai yra labai greiti. Atliekant greičio testus „Android“ telefone, mūsų atsisiuntimo greitis su VPN buvo net šiek tiek didesnis nei be VPN.

NordVPN Android greitis

Tokio greičio tikrai pakaks žiūrėti filmus internetu ar žaisti internetinius žaidimus be buferio.
Su „NordVPN“ pagalba taip pat galėsite gauti prieigą prie populiarių geografiškai blokuojamų srautinio perdavimo platformų, tokių kaip: Amerikietiška „Netflix“ versija, „Hulu“, „Amazon Prime“ ar „Disney+“.
Ne mažiau svarbus aspektas – jūsų duomenų apsauga. Šis VPN naudoja karinio lygio 256 bitų AES šifravimą, kurio dėka visi iš jūsų prietaiso išeinantys duomenys bus saugiai užšifruoti. „NordVPN“ įmonė yra įsikūrusi Panamoje, kurioje galioja stiprūs privatumą apsaugantys įstatymai. Taip pat „NordVPN“ neregistruoja log duomenų. Įmonė yra atlikusi nepriklausomą auditą, kuri patvirtino, kad „NordVPN“ nesaugo jokių žurnalų. Tai suteikia pasitikėjimo!

NordVPN kaina

Populiariausias „NordVPN“ 2 metų abonementas šiuo metu kainuoja daugiau nei 3,65 € per mėnesį. Už šią kainą galėsite ne tik apsaugoti savo privatumą savo Android įrenginyje, bet ir daugelyje kitų įrenginių, tokių kaip: „Windows“, „Mac“, „iOS“, maršrutizatoriuose, „Android TV“, „Amazon Fire TV“, „Fire stick“. Be to, su viena „NordVPN“ prenumerata vienu metu galėsite prijungti iki 6 skirtingų įrenginių.
Jei vis dar turite klausimų apie šį VPN, „NordVPN“ svetainė turi „Live-chat“, kuris veikia 24 valandas per parą, o į jums rūpimus klausimus bus atsakyta vos per kelias minutes.

NordVPN VPN
 • 5.123 greiti serveriai 60-yje šalių
 • Draugiška vartotojams programa su interaktyviu žemėlapiu
 • Stiprios privatumo ir apsaugos funkcijos
 • Neregistruojami log duomenys
 • Neribotas duomenų limitas
 • Vienalaikis prisijungimas prie 6 skirtingų prietaisų
 • Galima anonimiškai siųstis torentus
 • Suteikia prieigą prie Amerikietiškos „Netflix” versijos
 • Specialus pasiūlumas: 65 % nuolaida!
9.7
3.65 €/mėn.
(2 metų abonementas)
NordVPN VPN
 • 5.123 greiti serveriai 60-yje šalių
 • Draugiška vartotojams programa su interaktyviu žemėlapiu
 • Stiprios privatumo ir apsaugos funkcijos
 • Neregistruojami log duomenys
 • Neribotas duomenų limitas
 • Vienalaikis prisijungimas prie 6 skirtingų prietaisų
 • Galima anonimiškai siųstis torentus
 • Suteikia prieigą prie Amerikietiškos „Netflix” versijos
 • Specialus pasiūlumas: 65 % nuolaida!
REITINGAS
9.7
KAINA
3.65 €/mėn.
(2 metų abonementas)

Apibendrinimas

Visi aukščiau paminėti VPN puikiai tinka „Android“ įrenginiams, bet kuris iš jų yra geriausias jums?
Jei ieškote patrauklios kainos ir norite su vieno abonemento prenumerata prijungti neribotą skaičių prietaisų, rinkitės „Surfshark VPN”.
Bet, jei ieškote VPN su pažangiausiomis saugumo funkcijomis, tuomet vertėtų pagalvoti apie „NordVPN” arba „ProtonVPN”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0