Kaip žiūrėti Lietuvišką televiziją gyvenant užsienyje

Kaip žiūrėti Lietuvišką televiziją gyvenant užsienyje

KAIP ŽIŪRĖTI LIETUVIŠKĄ TELEVIZIJĄ GYVENANT UŽSIENYJE?

 

Prieiga prie lietuviškos televizijos visame pasaulyje vos per 5 minutes? Sekite šiuos žingsnius.

Ar norite atblokuoti Lietuvos televizijos kanalus, kad galėtumėte juos žiūrėti visame pasaulyje? Tuomet nukreipkite savo interneto srautą per Lietuvą. Tai įmanoma padaryti naudojant VPN.

Lietuviškos televizijos žiūrėjimas užsienyje naudojant VPN yra gana paprastas:

 1. Užsiprenumeruokite gerą VPN paslaugą, pavyzdžiui, „CyberGhost VPN“.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą.
 3. Atsidarykite programinę įrangą ir pasirinkite VPN serverį esantį Lietuvoje.
 4. Atsidarykite nemokamo televizijos kanalo internetinę versiją arba mokamo srautinio vaizdo transliacijos programą (įsitikinkite, kad jau turite prenumeratą, pavyzdžiui, „Telia TV“).
 5. Smagaus žiūrėjimo!
Cyberghost VPN
 • +6000 serverių 90-yje šalių
 • 3 mėnesių dovana pasirinkus 3 metų prenumeratą
 • 45 d. pinigų grąžinimo garantija
9.3
2.00 €/mėn.
(3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
APLANKYK
Cyberghost VPN

 • +6000 serverių 90-yje šalių
 • 3 mėnesių dovana pasirinkus 3 metų prenumeratą
 • 45 d. pinigų grąžinimo garantija
REITINGAS 9.3
KAINA 2.00 €/mėn. (3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
APLANKYK

Norite sužinoti daugiau, kodėl ne visas lietuviškos televizijos asortimentas yra prieinamas už Europos Sąjungos ribų? O galbūt norite sužinoti kitas VPN alternatyvas, o gal jums reikia išsamesnės informacijos kaip įdiegti ir naudotis VPN? Tuomet skaitykite šį straipsnį.

Gyvenant užsienyje, ne visuomet yra taip paprasta žiūrėti mėgstamas televizijos programas tiesiogiai iš užsienio. Juk daugelis užsienio kanalų netransliuoja lietuviškos televizijos, kaip „LNK“, „LRT“,„TV3“ ir eilės kitų lietuviškų kanalų. Dažnai vienintelė galimybė yra žiūrėti šiuos kanalus internetu. Laimei, tai įmanoma, naudojantis tokiomis transliacijos paslaugomis kaip „Telia TV“, „Home3“ ir kt. (bent jau Europoje).

Deja, daugelis Lietuviškų vaizdo transliacijos paslaugų yra užblokuotos už Europos Sąjungos ribų. Jei lankysitės jų svetainėje naudodami IP adresą, esantį už ES ribų, negalėsite prie jų prisijungti. Tai gali būti labai nepatogu, jei jūs atostogaujate, esate komandiruotėje ar apskritai gyvenate užsienyje. Taigi, kaip galima žiūrėti Lietuvišką televiziją užsienyje? Labai paprasta – su VPN.

Kaip žiūrėti lietuvišką televiziją būnant užsienyje

Kodėl Lietuviška televizija blokuojama užsienyje?

Kai kurios lietuviškų televizijų programos, filmai ar TV serialai yra blokuojami užsienyje. Net jei ir esate Europos Sąjungoje, dažnai tam tikras turinys vis tiek yra blokuojamas. Tai susiję su transliavimo teisėmis. Srautinės TV paslaugos moka programos savininkui už tos programos transliaciją. Dažnai už kiekvieną šalį, kurioje transliacijos tarnyba nori transliuoti programą, reikia mokėti atskirai. Dėl šios priežasties kai kurios nemokamos Lietuvos televizijos paslaugos dažnai veikia tik Lietuvoje.

Nuo 2018 m. balandžio mėn. visoje Europos Sąjungoje galima žiūrėti televizijų kanalus. Tai susiję ne tik su „Netflix“, bet ir su Lietuviška televizija, tokia kaip LRT, LNK, TV3 ir kt. Dėl transliavimo teisių kai kurie kanalai ir programos vis dar yra blokuojamos. Transliuotojai turi atsižvelgti į šias taisykles ir užtikrinti, kad svetainės lankytojai neturėtų kito pasirinkimo, kaip tik jų laikytis.
Norėdami patikrinti savo vietą, prieš žiūrėdami vaizdo įrašus, pirmiausia patikrinkite savo IP adresą. Ar šis IP adresas yra iš vietos, kurioje neturite žiūrėjimo teisių? Jei taip, tuomet jums bus pranešta, kad dėl autorinių teisių šios laidos negalite matyti. Tai atrodo taip:

Lietuviškos televizijos blokavimas

Ar esate Europos Sąjungoje? Tuomet galite pasiekti mokamas srautinio vaizdo paslaugas, tokias kaip „Go3“, „Balticum.lt“ ir kt., nes pagal įstatymą jos turi būti prieinamos visoje ES. Visgi, naudodamiesi daugeliu mokamų paslaugų negalėsite tiesiogiai žiūrėti lietuviškos televizijos už ES ribų.

Kaip žiūrėti Lietuvišką televiziją užsienyje?

Jei gyvenate ar atostogaujate užsienyje Lietuvišką televiziją galima žiūrėti įvairiais būdais:

 1. Žiūrėkite mokamus kanalus, pavyzdžiui, „Go3“ ir „Balticum.lt“ per oficialius jų tinklalapius ar programas. Kol jūs esate Europos Sąjungoje ar EEE šalyse, šios srautinės TV paslaugos veiks.
 2. Žiūrėkite lietuviškus kanalus per palydovą. Ši parinktis dažnai tinka tiesioginei televizijai.
 3. Žiūrėkite lietuviškų televizijų programas ir serialus nemokamai internetu. Filmai.to ir filmai.org, suteikia prieigą tik prie tam tikrų lietuviškų serialų ar laidų. Sporto fanai gali išbandyti svetainę thesport.lt, kurioje rasite internetinių svetainių nuorodas, kurios tiesiogiai transliuoja įvairias sporto varžybas. Deja, dažnai svetainės būna pernelyg apkrautos, ko pasekoje atsiranda trikdžiai ir nukenčia transliacijos kokybė.
 4. Naudokite VPN, kad galėtumėte žiūrėti įprastus kanalus bet kurioje pasaulio vietoje, nesvarbu ar tai yra mokami ar nemokami kanalai.

Kai kurie iš paminėtų sprendimų veikia tik tam tikrose vietovėse. Ar norite be problemų žiūrėti lietuvišką televiziją bet kurioje pasaulio vietoje? Tuomet rekomenduojame VPN. Tai yra saugiausias sprendimas, nesvarbu, ar esate komandiruotėje, atostogaujate ar gyvenate kitoje šalyje.

Lietuviškos televizijos žiūrėjimas per VPN: kaip tai veikia?

Jei norite žiūrėti lietuviškus kanalus užsienyje, svarbu apsilankyti kanalo svetainėje su lietuvišku IP adresu. Savo IP adresą galite dirbtinai pakeisti naudodami VPN. VPN yra ryšys, kuriuo naudodamiesi galite naršyti internete saugiai, anonimiškai ir visiškai laisvai. Tai tarsi papildomas saugumo sluoksnis tarp jūsų ir interneto.
Naudodamiesi VPN galite prisijungti prie kito serverio (taigi ir kito IP adreso bei geografinės vietos) ir tuomet jungtis prie norimos televizijos kanalo svetainės. Jei VPN programinėje įrangoje pasirinksite serverio vietą, pavyzdžiui, Lietuvą, visos aplankytos svetainės manys, kad esate Lietuvoje. Galų gale, jūsų ryšys bus vykdomas per Lietuvos VPN serverį. VPN programoje serverius galite keisti tiek, kiek norite. Pasirinkdami geografiškai jums palankią serverio vietą, jūs apeisite internetines blokadas.
Šis principas taip pat gali būti naudojamas norint žiūrėti užsienio televiziją Lietuvoje. Pamąstykime, pavyzdžiui, apie angliškų kanalų žiūrėjimą internete. Naudodamiesi kai kuriais VPN, jūs netgi galite pasiekti daug didesnį asortimentą turintį JAV „Netflix“, nei Lietuviška „Netflix“ versija. Tokiu būdu jūs tiesiog apeinate svetainių sukurtą blokadą.

VPN blokados apėjimas

Lietuviškos televizijos žiūrėjimas užsienyje: žingsnis po žingsnio planas

LietuvaTaigi, naudodamiesi VPN galite išmintingai apeiti geografines blokadas. Ar norite pasiekti svetainių puslapius, kuriuos galima žiūrėti tik Lietuvoje? Tuomet prisijunkite prie Lietuvos VPN serverio ir gausite prieigą prie lietuviškų kanalų bet kurioje pasaulio vietoje.
Jei esate užsienyje ir norite žiūrėti lietuvišką televiziją, tai galite padaryti per kelias minutes. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

 1. Užsisakykite prenumeratą pas vieną iš daugelio VPN tiekėjų. Lietuvos televizijai rekomenduojame „CyberGhost“. Šiuo metu tai yra pigiausias VPN rinkoje. „CyberGhost“ siūlo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei išmaniai tuo naudositės, galite išbandyti paslaugą neprisirišdami prie ilgalaikės prenumeratos.
 2. Sukurkite paskyrą pasirinkto VPN tiekėjo svetainėje. Dažnai paskyra sukuriama automatiškai, prenumeratos užsakymo metu.
 3. Atsisiųskite VPN programą į savo telefoną, stacionarų kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar planšetę. Programą galima atsisiųsti iš oficialios tiekėjo svetainės.
 4. Paleiskite VPN programą ir prisijunkite naudodami paskyros prisijungimo duomenis.
 5. Pasirinkite VPN serverį Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje ir prisijunkite prie VPN.
 6. Apsilankykite norimoje žiūrėti lietuviško kanalo ar srautinio vaizdo perdavimo paslaugų svetainėje. Jei esate prisijungę prie Lietuvos serverio, visas jūsų interneto srautas bus nukreiptas per Lietuvą. Internetinė televizijos svetainė manys, kad esate Lietuvoje, ir suteiks jums prieigą prie viso jų asortimento. Naudojant mokamas paslaugas, tai taikoma ir kitų ES šalių serveriams.
 7. Jei viskas gerai, jūs nenebūsite užblokuotas. Be jokių problemų galėsite žiūrėti mėgstamas programas ir tiesioginę televiziją.

VPN programinė įranga veiks jūsų kompiuterio, mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio fone ir apsaugos jūsų ryšį. Vargu ar pastebėsite kokį nors skirtumą. Galėsite tiesiog naudotis internetu, kaip įprasta.
Naudodami VPN taip pat turėsite keletą papildomų privalumų. Pavyzdžiui, prisijungdami prie VPN serverių esančių kitose šalyse galėsite apeiti ir kitas geografines blokadas. Be pagalbos žiūrint įvairių šalių televiziją internete, VPN taip pat gali pasiūlyti daugiau saugumo ir privatumo internete.

Cyberghost VPN
 • Labai patogi vartotojui programa
 • Aukšta kokybė už konkurencingą kainą
 • Galima siųstis torrentus ir žiūrėti JAV „Netflix“
9.3
2.00 €/mėn.
(3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
APLANKYK
Cyberghost VPN

 • Labai patogi vartotojui programa
 • Aukšta kokybė už konkurencingą kainą
 • Galima siųstis torrentus ir žiūrėti JAV „Netflix“
REITINGAS 9.3
KAINA 2.00 €/mėn. (3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
APLANKYK

Atkreipkite dėmesį, srautinės vaizdo perdavimo paslaugos (pavyzdžiui „Netflix“) blokuoja kai kuriuos VPN

Naudodamiesi VPN, iš esmės internetu galite žiūrėti visą lietuviškos televizijos asortimentą. Kartais tam yra išimčių. Kai kurios srautinio vaizdo perdavimo paslaugos bando aktyviai blokuoti VPN. Geras to pavyzdys yra „Netflix“. Jei esate išvykęs į užsienį, gali taip būti, kad negalėsite žiūrėti lietuviškos „Netflix“ versijos, net ir turėdami VPN.
Jei visgi norite pasiekti lietuvišką „Netflix“ versiją iš užsienio ar norite iš užsienio gauti prieigą prie užsienietiškos „Netflix“ versijos, pavyzdžiui, amerikietiškos „Netflix“ versijos, tuomet pasirinkite VPN tiekėją, kuris sugebės apeiti „Netflix“ blokadas. Savo apžvalgose mes tai išbandėme su eile VPN tiekėjų.

Šiuo atveju, mūsų anksčiau minėtas „CyberGhost“ VPN veikia labai gerai. Kitas variantas, kuris taip pat suteiks jums prieigą prie Lietuvos ir JAV „Netflix“ versijų yra „NordVPN“. Nors „NordVPN“ neturi serverių Lietuvoje, tačiau dėl kaimyninėje šalyje Latvijoje turimų serverių, šis VPN taip pat sėkmingai apeina internetines Lietuvos blokadas. Papildomas šio taip pat puikaus VPN pranašumas yra dedikuoti IP adresai. Dedikuotas IP adresas taip pat puikiai tinka norint apeiti VPN blokadas.

Kaip apeiti VPN blokadas?

Žmonės, susidūrę su VPN blokada ir todėl negalintys pasiekti tam tikrų internetinių puslapių, turi keletą galimybių.

Išbandykite skirtingus VPN serverius

ServeriaiLietuvos srautinio perdavimo paslaugos kartais gali neveikti su konkrečiais VPN serverių IP adresais, nes jie yra blokuojami. Jei jums esant užsienyje, lietuviška televizija neveikia net su VPN, išbandykite kitą VPN serverį toje pačioje šalyje arba gretimoje šalyje.
Televizijos kanalai arba srautinės vaizdo transliacijų paslaugos vienu metu gali blokuoti tik tam tikrus VPN serverius, bet ne visą VPN tiekėją. Taigi jums nebūtinai reikia kito VPN tiekėjo. Pakaks VPN programos serverių sąraše spustelėti ant kitos serverio vietos.
Jei jus dominantis kanalas neveikia ir su kitais VPN serveriais, kreipkitės pagalbos į VPN klientų aptarnavimo tarnybą. Paprastai paslaugų tiekėjai gali tiksliau pasakyti, kuris VPN serveris jūsų atveju veiks.

Naudokite užmaskuotus („obfuscated“) serverius

Norėdami padėti apeiti VPN blokadas, kai kurie VPN tiekėjai šiam tikslui turi specialias parinktis. Pavyzdžiui, keletas VPN tiekėjų turi užmaskuotus („obfuscated“) serverius. Šiuos serverius sunkiau aptikti ir užblokuoti.
Iš pradžių, užmaskuoti serveriai nebuvo skirti vaizdo transliacijų apėjimui, bet verčiau siekiant apeiti kitas internetines cenzūras. Štai kodėl „NordVPN“ turi šiuos specialius serverius net 14-oje skirtingų šalių. Šiais laikais daugelis žmonių šiuos serverius taip pat naudoja norėdami apeiti vaizdo transliacijų blokadas.

Prašykite išskirti dedikuotą IP adresą

Galiausiai, kai kurie žmonės, norėdami apeiti VPN blokadas, naudoja dedikuotą IP adresą. Turėdami jums skirtą IP adresą, jūs vienintelis naudosite šį unikalų IP adresą. Įprasti VPN serveriai turi IP adresus, kuriais tuo pačiu metu naudojasi daugelis VPN vartotojų. Tuo tarpu, internetinės televizijos dažnai žino, kad jos turi reikalą su VPN serveriu, nes jos gauna daug skirtingų vartotojų prašymų iš to paties IP adreso. Turėdami tik jums skirtą IP adresą, išvengsite blokavimo. Vienas iš VPN turinčių dedikuotus IP adresus yra „NordVPN“.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis VPN?

Jei norite naudoti VPN Lietuvos televizijai žiūrėti už Europos ribų, reikia atsiminti keletą dalykų. Visų pirma, jūsų pasirinktas VPN tiekėjas turi turėti serverius Lietuvoje ar Europos Sąjungoje. Norint žiūrėti nemokamas televizijas, jums tikriausiai reikės lietuviško serverio, o mokamos srautinės TV interneto paslaugos tikėtina veiks ir su serveriais kitose Europos Sąjungos šalyse. Mokamos televizjos atveju, be abejo, svarbu, kad turėtumėte tos paslaugos prenumeratą. Kitaip negalėsite prisijungti ir vis tiek negausite prieigos.
Be to, svarbu pasirinkti VPN, kuris užtikrina didelį serverių greitį. Juk nenorite, kad žiūrint programas jos strigtų ar sustotų. Savo apžvalgose mes išbandome visų mūsų nagrinėjamų VPN greitį. Tokiu būdu galite lengvai matyti, kurie VPN ženkliai sulėtins jūsų interneto ryšį, o kurie ne.
Galiausiai taip pat gerai atsižvelgti į VPN kainos ir kokybės santykį. Nemokami VPN gali atrodyti labai tinkami ir naudingi, tačiau dažnai tenka susidurti su duomenų ir greičio apribojimais, serverių skaičiaus apribojimais, o kartais net ir su saugumo problemomis. Todėl nemokami VPN dažnai nėra geras sprendimas. Jei jums pačiam sunku rasti tinkamą VPN, žemiau pateikiame keletą VPN, kuriuos rekomenduojame Lietuvos televizijos žiūrėjimui iš užsienio.

TOP 3 geriausi VPN tiekėjai tinkantys lietuviškos televizijos žiūrėjimui užsienyje

Remiantis aukščiau pateiktais kriterijais, mes rekomenduojame tris gerus VPN tiksiantis lietuviškos televizijos žiūrėjimui užsienyje. Mes patariame jums naudoti aukščiausios kokybės VPN, kurie turi greitus serverius daugelyje pasaulio šalių.
Žemiau trumpai aptarsime kiekvieną iš trijų rekomenduojamų VPN, kad galėtumėte susidaryti nuomonę apie siūlomą paslaugą ir kainą, kurią mokate už ją.

CyberGhost

„CyberGhost“ yra puikus VPN už labai mažą kainą. Jei norite žiūrėti lietuvišką televiziją užsienyje, taip pat ir už ES ribų, „CyberGhost“ VPN yra puikus pasirinkimas. Šis VPN turi tūkstančius serverių, įskaitant ir 24 Lietuvoje. Taigi, turite daug pasirinkimo galimybių ir beveik visada galėsite mėgautis dideliu interneto greičiu.

Be to, „CyberGhost“ turi stiprų 256 bitų šifravimą, kuris užtikrina, kad jūsų duomenys būtų saugūs. „CyberGhost“ programinė įranga yra labai patogi vartotojams. Ją lengva suprasti net nepatyrusiems VPN vartotojams. Šio VPN tiekėjo programos tinkamos naudoti su stacionariais ir nešiojamais kompiuteriais, planšetėmis ir mobiliais telefonais. Trumpai tariant, „CyberGhost“ yra puikus ir greitas VPN turintis puikias parinktis.

Cyberghost VPN
 • 6600 serverių, 90 šalių
 • Turi 24 serverius Lietuvoje
 • Itin patogi naudoti VPN programa
 • Galima siųstis torentus ir žiūrėti „Netflix”
 • Aukšta kokybė už konkurencingą kainą
9.3
2.00 €/mėn.
(3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
APLANKYK
Cyberghost VPN

 • 6600 serverių, 90 šalių
 • Turi 24 serverius Lietuvoje
 • Itin patogi naudoti VPN programa
 • Galima siųstis torentus ir žiūrėti „Netflix”
 • Aukšta kokybė už konkurencingą kainą
REITINGAS 9.3
KAINA 2.00 €/mėn. (3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
APLANKYK

NordVPN

„NordVPN“ siūlo gerą kainos ir kokybės santykį. Vos už 2.97 eurus per mėnesį turėsite pirmos klasės VPN, kuris turi visą eilę naudingų papildomų funkcijų tokių kaip reklamos ir kenkėjiškų programų blokavimas, split-tunneling, kurio dėka galite nukreipti tik tam tikrą duomenų srautą per VPN, dvigubo VPN ir net „Onion over VPN“ funkcijas.
„NordVPN“ programinė įranga yra labai patogi vartotojui, turinti ne tik išplėstą serverių sąrašą, bet ir interaktyvų žemėlapį. Net neturėdami techninių žinių neturėsite jokių problemų nustatyti VPN ryšį.
Nors „NordVPN“ šiuo metu neturi serverių Lietuvoje, visgi prisijungus prie Latvijos serverio mums sėkmingai buvo atblokuotos lietuviškų televizijų paprastai blokuojamas turinys. Deja, šis sprendimas tiko tik su „NordVPN“. Kitų VPN, kaip antai „Surfshark”, serveriai Latvijoje, mums neatblokavo lietuviškų televizijų turinio.
Remiantis mūsų patirtimi, „NordVPN“ aptarnavimo tarnyba greitai reaguoja į klientų užklausas ir padeda spręsti iškilusias problemas.

NordVPN VPN
 • Puikiai apsaugotas ir platus serverių tinklas
 • Elegantiška ir patogi VPN programa
 • Veikia su „Netflix“ ir torentais
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Nebrangus
9.7
2.97 €/mėn.
(2 m. abonementas)
APLANKYK
NordVPN VPN

 • Puikiai apsaugotas ir platus serverių tinklas
 • Elegantiška ir patogi VPN programa
 • Veikia su „Netflix“ ir torentais
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Nebrangus
REITINGAS 9.7
KAINA 2.97 €/mėn. (2 m. abonementas)
APLANKYK

Zenmate

„Zenmate VPN“ yra puikus VPN iš Vokietijos. Šis VPN turi platų serverių asortimentą 35-iose skirtingose šalyse. „Zenmate VPN“ turi serverius ir Lietuvoje, kas garantuoja gerą interneto greitį Lietuvos svetainėse. Prisijungus prie Lietuvos serverio galite tikėtis 60 – 70 Mbps atsiuntimo greičio.
Naujųjų metų progra „Zenmate VPN“ siūlo itin patrauklią kainą. Jų 3 metų abonementas šiuo metu kainuoja vos už 1.64 €/mėn. Kaina išties konkurencinga ir verta dėmesio.

Zenmate VPN
 • 1500 Serverių, 35-iose šalyse
 • Turi serverius Lietuvoje
 • Užtikrina gerą interneto greitį
 • VPN programa paprasta naudotis
 • Nemokamas 7 d. bandomasis laikotarpis
8.7
1.64 €/mėn.
(3 m. abonementas)
APLANKYK
Zenmate VPN

 • 1500 Serverių, 35-iose šalyse
 • Turi serverius Lietuvoje
 • Užtikrina gerą interneto greitį
 • VPN programa paprasta naudotis
 • Nemokamas 7 d. bandomasis laikotarpis
REITINGAS 8.7
KAINA 1.64 €/mėn. (3 m. abonementas)
APLANKYK

Alternatyvūs instaliavimo metodai: VPN per maršrutizatorių

Aukščiau šiame straipsnyje minėjome, kad VPN programą galite instaliuoti kompiuteriuose, planšetėse ar išmanuosiuose telefonuose. Tačiau yra ir kitas metodas. VPN galima įdiegti ir maršrutizatoriuje. Tokiu būdu, vienu kartu apsaugosite visus įrenginius prijungtus prie maršrutizatoriaus.

Žiūrėkite Lietuvos televiziją už Europos ribų per palydovą

Jei neturite prieigos prie interneto, bet turite palydovinę TV anteną, lietuvišką televiziją galite žiūrėti ir per palydovą. Veikimo principas toks pat kaip ir Lietuvoje. Tai reiškia, kad jūs turite turėti užsisakę palydovinę TV prenumeratą. Televizijos žiūrėjimo per palydovą trūkumas yra tas, kad keliaujant neįmanoma jos pasiimti su savimi. Tokiu atveju, internetinė televizija būtų daug geresnis sprendimas.

Lietuviška televizija užsienyje: dažniausiai užduodami klausimai

Ar turite klausimų apie lietuviškos televizijos žiūrėjimą užsienyje, į kuriuos norite greitai gauti atsakymus? Žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Galbūt jūs dominantis klausimas yra įtrauktas.

1. Kur internete galiu žiūrėti lietuvišką televiziją?
Lietuviškos televizijos transliavimas internetu yra vienas iš paprasčiausių būdų žiūrėti lietuvišką televiziją užsienyje ar namuose ant sofos. Šiais laikais yra daugybė lietuviškų televizijų ir transliacijos paslaugų, transliuojančių lietuviškas programas: „LRT Televizija“, „LNK Go“, „TV3 Play“, „Telia Play“, „Go3“ ir „Balticum TV“. Kai kurios iš šių paslaugų yra nemokamos, o už kitas reikia mokėti.

2. Kaip galiu tiesiogiai žiūrėti Lietuvišką televiziją?
Yra keli būdai, kaip galite tiesiogiai žiūrėti lietuvišką televiziją:

 • Galite pakeisti savo IP adresą naudodamiesi VPN paslauga ir tokiu būdu gauti prieigą prie lietuviškos televizijos kanalų iš bet kurios vietos
 • Lietuvoje dažnai galima nemokamai naudotis TV kanalų internetinėmis svetainėmis
 • Jei gyvenate Europos Sąjungoje, tuomet galite užsisakyti srautinių TV paslaugų, pavyzdžiui, „Go3“ ar „Telia Play“ prenumeratą
 • Per palydovą.

3. Kodėl lietuviškos televizijos programos blokuojamos užsienyje?
Tai susiję su transliavimo teisėmis. Lietuviškos televizijos ar srautinės vaizdo transliacijos paslaugos moka programos savininkui už tos programos transliaciją. Dažnai už kiekvieną šalį, kurioje transliacijos tarnyba nori transliuoti tam tikrą programą, filmą ar TV serialą reikia mokėti atskirai. Todėl tam tikros nemokamos televizijos paslaugos dažnai veikia tik Lietuvoje. Tuo tarpu mokamos srautinės vaizdo transliacijos paslaugos Europos Sąjungos gyventojams privalo rodyti visą savo asortimentą.

4. Ar lietuviškos televizijos žiūrėjimas naudojant VPN yra teisėtas?
Lietuvoje naudoti VPN yra visiškai legalu. Lietuvos vyriausybė netgi rekomenduoja naudoti VPN dėl suteikiamų saugumo pranašumų.
Svarbu žinoti, kad kai kurios srautinės vaizdo transliacijos paslaugos, savo vartotojų sutartyse turi numačiusios tam tikras taisykles dėl VPN programinės įrangos naudojimo.

5. Koks VPN yra geriausias, norint žiūrėti lietuvišką televiziją užsienyje?
Norėdami žiūrėti lietuvišką televiziją be jokių apribojimų užsienyje, rekomenduojame išbandyti „CyberGhost“. Tai labai geras ir greitas VPN, todėl pertraukimų tikimybė yra minimali. Be to, „CyberGhost“ VPN taip pat yra labai pigus.

 
 


Komentarai išjungti.
© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0