TOP 7 geriausios tiesioginės sporto transliacijos

TOP 7 geriausios tiesioginės sporto transliacijos

TOP 7 geriausios tiesioginės sporto transliacijos

 

Santrauka: 7 geriausios nemokamos sporto transliacijos gyvai

Suprantama, kad norint žiūrėti savo mėgstamas sporto varžybas ne visi nori mokėti už srautinių transliacijos paslaugų prenumeratą, nes tikriausiai jau ir taip turi begalę prenumeratų. Kalbant apie sportą, šiuo metu galima rinktis iš daugybės nemokamų variantų.
Žemiau pateikiame geriausių nemokamų sporto transliacijų svetaines:

 1. Live Soccer TV
 2. BuffStreams
 3. Volokit
 4. BossCast
 5. Sportrar.tv
 6. StreamSports
 7. Stream2Watch

Ką daryti, jei kai kurios iš šių svetainių neveikia Lietuvoje?

Kai kurios paminėtos svetainės neveikia Lietuvoje, tačiau pasinaudojus VPN paslauga galėsite apeiti šią blokadą ir gauti prieigą prie viso svetainėje skelbiamo turinio. Naudodamiesi VPN jūs prisijungiate prie serverio kitoje šalyje, todėl atrodys, kad esate ten. Tokiu būdu galėsite stebėti savo mėgstamas sporto varžybas be jokių apribojimų.
Be suteikiamos prieigos prie užsienio srautinių transliacijos paslaugų, VPN taip pat užtikrina, kad internete išliktumėte saugus ir anonimiškas.
Geras ir patikimas VPN Lietuvos rinkai yra „CyberGhost“ VPN. Šis VPN veikia greitai, juo paprasta naudotis ir pasinaudoję suteikiama pinigų grąžinimo garantiją šį VPN galite išbandyti net 45 dienas. Išbandykite šį VPN.

Cyberghost VPN
 • +6000 serverių 90-yje šalių
 • 3 mėnesių dovana pasirinkus 3 metų prenumeratą
 • 45 d. pinigų grąžinimo garantija
9.3
2.00 €/mėn.
(3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
CYBERGHOST
Cyberghost VPN

 • +6000 serverių 90-yje šalių
 • 3 mėnesių dovana pasirinkus 3 metų prenumeratą
 • 45 d. pinigų grąžinimo garantija
REITINGAS 9.3
KAINA 2.00 €/mėn. (3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
CYBERGHOST

Norėdami sužinoti daugiau apie geriausias sporto transliacijų svetaines, skaitykite toliau šį straipsnį.

Geriausios nemokamos tiesioginės sporto transliacijos

7 geriausios tiesioginės sporto transliacijos internetu – nemokamai

1. Live Soccer TV

„Live Soccer TV“ yra sporto transliacijos svetainė, kurioje galite žiūrėti futbolą, amerikietišką futbolą, kriketą ir regbį iš viso pasaulio. Svetaine lengva naudotis. Joje yra skirtingos rungtynių, lygų, komandų, kanalų, naujienų, kavinių ir sporto skiltys. Taip pat, čia galite peržiūrėti ankstesnių rungtynių rezultatus, o pagrindiniame puslapyje rasite tiesioginių rungtynių naujienas.
Be šios svetainės naršyklės versijos, taip pat galima atsisiųsti ir „Android“ arba „iOS“ programas. Programose galite nemokamai pasiekti visas nuorodas. Nepriklausomai nuo pasirinkto būdo, visuomet realiuoju laiku gausite naujienas ir įspėjimus apie vykstančias varžybas. Transliacijos vyksta iš daugybės skirtingų šaltinių, tokių kaip NBCSN, Telemundo, NBCSports.com ir fuboTV.

Didžiausias „Live Soccer TV“ trūkumas yra tas, kad kai kurios nuorodos yra prieinamos tik tam tikrose šalyse. Tai priklauso nuo to, kurią nuorodą pasirinksite. Kai kurios nuorodos gali būti prieinamos tik JAV, o kitos – tik Jungtinėje Karalystėje. Šiuos apribojimus galite apeiti naudodami VPN, leidžiantį nukreipti savo interneto ryšį per kitą šalį. Jei prisijungsite prie amerikietiško serverio, srautus galėsite žiūrėti ir amerikietiškoje svetainėje.

Privalumai Trūkumai
Paprasta naudotis svetaine Kai kurios nuorodos pasiekiamos tik naudojant VPN
Svetainės dizainas pritaikytas ir mobiliesiems telefonams
Patikimos nemokamos nuorodos
Galimybė gauti pranešimus apie būsimas rungtynes
Rungtynių atnaujinimai realiuoju laiku

2. BuffStreams

„Buffstreams“ yra svetainė, siūlanti nemokamas sporto varžybas. Svetainėje daugiausia dėmesio skiriama naudojimo paprastumui ir patikimumui, todėl čia labai lengva rasti tai, ko ieškote.

Interneto svetainėje rasite krepšinį (įskaitant ir Lietuvos krepšinio komandų varžybas), futbolą, amerikietišką futbolą, ledo ritulį, beisbolą, Formulė 1 lenktynes, motokrosą, UFC/MMA, WWE, boksą, tenisą, golfą, regbį, smiginį ir australišką futbolą. „BuffStreams“ pagrindiniame puslapyje taip pat rasite keletą mygtukų, kuriais galėsite greitai rasti norimas varžybas.
Visos varžybų transliacijos yra nemokamos naudojant standartinę raišką. Taip pat, galite žiūrėti varžybas su HD raiška, tačiau kai kuriais atvejais reikia susikurti paskyrą, kad galėtumėte žiūrėti transliacijas. Darant prielaidą, kad jūsų interneto ryšys yra geras, naršyklėje nepatirsite jokių nesklandumų. Čia taip pat galėsite kalbėtis su žmonėmis, kurie stebi tas pačias sporto varžybas.

Privalumai Trūkumai
Patikimos sporto varžybų nuorodos Reklamos transliacijų metu
Gera vaizdo kokybė Kai kurioms sporto varžybų transliacijoms reikalinga susikurti paskyrą
Aiški svetainės struktūra Nėra galimybės atsisiųsti vaizdo įrašų, kad galėtumėte žiūrėti vėliau
Papildomai siūloma pokalbių svetainė, kas yra puikus priedas

3. Volokit

„Volokit“ yra srautinio perdavimo svetainė, kurioje galite stebėti NHL, MLB, NBA, NFL, UFC, bokso ir golfo varžybas. Svetainėje transliuojamos dabartinio sezono ir atkrintamosios varžybos HD kokybe. „Volokit“ taip pat turi tiesioginio pokalbio funkciją, kurioje galite kalbėtis su kitais sporto gerbėjais apie stebimas varžybas.
Svetainė puikiai tinka tiems, kurie nori nemokamai žiūrėti sporto varžybas. Svetainė siūlo patikimas nuorodas, kurių pagalba varžybas galima peržiūrėti HD formatu. Skirtingai nuo daugelio kitų nemokamų srautinio perdavimo paslaugų, ši svetainė netrikdo erzinančiais iššokančiaisiais langais ar nuorodomis, nukreipiančiomis jus į kitas svetaines. Ši svetainė veikia tvarkingai, todėl ją lengviau naudoti nei daugelį kitų svetainių.
Aplink žiūrimą vaizdo įrašą reklamjuostėse matysite daug reklamų, tačiau jas galima lengvai ignoruoti arba galite padidinti vaizdo įrašą iki viso ekrano ir tuomet visos reklamos išnyks. Kitas šios svetainės privalumas yra tas, kad vienu metu galite stebėti kelias sporto varžybas.

Privalumai Trūkumai
Patikima svetainė su veikiančiomis nuorodomis Reklamjuostėse esančios reklamos gali blaškyti dėmesį
Nėra iššokančių reklamų Nėra galimybės atsisiųsti varžybų įrašų
Paprasta naudoti
Sporto varžybos transliuojamos HD kokybe

4. BossCast

„BossCast“ pasiūla susideda iš sporto varžybų iš tokių kanalų kaip NBA TV, ESPN, TSN, „Eurosport“ ir kt. Svetainėje galima žiūrėti regbio, futbolo, UFC, teniso, MLB, krepšinio, regbio, automobilių lengtinių, NHL ir kitas sporto rungtynes. Jus dominančias sporto rungtynes lengva stebėti tiesiogiai.
Kaip ir kitos transliacijos paslaugos, „BossCast“ turi pokalbių paslaugą, kurioje per rungtynes galite kalbėtis su kitais sporto gerbėjais. Taip pat svetainėje galima koreguoti laiko zoną, ko pasekoje galėsite lengviau rasti vietines varžybas.
„BossCast“ taip pat turi eilę trūkumų, kuri gali turėti įtakos jūsų kaip vartotojo patirčiai. Vienas iš šios svetainės trūkumų yra erzinančios iššokančios reklamos, kurios rodomos sporto varžybų transliacijos met. Kita priežastis, kodėl galbūt norėtumėte pasirinkti kitą srautinio perdavimo paslaugą, yra ta, kad kai kurios nuorodos atveria naują langą ir nukreipia jus į kitą svetainę. Visi šie siuntinėjimai gali sukelti nemažą galvos skausmą, tuo tarpu kai jūs tenorite žiūrėti savo mėgstamo sporto klubp rungtynes.

Privalumai Trūkumai
Galima žiūrėti populiarius sporto kanalus Erzina iššokančios reklamos
Paprasta naudoti Kai kurios nuorodos nukreipia į kitas svetaines
Svetinėje yra „Live-chat“ funkcija

5. Sportrar.tv

Sportrar.tv transliuoja sportą gyvai. Šis tinklalapis transliuoja beisbolo, krepšinio (tame tarpe ir Lietuvos LKL rungtynes), tenisą, futbolą, golfą, ledo ritulį, dviračio ir kitas sporto rungtynes. Svetainės struktūra yra paprasta. Čia nereikalaujama susikurti atskirtos paskyros, kad galėtumėte žiūrėti sporto varžybas. Tai palengvina platformos naudojimą.
Taip pat, čia galite patikrinti artėjančias kiekvienos sporto šakos varžybas, pakeisdami datą pagrindinio puslapio viršuje. Šioje svetainėje taip pat galėsite nustatyti savo laiko juostą. Be to, svetainėje integruotas „Bet365“, todėl, jei norite lošti, galėsite pasitikrinti savo galimybes.
Vienintelis „Sportrar.tv“ trūkumas yra tas, kad srautai svetainėje yra prieinami tik per išorines nuorodas, o tai reiškia, kad srautus galite žiūrėti tik per televizijos kanalus ar oficialias transliavimo paslaugas.

Privalumai Trūkumai
Paprasta svetainės struktūra, kuria lengva naudotis Transliuojamos sporto varžybos prieinamos tik kitose svetainėse
Pateikiama papildoma informacija apie praėjusias varžybas

6. StreamSports

„StreamSports“ svetainė transliuoja futbolo, krepšinio (tame tarpe ir Lietuvos rinktinių), amerikietiško futbolo, teniso, beisbolo, ledo ritulio ir automobilių sporto rungtynes. Šioje svetainėje nėra reklamos, o varžybos transliuojamos HD kokybe. Taip pat, tinklalapyje galima rasti rungtynių analizę, kas yra papildomas privalumas.
„StreamSports“ svetainėje galite susikurti savo paskyrą, kuri suteiks jums būsimų mėgstamiausių komandų rungtynių apžvalgą. Taigi, nebereikės nieko praleisti. Savo paskyroje taip pat galite nurodyti, kurios sporto šakos jūsų nedomina, todėl ateityje išvengsite perteklinių naujienų.
Didžiausias „StreamSports“ trūkumas yra tai, kad ši svetainė nėra prieinama visame pasaulyje. Tai reiškia, kad norėdami stebėti norimas varžybas Lietuvoje, jums reikės naudotis VPN paslauga. Ši svetainė pasiekiama JAV, Indijoje, Rusijoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Privalumai Trūkumai
Suteikiama papildoma informacija apie varžybas Prieinama tik naudojantis VPN paslauga
Svetainėje nėra reklamų
Paprasta internetinės svetainės struktūra

7. Stream2Watch

„Stream2Watch“ svetainė siūlo tiesioginės sporto transliacijas ir tiesioginę televiziją. Norint matyti tiesiogines transliacijas, jums reikės susikurti nemokamą paskyrą, tačiau tai atlikti išties verta. Šioje svetainėje transliuojamas boksas, beisbolas, futbolas, tenisas ir krepšinis gyvai.
Svetainė neturi savo turinio, tačiau pateikia kitų svetainių nuorodas, kad galėtumėte stebėti jus dominančias sporto varžybas. Tai vienas iš šios svetainės trūkumų, nes kai kurios nuorodos gali neveikti, todėl kartais gali tekti išbandyti kelias nuorodas. Taip pat, atminkite, kad kai kurios nuorodos Lietuvoje gali būti neteisėtos, todėl prieš spustelėdami pagalvokite.
„Stream2Watch“ veikia visuose įrenginiuose, kuriuose galima paleisti „Flash“ grotuvą. Taigi, be jūsų naršyklės, turinį galėsite matyti taip pat „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose. Svetainėje gali tekti susidurti su erzinančiomis reklamomis ir nuorodomis, kurios neveikia, tačiau suteikiama galimybė žiūrėti mėgstamas sporto varžybas iš viso pasaulio viską atperka.

Privalumai Trūkumai
Prieinama „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose Reikia susikurti paskyrą
Prieinami nemokami sporto renginiai iš viso pasaulio Gali erzinti reklamos
Lengvai suprantam svetainės truktūra Kai kurios nuorodos neveikia

Kodėl turėtumėte naudoti VPN, žiurint sportą gyvai internete?

Sporto transliacijos internetu yra viena iš populiariausių VPN naudojimo priežasčių, nes ji suteikia prieigą prie turinio, kurio šiaip nėra Lietuvoje ar kitose šalyse, jei gyvenate užsienyje. Prisijungę prie serverio kitoje šalyje naudodami patikimą VPN, galite žiūrėti sporto rungtynes, filmus, TV serialus ar kito tipo turinį internetu iš bet kurios pasaulio vietos.
Verta atminti, kad prisijungus prie serverio kitoje šalyje vis tiek bus laiko skirtumas, todėl nepraleiskite savo mėgstamų sporto varžybų.
Kita priežastis, kodėl dauguma naudoją VPN žiūrint sporto transliacijas internetu yra ta, kad VPN taip pat apsaugo nuo kenksmingų trečiųjų šalių nuorodų ir interneto slapukų. Daugelyje srautinio perdavimo svetainių yra nuorodų, kurių neturėtumėte spustelėti nesiimdami tam tikrų atsargumo priemonių. Be VPN naudojimo, taip pat rekomenduojama turėti ir gerą antivirusinę programą. Čia taip pat jums pasitarnautų ir iššokančiųjų reklamų blokatorius.

Apibendrinimas

Jei ieškote nemokamų tiesioginių sporto transliacijų, internete dalima surasti ne vieną puikią alternatyvą. Kai kurių svetainių turinys gali būti neprieinamas Lietuvoje, tačiau naudojant VPN šią problemą galima lengvai išspręsti.

Taip pat, derėtų nepamiršti, kad kai kurių svetainėse skelbiamų nuorodų transliacijos gali būti ne visai teisėtos. Prieš pradedant transliuoti rungtynes, visuomet naudinga pasitikrinti ar tai yra legalu.
Taip pat, naudinga atminti, kad ieškodami sporto transliacijų nuorodų turite būti šiek tiek atsargūs. Internete yra daugybė svetainių, kuriose galima rasti kenkėjiškų nuorodų ir trečiųjų šalių stebėjimo priemonių. Dėl šios priežasties, svarbu apsaugoti save, naudojant VPN ir antivirusinę programą. Net jei turinys prieinamas Lietuvoje, vis tiek išmintinga naudoti VPN, kad apsaugotumėte savo asmeninius duomenis. Tas pats pasakytina, jei sporto rungtynių transliacijoms naudojate populiarias srautinio perdavimo programas, tokias kaip „Kodi“.

Geriausios nemokamoas sporto transliacijos gyvai – dažniausiai užduodami klausimai

Ieškotie atsakymo apie sporto transliacijos svetaines? Pažvelkite žemiau pateikiamus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba palikite komentarą.

1. Kurioje svetainėje galiu nemokamai žiūrėti sporto rungtynes?
Yra keletas gerų svetainių, kuriose galite tiesiogiai žiūrėti sporto transliacijas internetu. Keletas pavyzdžių: „BuffStreams“, „Volokit“, , „BossCast“, „Sportrar.tv“, „StreamSports“ ir „Stream2Watch“. Mes rekomenduojame šias svetaines, nes jos yra patikimiausios, kalbant apie tiesioginių transliacijų svetaines, kurios siūlo HD kokybę.
.
2. Ar man reikia VPN, kad galėčiau nemokamai žiūrėti tiesiogines sporto transliacijas?
Ar jums reikės VPN, priklauso nuo svetainės, kurią norite naudoti – ar ji yra pasiekiama Lietuvoje ar ne. Bet kuriuo atveju mes rekomenduojame visuomet naudoti VPN, net jei jus dominančios sporto rungtynes yra pasiekiamos Lietuvoje. VPN apsaugo nuo trečiųjų šalių stebėjimo priemonių. Jums tikrai prireiks VPN, jei šalyje, kurioje jūs esate, svetainės turinys yra blokuojamas ar ne. Geras to pavyzdys yra , pavyzdžiui, „BBC iPlayer“.
3. Kokia yra geriausia tiesioginės sporto transliacijos paslauga?
Vienos iš geriausių sporto transliacijos paslaugų yra „Hulu Live“, „Fubo TV“, „Dazn“, ESPN +, „Sling TV“ ir „CBS All Access“. Atminkite, kad ne visos šios paslaugos yra prieinamos Lietuvoje, todėl norėdami pasiekti šį turinį turėsite naudoti VPN..

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0