Krepšinis tiesiogiai: žiūrėk gyvai, net jei gyveni užsienyje

Krepšinis tiesiogiai: žiūrėk gyvai, net jei gyveni užsienyje

Kaip žiūrėti krepšinio rungtynes tiesiogiai gyvenant užsienyje?

 

Lietuvoje krepšinis yra populiariausia sporto šaka, dažnai įvardijama kaip antra religija. Ši sporto šaka yra antra populiariausia sporto šaka pasaulyje po futbolo. Deja, gyvenant užsienyje ne visuomet paprasta stebėti lietuviškų komandų krepšinio varžybas tiesiogiai. Tas pats pasakytina, kalbant apie populiarias NBA varžybas. Paprastai lietuvos rinktinių krepšinio varžybos transliuojamos per TV3, nacionalinį kanalą TV6.
Tuo tarpu NBA krepšinio varžybas, galima žiūrėti internetu per „NBA League Pass“ ar tarptautinius sporto kanalus.
Norėdami žiūrėti NBA krepšinio rungtynes gyvai, iš tikrųjų jums reikėtų būti Amerikoje, tačiau tai padaryti galima ir iš Lietuvos ar bet kurios kitos šalies. Tas pats pasakytina ir apie Lietuviškas krepšinio varžybas, jums gyvenant užsienyje. Kaip tai veikia, skaitykite žemiau.

Krepšinis tiesiogiai šiandien

Žiūrėkite krepšinio varžybas pasinaudodami VPN

Kadangi krepšinio transliavimo teisės dažnai priklauso konkrečiam kanalui, ne visuomet jas galima žiūrėti gyvenant užsienyje. Sporto varžybų transliuotojai paprastai turi teisę transliuoti rungtynes tik savo šalyje. Laimei, net ir būdami kitoje šalyje jūs vis tiek galite stebėti jus dominančias krepšinio rungtynes gyvai pasinaudodami virtualiu privačiu tinklu (VPN).
Apie tai, kaip tai veikia ir kokie VPN tinka žiūrėti Lietuvos krepšinio komandų varžybas skaitykite žemiau.

Kaip veikia VPN?

kaip veikia VPN ryšys VPN užtikrina, kad jūsų duomenys būtų saugūs internete. Tai tarsi papildomas saugos įrankis, apsaugantis jus nuo įsilaužėlių ir valdžios institucijų, kurie seka jūsų duomenis. Be to, prisijungdami prie išorinio VPN serverio, jūs išsaugote savo anonimiškumą.
Prisijungimas per išorinį VPN serverį yra ypač naudingas, jei norite žiūrėti Lietuvos krepšinio rungtynes, bet gyvenate ar esate trumpam išvykęs į užsienį.
Krepšinio rungtynių transliuotojai pagal jūsų IP adresą mato, kurioje šalyje jūs esate ir blokuoja turinį. Naudodamiesi VPN paslauga jūs galite pasirinkti ryšį per lietuvišką serverį. Tokiu būdu jūs gausite lietuvišką IP adresą ir Lietuviški televizijos kanalai manys, kad jūs iš tikrųjų esate Lietuvoje ir suteiks prieigą prie jų turinio.
Ta pati taisyklė galioja ir amerikiečių svetainėms, kurios transliuoja NBA rungtynes. Naudodamiesi VPN galite prisijungti prie amerikietiško serverio ir gauti prieigą prie NBA varžybų.
Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie VPN, apsilankykite mūsų puslapyje: Kas yra VPN ir kam jis naudojamas?

Krepšinio varžybos tiesiogiai – kurie VPN tam tinkamiausi?

Jei norite žiūrėti Lietuvos krepšinio komandų rungtynes tiesiogiai naudodami VPN, tuomet jūsų pasirinktas VPN tiekėjas turi turėti serverius Lietuvoje. Priešingu atveju jūs vis tiek negalėsite pasiekti lietuviškų transliacijų.
Taip pat, VPN turi būti greitas, antraip krepšinio rungtynių transliacija strigs. Žemiau trumpai aptarsime geriausius VPN, kurie labiausiai tinkami stebėti krepšinio varžybas tiesiogiai.

Patarimas: nepatariame rinktis nemokamą VPN, nes paprastai jie nesiūlo galimybės pasirinkti serverį Lietuvoje. Be to, dažnai šie serveriai būna apkrauti, dėl ko nukenčio interneto greitis. Taip pat, dažnai taikomas duomenų apribojimas ar kartais net susiduriama su duomenų saugumo problemomis.

ExpressVPN ir krepšinis tiesiogiai internetu

„ExpressVPN“ yra puikus VPN, kuris turi serverius daugelyje pasaulio šalių, tame tarpe ir Lietuvoje. Šio VPN serveriai yra labai greiti, o tai yra idealu krepšinio rungtynių stebėjimui. Taip pat, net jei nemėgstate naujų technologijų, „ExpressVPN“ programėlės veikimo niuansus suprasite tiesiog intuityviai. Šis VPN yra patikimas ir saugus bei turi draugišką klientų aptarnavimą.
Dėl suteikiamos 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos, „ExpressVPN“ galite išbandyti be jokių įsipareigojimų. Tai idealu, jei, pavyzdžiui, norite žiūrėti krepšinio finalines varžybas nemokėdami papildomų pinigų už VPN. Po paskutinių rungtynių galite tiesiog paprašyti grąžinti pinigus.

ExpressVPN
 • Labai lengva naudotis VPN programa
 • Puikiai tinka anoniminiam naršymui, torentų atsisiuntimui ir srautinio vaizdo perdavimo paslaugoms (įskaitant amerikietišką „Netflix“ versiją)
 • 3000+ serverių 94 šalyse
9.1
8.32 $/mėn.
(12 mėn. abonementas)
EXPRESSVPN
ExpressVPN

 • Labai lengva naudotis VPN programa
 • Puikiai tinka anoniminiam naršymui, torentų atsisiuntimui ir srautinio vaizdo perdavimo paslaugoms (įskaitant amerikietišką „Netflix“ versiją)
 • 3000+ serverių 94 šalyse
REITINGAS 9.1
KAINA 8.32 $/mėn. (12 mėn. abonementas)
EXPRESSVPN

CyberGhost ir krepšinis gyvai

“CyberGhost” yra geras VPN, kuris visų pirma yra labia Saugus. Svarbi priežastis, kodėl žmonės renkasi “CyberGhost” VPN yra žema kaina ir jų greiti serveriai. Šis VPN šiuo metu yra vienas pigiausių tarp top VPN paslaugų tiekėjų. „CyberGhost“ VPN šiuo metu turi net 24 serverius Lietuvoje.
Be to, “CyberGhost” suteikia 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Cyberghost VPN
 • Elegantiška ir itin draugiška vartotojams VPN programa
 • Puikiai apsaugotas ir platus serverių tinklas: 7000 serverių 91-oje šalyje
 • Neregistruojami log duomenys
9.3
2.00 €/mėn.
(3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
CYBERGHOST
Cyberghost VPN

 • Elegantiška ir itin draugiška vartotojams VPN programa
 • Puikiai apsaugotas ir platus serverių tinklas: 7000 serverių 91-oje šalyje
 • Neregistruojami log duomenys
REITINGAS 9.3
KAINA 2.00 €/mėn. (3 m. abonementas + 3 mėn. nemokamai)
CYBERGHOST

Private Internet Access ir krepšinis tiesiogiai jau šiandien

“Private Internet Access” VPN ypač tinka dėl didelio jų serverių greičio. Naudodami šį žaibišką VPN, jums nestrigs krepšinio varžybų transliacijos. Šis VPN turi serverius ne tik Lietuvoje, bet ir Amerikoje bei daugelyje kitų pasaulio šalių.
“Private Internet Access” kaina taip pat yra prieinama ir visiems savo planams suteikia 30-ies dienų pinigų grąžinomo garantiją.

Private Internet Access
 • Itin greitas VPN
 • Galima anonimiškai siųstis torentus
 • Ne visuomet suteikia prieigą prie amerikietiškos „Netflix“ versijos
9.1
2.50 €/mėn.
(24 mėn. abonementas)
APLANKYK PIA
Private Internet Access

 • Itin greitas VPN
 • Galima anonimiškai siųstis torentus
 • Ne visuomet suteikia prieigą prie amerikietiškos „Netflix“ versijos
REITINGAS 9.1
KAINA 2.50 €/mėn. (24 mėn. abonementas)
APLANKYK PIA

Kaip žiūrėti krepšinio rungtynes gyvai naudojant VPN

Norint žiūrėti krepšinio transliacijas internetu, reikia dviejų dalykų: prisijungti prie svetainės, kuri transliuoja rungtynes (jei svetainė mokama, užsisakyti prenumeratą) ir VPN.
Jei norite žiūrėti krepšinį gyvai jau šiandien, jums reikės prisijungti prie VPN Lietuvos serverio ir apsilankyti svetainėje, kuri transliuos jus dominančias krepšinio rungtynes.
Įdiegti ir prisijungti prie VPN yra gana paprasta. VPN galima naudoti su „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis. Daugelį VPN galima tiesiogiai naudoti su „Android TV“, „Amazon Fire TV“ ir „Fire Stick“. Kai kurie VPN, kaip antai „CyberGhost“ taip pat turi išmianiąją DNS funkciją, kurios pagalba VPN taip pat veiks ir nepalaikomuose įrenginiuose tokiuose kaip „Apple TV“ ar „Smart TV“. Savo įrenginį, per kurį norite žiūrėti sporto varžybas taip pat galite prijungti prie maršrutizatoriaus, kuris yra prijungtas prie VPN.

Krepšinį transliuojantys kanalai ir renginiai

Žemiau rasite kanalų ir svetainių, kuriose galite žiūrėti krepšinį tiesiogiai internetu. Taip pat, galite pamatyti svarbių krepšinio rungtynių datas.

Kanalai ir svetainės, transliuojančios Lietuvos komandų krepšinio rungtynes tiesiogiai:

Lietuvos krepšinio transliacijos tiesiogiai
TV3
TV3 Sport
TV6
BTV
LRT
LKL.lt
Fanseat.com
Buffstreams
Sportrar.tv
StreamSports

 
Kanalai ir svetainės transliuojančios NBA rungtynes tiesiogiai:

NBA rungtynės tiesiogiai
ABC, ESPN, TNT (JAV)
NBA League Pass (beveik visur, išskyrus keletą išimčių)
„Sling TV“ (JAV)
TSN ir „Sportsnet“ (Kanada)

Lietuvos krepšinio komandų rungtynės 2021

Nenorite praleisti svarbiausių Lietuvos krepšinio komandų renginių? Žemiau rasite svarbiausias 2021 -2022 m. vyksiančias varžybas.

Turnyras Data
Eurolygos finalo ketverto varžybos 2021 m. Gegužės 28 – 30 d.
Europos krepšinio čempionatas 2022 m. Rugsėjo 1 – 18 d.
Tokijo olimpiada 2021 m. Liepos 23 d. – Rugpjūčio 8 d.
Betsafe-LKL 2021 m. Balandis – Gegužė

 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0