Anoniminis naršymas

Anoniminis naršymas

Anoniminis naršymas

Jei nerimaujate dėl savo privatumo, tikriausiai ieškote būdų kaip galėtumėte anonimiškai naršyti internete. Tai reiškia, kad jums lankantis svetainėse norite, kad jūsų niekas nesektų. Paklausus kodėl žmonės nori naršyti anonimiškai daugelis nurodo, kad jie nenori, kad kiti žinoti ką jie veikia internete ir dėl saugumo priežasčių. Didelė tikimybė, kad jūs galvojate taip pat: žinoma, jūs nenorite, kad kiti turėtų galimybę peržiūrėti jūsų duomenis ir galbūt jais netinkamai pasinaudotų. Tai gali sukelti daug nepageidaujamų pasekmių.

Nežinote, ar norite naršyti anonimiškai? Ar galbūt manote, kad neturite ką slėpti? Mes galime garantuoti, kad visada pasitaikys situacijų, kuomet nenorėsite dalintis savo internetiniais duomenimis su visais, pavyzdžiui:

  • Nenorite, kad jūsų viršininkas matytų, kad ieškote naujo darbo
  • Nenorite, kad vyriausybė matytų, kad lankotės svetainėje, kuri kritikuoja vyriausybę
  • Nenorite, kad kambariokai galėtų matyti, kuriose svetainėse jūs lankėtės.

anoniminis naršymas

Internetas ir privatumas

Šiandieną daugybė interneto dalyvių nori sužinoti jūsų duomenis. Informacija yra pinigai, o internetas yra puiki platforma šiai informacijai rinkti, nesvarbu, ar jūs apie tai žinote, ar ne. Kartais ši informacija neatrodo svarbi, tačiau net ir tais atvejais gerai apgalvokite prieš lengva ranka atiduodami savo asmeninius duomenis, nes ilgalaikėje perspektyvoje tai gali pakenkti jūsų privatumui.
Internetiniai pavojai būna įvairūs: įsilaužėliai stebi jūsų mokėjimo duomenis, rinkodaros specialistai ieško jūsų asmens duomenų, o įmonės – informacijos apie potencialius naujus klientus. Tai visos tinkamos priežastys, siekiant kuo geriau apsaugoti jūsų informaciją. Jūsų duomenims patekus į internetą, praktiškai beveik neįmanoma jų panaikinti.
Viskas apie anoniminį naršymą galite perskaityti šios kategorijos straipsniuose. Sužinokite daugiau apie savo IP adresą, sužinokite, kurios šalys gali peržiūrėti jūsų internetinius duomenis ir perskaitykite, kuris sprendimas daugeliu atvejų yra geriausias: naudojant VPN.
Šios kategorijos straipniuose galite sužinoti viską apie anoniminį naršymą.

TOR (The Onion Router)

„Tor“ (The Onion Router) yra anoniminė interneto naršyklė, siūlanti daugybę skirtingų galimybių. Skirtingai nuo įprastų naršyklių, tokių kaip „Google Chrome“ ar „Mozilla Firefox“, „Tor“ suteiks jums prieigą, pavyzdžiui, prie tamsiojo interneto. Taip pat, naudodamiesi šia naršykle galėsite naršyti internete anonimiškiau.
Jei „Tor“ naršyklę naudosite kartu su VPN, turėsite tvirtą derinį, kuris leis nesijaudinant apsaugoti savo privatumą internete. Žemiau pateiktame straipsnyje galite perskaityti apie tai, kaip veikia „Tor“ ir kam jis skirtas. Taip pat išmoksite kaip saugiai naudotis „Tor“.

Anoniminis naršymas su VPN

Jei norite anonimiškiau naršyti internete, geriausias žingsnis, kurį galite padaryti, tai paslėpti savo IP adresą. Jūsų IP adresas yra tam tikras skaitmeninis gyvenamosios vietos adresas, nurodantis, kur esate. Naudojant VPN, jūsų IP adresas yra paslėptas ir pakeičiamas į VPN tiekėjo IP adresą. Tai reiškia, kad vieta, kurią žmonės mato internete, nėra jūsų tikroji vieta, ir tai yra naudinga jūsų privatumui.
Be viso to, VPN taip pat užtikrina jūsų saugumą. Naudodamas stiprų šifravimą VPN užšifruoja visus jūsų interneto duomenis. To pasekoje, jūsų duomenys yra daug rečiau matomi, o jūsų veikla internete tampa labiau privati.
Kitaip tariant, VPN užtikrina, kad jūsų identitetas internete nebūtų atpažįstamas ir jūsų atliekami veiksmai nebūtų nuolat stebimi. Jei norite išsaugoti savo privatumą ir anonimiškumą internete mes rekomenduojame naudoti gerą VPN.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0