Torentai

Torentai

TORENTAI

Duomenų atsisiuntimas vyksta visame internete. Pavyzdžiui, jei norite naudoti „Skype“ jūs turite atsisiųsti šios programos diegimo failą. Taip pat yra daug žmonių, kurie, pavyzdžiui, atsisiunčia muziką ar filmus.
Siunčiantis duomenis vienas dalykas visuomet išlieka tas pats: jums ką nors siunčiantis duomenis jūs gaunate iš interneto ir įdiegiate į savo įrenginį. Deja, šis procesas visada yra saugus. Pavyzdžiui, jūsų parsisiųstuose fqailuose gali būti paslėptos kenkėjiškos programos, arba kitos šalys gali tiksliai pamatyti, ką siunčiatės iš interneto. Šiame skyriuje pateiksime daugiau informacijos apie tai, kaip apsaugoti savo privatumą siunčiantis torentus.

torrentai

Torentų atsisiuntimas

Įkeliant arba atsisiunčiant failus galima lengvai keistis informacija internete. Daugeliu atvejų tai daroma per torrentus. Tai yra vienas iš prieštaringiausių, bet kartu ir geriausių būdų norint apsikeisti duomenimis su kitais. „Peer-to-peer“ (P2P) tinklai leidžia vartotojams lengvai dalytis informacija ir failais, tačiau tai kelia tam tikrų pavojų.
Torrentų svetainės dažnai blokuojamos, nes jose yra daug neteisėtų torrentų. Jei atsisiųsite vieną iš šių torrentų, gresia bauda už neteisėtą turinio atsisiuntimą. Be to, visa „Peer-to-Peer“ sistema yra labai jautri privatumui. Jūsų kompiuteris jungiamas tiesiogiai prie kitų vartotojų kompiuterio. Žemiau esančiuose straipsniuose mes jums papasakosime viską apie torentų atsisiuntimą, torrentų svetaines ir įstatymus, susijusius su nelegalių torentų atsisiuntimu. Taigi, skaitykite toliau, jei norite sužinoti, kaip saugiai ir legaliai atsisiųsti torentus, nepakenkiant savo privatumui.

Torentų atsisiuntimas ir teisės aktai

Failų ir torrentų atsisiuntimas iš esmės nėra neteisėtas, tačiau neteisėta atsisiųsti autorinių teisių saugomus failus. Jūs negalite tiesiog atsisiųsti (nemokamai) daug filmų, serialų, muzikos ir programinės įrangos. Vis dėlto, daugelis įkėlėjų internete kelia neteisėtas failų kopijas, ko pasekoje, kai kuriose šalyse daugelis torrentų svetainių jau yra blokuojamos. Už neteisėtą failų atsisiuntimą gali būti skiriamos baudos.
Dėl šios priežasties rekomenduojame būti atsargiems ir nesisiųsti neteisėtų torrentų.

Užsitikrinkite savo privatumą siųsdamiesi torentus su VPN ar per proxy serverį

Jei atsisiuntimo metu norite apsaugoti savo privatumą, pavyzdžiui, kad niekas nematytų ką tiksliai atsisiunčiate, yra dvi galimybės: VPN arba proxy serveris. VPN užšifruos jūsų duomenis ir nukreips ryšį per saugų serverį. Tuo tarpu proxy serveriai nukreips jūsų duomenų srautą tik per kitą serverį, tačiau neužšifruos jūsų duomenų.
Abi alternatyvos pakeičs jūsų IP adresą, todėl kitiems torrentininkams ar svetainėms bus sunku jus atsekti. Prieš įsigydami VPN ar proxy serverį įsitikinkite, kad pasirinktas VPN arba tarpinis serveris leidžia siųstis torrentus. Kadangi daugelis torrentų nėra legalūs, VPN tiekėjas ar tarpinis serveris gali neapsaugoti jūsų torrentų srauto.
Kadangi VPN šifruoja jūsų duomenis, o tarpinis serveris – ne, rekomenduojame naudoti VPN. Jei papildomai turite ir gerą antivirusinę programą, būsite apsaugotas nuo snooperių, įsilaužėlių ir daugybės kenkėjiškų programų. Kai kurie VPN šiuo metu taip pat jau gali jus apsaugoti nuo reklamų, slapukų ir kenkėjiškų programų.

Torentų programos

Norit atsisiųsti torrentus, šiam tikslui naudojama speciali torrentų atsisiuntimo programinė įranga. Gerai žinomos torentų atsisiuntimo programos yra „uTorrent“ ir „Vuze“. Deja, net ir mūsų paminėtos programinės įrangos nebūtinai užtikrins jums privatumą, ir kelia tam tikras saugumo rizikas. Jei norite saugiai naudoti šią programinę įrangą, svarbu imtis būtinų saugumo priemonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0