Geriausios slaptažodžių tvarkyklės – Password manager

Geriausios slaptažodžių tvarkyklės – Password manager

Geriausios slaptažodžių tvarkyklės

 

Naudojantis įvairiomis svetainėmis, elektroniniu paštu ar programomis išmintinga naudoti skirtingus slaptažodžius. Visgi, prisiminti visus šiuos slaptažodžius gali būti keblu, ypač jei turite tvirtus slaptažodžius. Laimei, yra šios problemos sprendimas – slaptažodžių tvarkyklė! Tokia slaptažodžių tvarkyklė / slaptažodžių tvarkytuvas (ang. password manager) padeda sukurti, saugoti ir valdyti slaptažodžius. Tokiu būdu nebereikia užrašyti visų slaptažodžių ar naudoti vieno slaptažodžio varianto.

Geriausios slaptažodžių tvarkyklės - Password Manager

Į ką atkreipti dėmesį renkantis geriausią slaptažodžių tvarkyklę (password manager)?

Ne visi slaptažodžių tvarkytuvai yra vienodi. Kiekvieno paslaugų tiekėjo siūloma slaptažodžių tvarkyklė turi savus pliusus ir minusus. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, vienas paslaugų tiekėjas tiks jums labiau nei kitas. Šiame straipsnyje pateiksime geriausius slaptažodžių tvarkytuvus, kurie yra saugūs ir juos paprasta naudoti. Kiekvienta slaptažodžių tvarkyklė turi vienus ar kitus skirtumus, todėl šiame straipsnyje atkreipsime dėmesį į tai. Be kita ko, įvertinsime šiuos kriterijus:

 • Saugumas
 • Privatumo politika
 • Naudojimosi paprastumas
 • Esamos funkcijos
 • Kaina.

Kadangi slaptažodžių tvarkyklių rinka yra palyginti nauja, reguliariai peržiūrėsime naujus slaptažodžių tvarkytuvus ir reguliariai atnaujinsime šį straipsnį.

Geriausios slaptažodžių tvarkyklės – palyginimas

Jei norite greitai apžvelgti geriausias slaptažodžių tvarkykles, peržiūrėkite toliau pateiktą lentelę. Žemiau išsamiai aptarsime įvairius slaptažodžių tvarkytuvus.

Slaptažodžių valdytojas
1PASSWORD

NORDPASS

DASHLANE

REMEMBEAR

KEEPER
Įvertinimas
9.3

4.7 out of 5 stars

8.7

4.3 out of 5 stars

8.5

4.2 out of 5 stars

8.3

4.1 out of 5 stars

8.3

4.1 out of 5 stars
Nemokama versija
„Zero-knowledge“ politika
Slaptažodžių generatorius
Automatinis slaptažodžių įvedimas
Pranešimas apie duomenų nutekėjimą
Galimybė pasidalinti slaptažodį (su kai kuriomis prenumeratomis)
Apsaugota saugykla
Prenumerata verslui
Svetainė

Koks yra geriausias slaptažodžių tvarkytuvas?

Geriausias slaptažodžių tvarkytuvas šiuo metu yra „1Password“. Po to seka „NordPass“, „Dashlane“, „RememBear“ ir „Keeper“. Visos šios slaptažodžių tvarkyklės iš esmės yra geros, tačiau kai kurios paprastam vartotojui yra šiek tiek tinkamesnės nei kitos.


1Password slaptažodžių tvarkyklė - password manager

1. 1Password

1Password yra geriausias slaptažodžių tvarkytuvas, skirtas tiek asmenims, tiek įmonėms, už konkurencingą kainą.

„1Password“ savybės:

 1. Puiki programinė įranga, kurią itin patogu naudoti
 2. Puikiai tinka šeimoms ir verslo komandoms
 3. Užtikrinamas aukštas saugumas, programoje galima rasti eilę pažangių saugumo parinktčių
 4. Yra galimybė saugiai išsaugoti failus
 5. Galima išbandyti nemokamai nenurodant mokėjimo metodo
 6. Veikia su „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Linux“ ir „Chrome“ OS. Turi naršyklės plėtinius, skirtus „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Edge“ ir „Brave“.

„1Password“ yra viena garsiausių slaptažodžių tvarkyklių pasaulyje. „1Password“ užtikrina aukštą saugumo lygį. Programa turi dviejų veiksnių autentifikavimą, o mobiliuosiuose įrenginiuose „1Password“ galite atrakinti naudodami pirštų atspaudą. „1Password“ taip pat naudoja 256 bitų šifravimą.
„1Password“ ypač saugiu daro „Wachtower“ funkcija. Ši funkcija stebi ar vienoje iš jūsų naudojamų svetainių neatsirado saugumo spraga. Tokiu atveju, „1Password“ jus įspės ir paklaus, ar norite pakeisti slaptažodį. „1Password“ taip pat galite išbandyti ir nemokamai. Norėdami susikurti paskyrą, jūs neprivalote pateikti jokios mokėjimo informacijos, o pasibaigus bandomajam laikotarpiui galite prisijungti ir ištrinti savo slaptažodžius.
„1Password“ taip pat puikiai tinka verslui. Čia galite tvarkyti kelias slaptažodžių saugyklas ar pasirinkti bendrinti saugyklas su kitais „1Password“ vartotojais, priklausančiais jūsų šeimai ar komandai. Tai leidžia jums kaip organizacijai lengvai valdyti prieigą prie bendrinamų paskyrų. Žinoma, kiekvienas vartotojas taip pat turi asmeninį paskyrą, kuria nėra dalijamasi su kitais.
Be to, „1Password“ slaptažodžių valdytojas yra palyginti pigus. Nors galima rasti ir pigesnių slaptažodžių tvarkyklių, „1Password“ suteikiamas saugumas ir parogumas neprilygsta kitoms alternatyvoms.

„1Password įvertinimas:
9.3


NordPass slaptažodžių tvarkyklė - password manager

2. NordPass

„NordPass“ yra gerai žinomo „NordVPN“ tiekėjo slaptažodžių tvarkyklė, siūlanti daugybė papildomų saugumo funkcijų.

„NordPass“ savybės:

 1. Geras šifravimas ir užtikrinamas saugumas
 2. „NordPass“ turi nemokamą versiją, kurią galima naudoti viename įrenginyje
 3. Labai konkurencinga kaina, renkantis prenumeratą ilgesniam laikotarpiui
 4. Veikia su „MacOS“, „iOS“, „Windows“, „Android“ ir „Linux“. Turi naršyklės plėtinius, skirtus „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Opera“, „Vivaldi“, „Edge“ ir „Brave“.

„NordPass“ turi gerą nemokamą versiją, bet taip pat puikų Premium paketą. Nemokama versija gali būti naudojama viename įrenginyje tuo pačiu metu, o mokama versija – keliuose įrenginiuose. Naudojant „NordPass“ premium versiją, slaptažodžius taip pat galima sinchronizuoti tarp įrenginių. Didžiausias „NordPass“ ir „1Password“ skirtumas yra tas, kad „NordPass“ yra mažiau patogus vartotojui, jei norite išsaugoti slaptažodį per plėtinį. Taip pat, „NordPass“ yra mažiau tinkamas šeimoms ar komandoms.
Kalbant apie saugumą, šioje vietoje „NordPass“ programa susitvarko puikiai. Be viso to, „NordPass“ laikosi „zero-knowledge“ politikos, o jų taikomas 256 bitų šifravimas yra stipriausias, kurį šiuo metu gali turėti slaptažodžių tvarkytojai. Taip pat, 2020 metais „NordPass“ buvo ištirtas kibernetinio saugumo įmonės, kurio metu tyrimas parodė teigiamus rezultatus.
Šiuo metu „NordPass“ Premium planas yra labai nebrangus ir kainuoja 1,99 €. Papildomai, „NordPass“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl jei ši slaptažodžių tvarkyklė neatitiks jūsų poreikių galėsite atgauti sumokėtus pinigus.
Apskritai „NordPass“ yra universali slaptažodžių tvarkyklė, kuri puikiai tiks pradedantiesiems slaptažodžių tvarkytojų vartotojams.

NordPass įvertinimas:
8.7


Dashlane slaptažodžių tvarkyklė - password manager

3. Dashlane

„Dashlane“ yra saugi slaptažodžių tvarkyklė, kuri savo funkcijomis yra labai panaši į „NordPass“ ir „1Password“. Taip pat, šis slaptažodžių valdytojas turinti nemokamą versiją ir įmontuotą VPN.

„Dashlane“ savybės:

 1. Turi stiprų šifravimą ir yra labai patogi naudoti
 2. Premium „Dashlane“ versiją galima naudoti neribotame skaičiuje įrenginių
 3. „Dashlane“ Premium plane yra įmontuotas VPN
 4. „Dashlane“ galima naudoti tik kaip žiniatinklio programą
 5. „Dashlane“ šiuo metu neturi programos su „Windows“ ar „Mac“ OS, tačiau turi naršyklės plėtinius, skirtus „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Internet Explorer“, „Opera“, „Edge“ ir „Brave“.

Jau pakankamai ilgai „Dashlane“ laikomas gera slaptažodžių tvarkykle. Kaip ir „1Password“ bei „NordPass“, „Dashlane“ lengva naudoti ir jis siūlo stiprų 256 bitų šifravimą. Be to, „Dashlane“ pasirašė sutartį su kai kuriomis svetainėmis, leidžiančiomis pakeisti „Dashlane“ programoje šių svetainių slaptažodžius. Visgi, ši funkcija nėra prieinama visose svetainėse, todėl ši galimybė nėra iki galo išvystyta.
Pastaruoju metu „Dashlane“ tapo prieinama tik kaip žiniatinklio programa. Tai reiškia, kad jums neturint aktyvaus interneto ryšio ši programinė įranga neveiks. Tai leidžia „Dashlane“ dar greičiau ir lengviau patikrinti, ar nėra automatinių atnaujinimų, o tai pagerina saugumą.
Nemokamą „Dashlane“ planą galėsite naudoti vienu metu tik viename įrenginyje bei programa leis jums išsaugoti iki 50 slaptažodžių. Premium planą galima naudoti su tiek įrenginių, kiek norite bei išsaugoti begalę slaptažodžių. Papildomai, jums bus suteikta Premium „Dashlane“ VPN versija. VPN yra puiki priemonė, siekiant geriau apsaugoti jūsų interneto ryšį.
Apskritai „Dashlane“ slaptažodžių tvarkyklė kainuoja daugiau nei dauguma kitų slaptažodžių tvarkytuvų.

„Dashlane“ įvertinimas:
8.5


Remembear slaptažodžių tvarkyklė - password manager

4. Remebear

„Remembear“ puiki slaptažodžių tvarkyklė turinti grąžų programos dizainą ir daranti tai ką turi daryti slaptažodžių valdytojas. Mums ypač patinka nemokama „Remembear“ versija.

„Remembear“ salptažodžių tvarkyklės savybės:

 1. Unikalus ir lengvai suprantamas programos dizainas
 2. Yra nemokama versija
 3. Užtikrinamas saugumas
 4. Vienas iš brangesnių slaptažodžių valdytojų
 5. Veikia su „MacOS“, „Windows“, „iOS“, „Android“. Turi naršyklės plėtinius, veikiančius su „Chrome“, „Firefox“ ir „Safari“ naršyklėmis.

Jei ieškote prieinamos slaptažodžių tvarkyklės, kurio dizainas būtų stilingas, verta patikrinti „RememBear“ slaptažodžių valdytoją. „RememBear“ yra „TunnelBear“ VPN, slaptažodžių tvarkyklės variantas.
Kalbant apie „RememBear“ tvarkyklės funkcionalumą, ji turi viską, ko reikia kaip vartotojui. Čia galite lengvai saugoti savo slaptažodžius ir kitus duomenis bei generuoti saugius ir unikalius slaptažodžius.
Kas liečia saugumą „RememBear“ naudoja 256 bitų šifravimą, tačiau šioje programoje nerasite daug papildomų funkcijų. Lyginant su kitomis slaptažodžių tvarkyklėmis, „Remembear“ slaptažodžių valdytojas yra palyginti brangus ir ne toks geras kaip kitos slaptažodžių tvarkyklės.
Apibendrinant, „RememBear“ privalumas daugiausia slypi nemokamoje versijoje, kuri puikiai atlieka darbą ir turi tą patį žavų dizainą.

„Remembear“ įvertinimas:
8.3


Keeper slaptažodžių tvarkyklė - password manager

5. Keeper

„Keeper“ yra nebloga slaptažodžių tvarkyklė, itin didelį dėmesį skirianti slaptažodžių saugumui. Nepaisant to, daugėlis šios įmonės siūlomų papildomų funkcijų kainuoja papildomai.

„Keeper“ „password manager“ savybės:

 1. Stiprios saugumo parinktys, ypač kalbant apie kelių veiksnių autentifikavimą
 2. 30 dienų nemokama Premium versija, kuri vėliau konvertuojama į ribotą nemokamą planą
 3. Siūlo planus šeimoms ir įmonėms
 4. Turi saugią pokalbių funkciją, kuri yra ypač naudinga verslui
 5. Už daugybę papildomų parinkčių reikia mokėti papildomai
 6. Veikia su „MacOS“, „Windows“, „iOS“, „Android“. Turi naršyklių plėtinius skirtus „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Edge“, „Internet Explorer“ ir „Opera“ naršyklėms.

„Keeper“ slaptažodžių naršyklė ypač gera saugumo srityje. Daugelio veiksnių autentifikavimas suteiks papildomą apsaugą jūsų paskyroms, o tai ypač naudinga vartotojams, kuriems rūpi jų saugumas. „Keeper“ taip pat galite naudoti su „KeeperChat“, kuris ypač naudingas įmonėms.
Deja, už beveik kiekvieną „Keeper“ siūlomą papildomą funkciją teks susimokėti papildomai. Nemokamos versijos galimybės yra labai ribotos, o tokios funkcijos kaip įrenginių sinchronizavimas ir saugi failų saugykla kainuos papildomus pinigus. Be to, „Keeper“ įkyriai nuolatos reklamuoja šias funkcijas.

„Keeper“ įvertinimas:
8.3

Kaip išsirinkti geriausią slaptažodžių tvarkyklę?

Jei ieškote slaptažodžių tvarkyklės, verta gerai apsvarstyti, kokios programinės įrangos ieškote. Žemiau pateikiame keletą slaptažodžių tvarkyklių aspektų į kurias verta atkreipti dėmesį:

Kriterijus Paaiškinimas
„Zero knowledge“ politika Labai svarbu, kad slaptažodžių tvarkyklę valdanti įmonė negalėtų pasiekti jūsų slaptažodžių. Dėl šios priežasties visada pasirinkite slaptažodžių tvarkyklę su stipriu šifravimu (pageidautina 256 bitų) ir „zero knowledge“ politika.
Slaptažodžių generavimas Tai yra standartinė funkcija, kurią turi daugelis slaptažodžių tvarkyklių, tačiau vis tiek verta gerai patikrinti, ar ji tikrai įtraukta į svarstomą slaptažodžių valdytojo programėlę. Ši funkcija palengvina visų saugių slaptažodžių kūrimą.
Automatinis slaptažodžių įvedimas Slaptažodžių tvarkyklės dažnai automatiškai įveda slaptažodžius naudodami mygtuką įvesties lauke arba klaviatūros klavišus. Visgi, prieš naudodamiesi šia funkcija, visada turite prisijungti prie savo slaptažodžių tvarkyklės.
Sinchronizavimas Slaptažodžių sinchronizavimas tarp skirtingų įrenginių gali būti labai naudingas. Paprastai daugelis slaptažodžių tvarkytuvų turi šią funkciją kaip standartinę parinktį, tačiau naudojant nemokamas slaptažodžių tvarkyklių programos dažnai ši funkcija nėra prieinama.
Kitų bylų ir duomenų saugojimas Be slaptažodžių saugojimo ir tvarkymo, kai kurios slaptažodžių tvarkyklės taip pat leidžia saugoti apsaugotus dokumentus ar kreditinės kortelės informaciją.
Kelios slaptažodžių saugyklos Kai kurios slaptažodžių tvarkyklės leidžia jums sukurti ir valdyti kelis slaptažodžių saugyklas. Tai tarsi atskiri aplankai su slaptažodžių kolekcija. Tai ypač naudinga organizacijoms, komandoms ir šeimoms.
Nemokama versija Ne kiekviena slaptažodžių tvarkyklė turi nemokamą bandomąją versiją. Kai kurios įmonės suteikia pinigų grąžinimo garantiją, tačiau taip yra ne visada. Gerai apsvarstykite, ar pirmiausia norite išbandyti slaptažodžių tvarkytuvę ir ar ja pasitikite.
Kaina Produkto kaina žinoma nelieka paskutinėje vietoje. Apskritai, slaptažodžių tvarkyklės nėra tokios brangios. Kai kurios slaptažodžių tvarkyklės turi ir nemokamas versijas. Kai kuriose slaptažodžių tvarkyklėse, pavyzdžiui „1Password“ galima sukurti ir šeimos paskyrą. Tuomet kainą galima padalyti visiems vartotojams, dėl ko vienam asmeniui ji tampa dar pigesnė.
Žiniatinklio programa / neprisijungus naudojama programinė įranga Kai kurios slaptažodžių tvarkyklės turi tik naršyklių plėtinius, tuo tarpu kiti slaptažodžių valdytojai turi programas. Abi versijos turi privalumų ir trūkumų. Slaptažodžių tvarkyklės veikiančios naršyklėje dažnai yra patogesnės vartotojui, tačiau prieinamos tik tuo atveju, jei turite internetą. Naudojamos slaptažodžių tvarkyklių programos be interneto yra saugesnės ir gali suteikti daugiau saugumo parinkčių.
Norint automatiškai įvesti slaptažodžius, dažnai reikia papildomo naršyklės plėtinio.
Klientų aptarnavimas Tikimės, kad jūsų slaptažodžių tvarkyklė veiks gerai, bet jei ne, visuomet malonu jei galite susisiekti su greitai reaguojančia klientų aptarnavimo tarnyba.
Visuomet patikrinkite, ar norimą naudoti slaptažodžių tvarkyklės klientų aptarnavimo tarnybą lengva pasiekti.

Nemokami ir mokami slaptažodžių valdytojai

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti logiška pasirinkti nemokamą slaptažodžių tvarkyklę. Deja, naudojantis nemokamomis paslaugomis dažniausiai jūs esate pats prekė. Jūsų kontaktinė informacija gali būti parduota išorės rinkodaros šalims arba rodyti erzinančias reklamas. Kad ir kas tai būtų, mes visada rekomenduojame naudoti mokamą slaptažodžių tvarkyklę. Slaptažodžių valdytojai neturi būti brangūs, o aukščiausios kokybės programos dažnai turi daug pranašumų, palyginti su nemokamomis slaptažodžių tvarkyklėmis.

Mokamų slaptažodžių tvarkyklių privalumai ir trūkumai:

 • Jei kažkas negerai, galite kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą
 • Jums nereikia riboti, kiek slaptažodžių galite saugoti
 • Slaptažodžių tvarkyklę galite naudoti skirtinguose įrenginiuose
 • Galite sinchronizuoti slaptažodžius tarp šių įrenginių
 • Nemokamos paslaugos dažnai rodo jums skelbimus arba parduoda jūsų duomenis
 • Naudodamiesi gerai žinomomis mokamomis paslaugomis, daug mažiau rizikuojate būti apgauti
 • Nemokami slaptažodžių tvarkytuvai kartais atneša kenkėjiškų programų.

Kadangi tai susiję su jūsų slaptažodžiais, saugumas turėtų būti visuomet aukčiau nei keli eurai per mėnesį. Pakanka, kad lūsų slaptažodžiai būtų nutekinti vos vieną kartą ir jūs galite prarasti ženkliai diaugiau pinigų. Naudojant mokamą slaptažodžių tvarkyklę, ši rizika yra beveik nereikšminga, o naudojant visiškai nemokamą slaptažodžių tvarkytuvą kyla klausimas, kaip gerai jie tvarko jūsų slaptažodžius.

Geriausia slaptažodžių tvarkyklė – Paswoord Manager

Šiuo metu yra daugiau nei šimtas skirtingų slaptažodžių valdytojų, kurių kiekvienas turi savo pranašumus. Žemiau pateikiame geriausias slaptažodžių tvarkykles.

Slaptažodžių tvarkyklė Balas Svetainė
1Password 9.3 Aplankyk 1PASSWOORD
NordPass 8.7 Aplankyk NORDPASS
Dashlane 8.5 Aplankyk DASHLANE
Remembear 8.3 Aplankyk REMEMBEAR
Keeper 8.3 Aplankyk KEEPER

Geriausios slaptažodžių tvarkyklės – dažniausiai užduodami klausimai

Ar turite klausimų? Pažvelkite mūsų DUK skyrių ir sužinokite, ar turime jums atsakymą. Jei ne, visada galite palikti komentarą žemiau.

1. Kaip veikia slaptažodžių tvarkyklė?
Slaptažodžių tvarkyklė yra jūsų naršyklės ar kompiuterio įrankis, kuriame galite išsaugoti savo abonementų prisijungimo duomenis. Tai daroma saugiai, panaudojant šifravimą. Jei kur nors sukursite paskyrą, galėsite pasirinkti, kad slaptažodžių tvarkyklė išsaugotų jūsų informaciją. To pasekoje, savo slaptažodžių tvarkyklėje lengvai rasite tos svetainės prisijungimo informaciją.
Slaptažodžių tvarkyklė yra tarsi saugi saugykla, kurioje galite tvarkingai saugoti ir tvarkyti visus prisijungimo duomenis.
.
2. Kuri slaptažodių tvarkyklė yra geriausia?
Mūsų nuomonė, „1Password“ ir „NordPass“ yra geriausios slaptažodžių tvarkyklės. Šios slaptažodžių tvarkyklės nėra brangios, jas paprasta naudoti kasdien ir jos turi tvirtą apsaugą.
Taip pat skaitykite mūsų straipsnį apie „Geriausias slaptažodžių tvarkykles“, kur rasite išsamesnį slaptažodžių tvarkyklių sąrašą.
3. Kiek kainuoja slaptažodžių tvarkyklė – Passwoord Manager?
Slaptažodžių tvarkyklių kainos labai skiriasi. Kai kurie slaptažodžių valdytojai yra nemokami, kiti kainuoja eurą ar du per mėnesį, o kai kurie – net 5 ar daugiau eurų per mėnesį. Tačiau brangesnis ne visada reiškia – geresnis..
4. Ar nemokamos slaptažodžių tvarkyklės yra saugios?
Nemokamos slaptažodžių tvarkyklės gali būti saugios. Paprastai tai yra nemokamos gerai žinomų slaptažodžių tvarkyklių versijos, kurios papildomai turi ir mokamas premium versijas. Visgi derėtų būti atsargiems su nemokamais slaptažodžių tvarkytuvais. Nors galima rasti patikimus variantus, ne visi jie yra saugūs ir patikimi.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2019 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0