NordPass Password Manager | Apie slaptažodžių tvarkyklę!

NordPass Password Manager | Apie slaptažodžių tvarkyklę!

NordPass Password Manager | Slaptažodžių tvarkyklė

 

Ar galima patikėti „NordPass“ slaptažodžių tvarkyklei savo slaptažodžius? Kokias funkcijas šis paswoord manager turi ir ko jam trūksta? Šiame straipsnyje aptarsime „NordPass“ programos saugumą, kokybę ir kaip ši slaptažodžių tvarkyklė atrodo, lyginant su kitomis populiariomis slaptažodžių tvarkyklėmis.
Taip pat, palyginsime nemokamą „NordPass“ versiją su „Premium“ versija.

Nordpass Password Manager - Slaptažodžių tvarkyklė

“NordPass” saugumo funkcijos

„Nordpass“ yra slaptažodžių tvarkyklė, kuri sukurs stiprius slaptažodžius, juos įsimins ir automatiškai, esant poreikiui, juos įves. Taigi, praktiškai jums nebereikės daryti nieko pačiam.
Visi „NordPass“ naudojami slaptažodžiai yra skirtingi, todėl net įsilaužus į jų duomenų bazę, jūsų informacija išliks saugi!
„NordPass“ password manager turi stiprias saugumo funkcijas, skirtas apsaugoti jūsų slaptažodžius.
Įmonė naudoja nulinių žinių architektūrą (angl. Zero-knowledge-architecture), taip pat žinomą kaip nuo pradžios iki pabaigos šifravimas (ang. end-to-end coding), o tai reiškia, kad jūsų informacija yra užšifruojama, prieš paliekant jūsų įrenginį, ir net „NordPass“ darbuotojai nežino jūsų slaptažodžių.
Duomenų šifravimui „Nord Pass“ naudoja moderniausią XCHACHA20 algoritmą, vietoje standartinio 256-bitų AES šifravimo.

Nordpass saugumas

Programa taip pat turi dviejų faktorių autentifikavimo funkciją. Šiai funkcijai jūs galite naudoti ir kitas autentifikavimo programas, tokias kaip: „Google Authenticator“, „Microsoft Authericator“, „Authy“. Tokiu būdu padvigubisite ir paties „Nordpass“ saugumą.
Be viso to, „NordPass“ siūlo biometrinio autentifikavimo parinktis. Paskyrai atrakinti galite naudoti piršto atspaudą arba veido atpažinimo funkciją.
Be visų funkcijų, „NordPass“ taip pat turi kelių faktorių autentifikavimą (ang. Multi-Factor authentication), kuris „NordPass“ programoje vadinamas Pagrindiniu slaptažodžiu (ang. Master Password). Norėdami naudotis NordPass programėle, turėsite susikurti unikalų Master Passwoord, kuris leis pasiekti paskyrą. Šį slaptažodį žinosite tik jūs. Net „NordPass“ darbuotojai nežinos jūsų slaptažodžio. Taip pat, jei kibernetiniai nusikaltėliai kartais gautų jūsų el. pašto paskyrą, jie vis tiek negalės pasiekti jūsų „Nord Pass“ paskyros, nes nežinos jūsų pagrindinio slaptažodio.

“NordPass” password manager programa

„NordPass“ slaptažožių tvarkyklę lengva įdiegti ir paprasta naudoti. Jos veikimo principus suprasite tiesiog intuityviai. Net jei neturite IT įgūdžių, greitai suprasite, kaip ši programėlė veikia.

„NordPass” slaptažodžių importas

„NordPass“ slaptažodžių tvarkyklėje galėste ne tik lengvai pridėti slaptažodžius, bet ir vienu kartu juos importuoti iš savo naršyklės ar kitos slaptažodžių tvarkyklės. Norėdami tai padaryti:

  1. tiesiog eikite į „Nustatymus“ (ang. „Settings“),
  2. slinkite žemyn iki „Importuoti ir Eksportuoti“ (ang. „Import and Export“)
  3. ir pasirinkite Importuojamus Elementus (ang. „Import Items“).
  4. Čia galėsite pasirinkti naršyklę arba programą, iš kurios norite importuoti duomenis. Vienintelė naršyklė, kurios pasigedome, yra „Safari“. Deja, tai yra vienas iš „Nordpass“ trūkumų.

Nordpass Password Manager - import

Importavimo procesas yra tikrai greitas ir paprastas. Pasirinkus importavimo platformą, gausite nuorodą į paaiškinimą, kuriame bus detaliai paaiškinta kaip galite atsisiųsti slaptažodžius iš naršyklė ar kitos programos.

Slaptažodžių rūšiavimas

„NordPass“ programoje taip pat galėsite susikurti Aplankus ir tokiu būdu susirūšiuoti savo slaptažodžius.
Be slaptažodžių, „NordPass“ slaptažodžių tvarkyklėje galite pasirašyti pastabas (ang. Notes). Čia galėsite išsisaugoti neskelbtiną informaciją teksto forma. Pavyzdžiui, savo „WiFi“ slaptažodžius, namų signalizacijos kodus ar finansinius duomenis, tokius kaip, paskolos duomenis, įmonės finansus, mokesčius ir kitus duomenis, kuriuos norėtumėte apsaugoti naudodami tvirtą šifravimą.
Be viso to, „NordPass“ programėlė leidžia saugoti kredito kortelės duomenis ir kitą asmeninę informaciją, pavyzdžiui, el. pašto adresą, telefono numerį ir adresą.

Nordpass slaptažodžių tvarkyklė - Password Manager

Šis slaptažodžių tvarkytuvas tvarkyklė taip pat turi paieškos lauką, kuri padės greitai surasti norimą slaptažodį. Visgi, verta atkreipti dėmesį, kad „NordPass“ paieškos sistema nesugeba ieškoti informacijos, esančios jūsų išsaugotose Pastabose (ang. Notes), todėl esminę informaciją derėtų įtraukti į Pastabų pavadinimą.

Slaptažodžių dalijimasis

Vartotojai, pasirinkę „NordPass“ Primium versiją, taip pat, galės užšifruotus slaptažodžius ir pastabas pasidalinti el. paštu. Prieš išsiunčiant slaptažodžius į nurodytą el. paštą, visi duomenys bus užšifruoti, o tai reiškia, kad niekas, išskyrus numatytą gavėją, negalės perskaityti siunčiamų slaptažodžių.
Jei norite pasidalinti savo Pastavomis su kitu pasmeniu:

  1. Spustelėkite ant trijų taškų piktogramos,
  2. Tuomet spauskite ant „Share“ („Pasidalinti“)
  3. Įveskite gavėjo duomenis ir pasirinkite jam suteikiamas teises.
  4. Tada gavėjas gaus pranešimą apie jūsų ketinimą pasidalinti su juo duomenimis, kurį jis galės priimti. Kol jis to nepadarys, ekrane matysite laukimo būseną „Pending“.

Nordpass Password Manager - share files

Auto-fill ir Autolock funkcijos

„NordPass“ slaptažodžių tvaryklė taip pat turi automatinę pildymo parinktį (ang. Auto-fill), kuri automatiškai išsaugos ir užpildys slaptažodžius jūsų naudojamose svetainėse.
Nustatymuose taip pat galite nustatyti automatinį užraktą („Autolock“). Šios funkcijos pagalba, jei kartais jūsų kompiuteris būtų pavogtas, galėsite užkirsti kelią automatiškai pasiekti jūsų slaptažodžius.

Data Breach Scanner funkcija

„NordPass“ password manager taip pat turi duomenų nutekėjimo skaitytuvą (ang. Data Breach Scanner), kuris nustato bet kokius internetinius įsilaužimus, susijusius su jūsų el. pašto adresu, slaptažodžiais ar kredito kortelės informacija.
Jei į jūsų el. paštą buvo įsilaužta, „Data Breach Scanner“ parinktyje matysite įsilaužimo laiką. Tokiu atveju, labai svarbu pakeisti savo slaptažodį.
„NordPass“ slaptažodžių tvarkyklės „Password Health“ parinktyje taip pat galite pasitikrinti, kurie jūsų slaptažodžiai yra lengvai pažeidžiami. Programa nuskaitys jūsų slaptažodžius ir parodys, kurie slaptažodžiai yra silpni, pakartotinai naudojami arba senesni nei 90 dienų.

Prietaisai

„NordPass“ turi programas, skirtas daugeliui operacinių sistemų: „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“ ir „Linux“, įskaitant ir plėtinius, skirtus populiariausioms naršyklėms, tokioms kaip: „Chrome“, „Firefox“, „Opera“, „Edge“ ir „Safari“.
Nedidelis „NordPass“ naršyklės plėtinio trūkumas yra tas, kad norint jį naudoti, „NordPass“ programa turi būti nuolat aktyvi, t.y. atidaryta jūsų kompiuteryje. Naudojant kitas slaptažodžių tvarkykles, tokias kaip, „Dashlane“ ar „One Password“, viso to nėra. Šioje srityje, „NordPass“ komanda dar turi kur tobulėti.

Nemokamas ar mokamas “NordPass” password manager? Kurį verta įsigyti?

Norėdami įsigyti slaptažodžių tvarkyklę (ang. password manager), verta apsvarstyti galimybę įsigyti nemokamą „NordPass“ versiją.
Puikus nemokamos „NordPass“ versijos privalumas yra tas, kad ši programa netaiko slaptažodžių limito.
Nemokama „NordPass“ versija taip pat turi tokio pat tipo XCHACHA20 šifravimo algoritmą ir zero-knowledge architektūrą. Taigi, jums nereikės jaudintis dėl saugumo.
Naudojant nemokamą „Nordpass“ versiją vienu metu galėsite naudoti tik 1-ą įrenginį, o naudojant „Premium“ versiją – iki 6 įrenginių. Šis slaptažodžių valdytojas taip pat turi specialų planą šeimoms, leidžiantį 6 skirtingiems vartotojams naudotis slaptažodžių tvarkykle.
Verta atkreipti dėmesį, kad nemokama „NordPass“ versija neturi kai kurių svarbių funkcijų.
Jūs negalėsite saugiai dalintis savo slaptažodžiais, prisijungimo duomenimis ar pastabomis su kitais žmonėmis ar kitais savo įrenginiais.

Nordpass - nemokamas ar mokamas planas

Nemokamas „NordPass” planas taip pat neleidžia patikrinti slaptažodžių būklės, t.y. jūsų salptažodžių stiprumo. Žinoma, nemokama versija turi slaptažodžių generatorių, kuris sukurs unikalius ir stiprius slaptažodžius, tačiau neturėsite galimybės patikrinti savo senų slaptažodžių būklės, kuriuos susikūrėte anksčiau patys.
Nemokama „NordPass“ slaptažodžių tvarkyklė taip pat nesuteikia prieigos prie „Data Breach Scanner“ funkcijos, kuri internete ieško nutekėjimų, susijusių su jūsų el. pašto adresais, slaptažodžiais ar kredito kortelės informacija. Jei pasirinksite „Premium“ versiją, ši funkcija gali padėti išvengti nepageidaujamų kitų asmenų prisijungimų prie jūsų senų paskyrų ar net finansinių nuostolių.
Kaip galima matyti, nemokama „Nordpass“ slaptažodžių tvarkyklės versija turi savus pliusus ir minusus, tačiau tik jūs galite nuspręsti, kuri versija geriausiai atitiks jūsų asmeninius poreikius. Jei naudojate daugiau nei 1-ą įrenginį, rekomenduotume rimtai apsvarstyti mokamą „Nord Pass“ versiją.

Klientų aptarnavimas

Trumpam aptarkime „NordPass“ klientų aptarnavimą. Svetainė turi internetinį pagalbos centrą su paieškos lauku puslapio viršuje. Jei nerandate ieškomos informacijos, visada galite su jais susisiekti el. paštu arba tiesiogiai per „Live-chat“. Apskritai, mūsų patirtis rodo, kad „NordPass“ klientų aptarnavimo personalas į užklausas reaguoja greitai, yra draugiškas ir pasirengęs padėti išspręsti iškilusias problemas.

“NordPass” slaptažodžių tvarkyklės kainos palyginimas

NordPass 2 metų „Premium “ planas šiuo metu kainuoja 1,32 € per mėnesį.
Lyginant su kitais Passwoord Manager lyderiais, tokiais kaip, „Dashlane“, „1Password“, „LastPass“ ir „Roboform“, jų kaina iš ties atrodo labai patraukliai.
Siūlomas pigiausias metinis abonementas šiuo metu kainuoja 1,76 euro per mėnesį. Bet jei pasirinksite 2-jų metų prenumeratą, ji bus dar pigesnė!

Password Manager kainų palyginimas

Be viso to, „NordPass“ suteikia 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją.
Apmokant, taip pat galite atsiskaityti bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis, o paskyros sukūrimui pakaks tik el. pašto adreso.

Apibendrinimas

Apibendrinant, „NordPass“ siūlo paprastą naudoti slaptažodžių tvarkyklę su puikiomis privatumo ir saugumo funkcijomis bei keliais autentifikavimo metodais. Programėlėje galite saugiai saugoti įvairių rūšių informaciją.
Jei nenorite jai išleisti nė cento, „NordPass“ taip pat turi patikimą nemokamą slaptažodžių tvarkyklės versiją.
Visgi, jei planuojate slaptažodžių tvarkyklę naudoti daugiau nei viename įrenginyje, vertą išbandyti mokamą „NordPass“ versiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

© 2022 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0