Zenmate VPN apžvalga ir atsiliepimai 2020 – išsamiai

Zenmate VPN apžvalga ir atsiliepimai 2020 – išsamiai

ZENMATE VPN APŽVALGA

 

 

KOKIAS PASLAUGAS SUTEIKIA ZENMATE VPN ?

 1. PASLEPIA JŪSŲ IP ADRESĄ TOKIU BŪDU APSAUGODAMAS JŪSŲ PRIVATUMĄ
 2.  

 3. APSAUGO JŪSŲ DUOMENIS, NAUDOJANTIS VIEŠĄJA WI-FI PRIEIGA
 4.  

 5. SUTEIKIA PRIEIGĄ PRIE INTERNETINIŲ SVETAINIŲ
 6.  

 7. GALITE ANONIMIŠKAI SIŲSTIS TORENTUS
 8.  

PAGRINDINĖS ZENMATE VPN SAVYBĖS

Įvertinimas
8.7

4.3 out of 5 stars

Apie ZenMate VPN > 45 mln. vartotojų
ZenMate VPN buvo įkurtas 2013 metais įmonės „ZenGuard GmbH“. Įmonės ofisas randasi adresu: Am Treptower parke 28-30, 12435 Berlynas, Vokietija.
Pradžioje „ZenMate“ teikė tarpinio serverio paslaugas naršyklės plėtiniams, tačiau vėliau peraugo į VPN paslaugas. „ZenMate“ yra vienas iš nedaugelio VPN (ar lietuviškai kartais vadinamu VPT) tiekėjų, kurių komandos nariai nėra anonimiški. Jei prisijungsite prie „Linkedin“ platformos, rasite informaciją apie šios įmonės darbuotojus.
Šios įmonės devizas – suteikti internetinį saugumą ir privatumą visiems žmonėms.
Šiuo metu „ZenMate VPN“ turi daugiau nei 45 mln. vartotojų 191-oje šalyje.

Siuntimo greitis 4 out of 5 stars 8.0/10

Savo serverių tinkle „Zenmate VPN“ užtikrina ganėtinai gerą interneto greitį.
Pasirinkus Lietuvoje esantį serverį galite tikėtis 60 – 70 MB/s atsisiuntimo greičio. Tokio interneto greičio tikrai pakaks HD vaizdo transliacijai ar naršymui be jokių trikdžių.
Dideliu atstumu esantys serveriai kas be ko neturi tokių gerų rezultatų. Pavyzdžiui, jungiantis prie JAV, Niujorko serverių, dėl didelio atstumo interneto atsisiuntimo greitis ženkliai krenta ir tesiekia apie 13 MBps. Amerikos serverių greitis vidutiniškai svyruoja nuo 5 iki 35 MB/s.

Duomenų limitas Neribotas
„ZenMate“ VPN neriboja duomenų limito.

Šalys +35 šalys
„Zenmate VPN“ turi serverius 35 skirtingose šalyse, 6-iuose žemynuose.

Europa 26 šalys
Albanija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Didžioji Britanija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Lietuva Liuksemburgas, Moldova, Nyderlandai, Norvegija, Prancūzija, Rumunija, Rusija, Slovakija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Ukraina, Vengrija, Vokietija
Šiaurės Amerika 2 šalys
JAV, Kanada
Pietų Amerika 1 šalis
Brazilija
Australija 1 šalis
Australija
Azija 5 šalys
Honkongas, Izraelis, Japonija, Singapūras, Šiaurės Korėja
Afrika 1 šalis
Pietų Afrikos Respublika

Serverių skaičius +1500 serverių
Šiuo metu „ZenMate VPN“ turi daugiau nei 1500 serverių. Turimas serverių skaičius yra pakankamai didelis, kas užtikrina, kad piko valandomis serveriai nebus per daug apkrauti.

Vienalaikis įrenginių prijungimas 5 prietaisai
„ZenMate VPN“ vienu metu galima prijungti prie 5 skirtingų prietaisų. Daugeliui vartotojų šis skaičius yra pakankamas, tačiau už papildomą mokestį jūs galite papildomai prijungti 2, 5 ar 10 aparatų.
Pasirinkus nemokamą „ZenMate“ VPN versiją, turėsite galimybę prisijungti tik prie 1-o įrenginio.

Log duomenų rinkimas Renkami kai kurie duomenys
„ZenMate“ log duomenų registravimo politiką galima interpretuoti dvejopai.
Savo svetainėje įmonė deklaruoja, kad jie nesaugo asmens duomenų ir neregistruoja ką jų vartotojai veikia internete. Taip pat, „ZenMate“ teigia netikrinanti sesijų.
Tuo pačiu metu, jei įsigilinsite į „ZenMate“ Privatumo politikos aprašą, jame įmonė nurodo, kad savo serveriuose jie laikinai saugo minimalų ryšio metaduomenų su IP adresais kiekį. Pasak jų, tai jie daro siekdami užkirsti kelią piktnaudžiavimui jų serveriuose, tačiau nėra aišku, kiek laiko šiuos duomenis įmonė saugo.
Taip pat, „ZenMate“ nurodo, neperduodanti surinktų duomenų trečiosioms šalims, nebent pagal įstatymą jie privalėtų tai padaryti, pavyzdžiui, patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Tai reiškia, kad kai kurie saugomi įrašai apie klientų elgesį gali būti perduoti tyrimo institucijoms.
Apibendrinant, galima teigti, kad „ZenMate“ VPN nesuteikia 100% garantijos dėl privatumo ir jūsų informacijos apsaugos, tad naudojantis šiuo VPN nederėtų pernelyg peržengti įstatymo ribų.

Tapatybės anonimiškumas (galiojantis el. pašto adresas)
Norėdami sukurti „Zenmate VPN“ asmeninę paskyrą, jums reikės nurodyti savo el. pašto adresą ir slaptažodį.
Deja, bet atsiskaitymo su Bitcoin‘ais „Zenmate“ taip pat kol kas nepripažįsta.

Registracijos šalisVokietija" Vokietija
„ZenMate VPN“ yra įsikūrusi Vokietijoje, todėl jai taikomi ES duomenų saugojimo įstatymai ir susitarimai dėl dalijimosi informacija.
Atsižvelgiant į ribotą duomenų kiekį, kuriuos renka „ZenMate“ bei nesiimant itin nelegalių veiksmų, mažai tikėtina, kad tai turės jums didelės įtakos.
Taip pat, iki šiol nėra duomenų, kad kažkas būtų nuteistas dėl „ZenMate“ bendradarbiavimo su valdžios institucijos. Šiuo metu, „ZenMate“ VPN paslaugomis naudojasi daugiau nei 45 mln. vartotojų, ir tai yra geras patikimumo rodiklis.

Kaina (3 m. prenumerata) 1.64 €/mėn.

Nemokama versija
Skirtingai nuo daugelio konkurentų „ZenMate VPN“ taip pat siūlo savo klientams nemokamas VPN paslaugas.
Reikėtų atkreipti dėmesį, kad ši nemokama VPN versija turi nemažai apribojimų, kaip antai:

 • 4 serverių šalys: Vokietija, Honkongas, Rumunija ir JAV
 • Greitis: ne daugiau kaip 2 MB/s
 • Galimos platformos: “Chrome”, “Firefox” ir “Opera”
 • Leidžiama prijunti vieną įrenginį vienu metu
 • Nėra „Open VPN“ protokolo
 • TLS šifravimas.


Pinigų grąžinimo garantija 30 dienų
„ZenMate“ suteikia savo abonentams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Šį laikotarpį galima prilyginti bandomajam laikotarpiui, kurį siūlo kiti VPN tiekėjai.

Nemokamas bandomasis laikotarpis 7 dienos
„Zenmate VPN“ suteikia 7 dienų bandomąjį laikotarpį, kuriuo pasinaudoję galite tik tuomet nuspręsti ar norite įsigyti būtent šį VPN. Naudojantis “Zenmate VPN” per bandomuoju laikotarpiu jums nereikės pateikti savo kreditinės kortelės duomenų ar laiku nutraukti abonemento.
Norint išbandyti „Premium VPN“ jums reikės „Zenmate“ tinklalapyje susikurti savo paskyrą. Bandomasis laikotarpis prasidės automatiškai, kai bus patvirtintas jūsų el. pašto adresas.

ZENMATE VPN PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Serverių tinklas

DIDELIS SERVERIŲ TINKLAS

+1500 serverių 35-iose šalyje (turi serverius ir Lietuvoje)

Greitis

ATSISIUNTIMO GREITIS

Užtikrina gerą interneto greitį

prietaisai

VIENALAIKIS PRIETAISŲ PRIJUNGIMAS

5 prietaisai

duomenų limitas

DUOMENŲ LIMITAS

Neribotas duomenų limitas

Kill Switch

KILL SWITCH

Turi Kill switch funkciją

Duomenų šifravimas

DUOMENŲ ŠIFRAFIMAS

Aukštos kokybės 256-bit AES ir 128-bit AES šifravimas

Pinigų grąžinimo garantija

PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Suteikiama 30 d. pinigų grąžinimo garantija

Nemokamas bandomasis laikotarpis

NEMOKAMAS BANDOMASIS LAIKOTARPIS

7 d. Bandomasis laikotarpis

log duomenys

LOG DUOMENŲ RINKIMAS

Renkami kai kurie duomenys

Reklamos blokavimas

REKLAMOS BLOKAVIMAS

VPN neturi integruotos reklamos blokavimo funkcijos

Slaptumo rėžimas

SLAPTUMO RĖŽIMAS

VPN gali būti užblokuotas šalyse, kuriose galioja stipri cenzūra, kaip antai, Kinijoje

TECHNINIAI ASPEKTAI

Ryšio stabilumas Geras
„ZenMate VPN“ turi pakangamai gerą ryšį su serveriais. Naudojantis šio VPN paslaugomis mums nė karto nenutrūko VPN ryšys.

Slaptumo rėžimas (ang. Stealth mode)
“ZenMate” nėra tinkamas VPN tiems žmonėms, kurie dažnai keliauja po šalis, kuriose galioja griežta cenzūra (Kinija, Iranas, Saudo Arabija ir kt.). “ZenMate” negali garantuoti, kad jų VPN veiks patikimai, todėl nerekomenduoja VPN programos naudoti šiose šalyse.
Taip pat, gali kilti ryšio problem, naudojantis “ZenMate VPN” tokiose šalyse kaip Turkija, Pakistanas, Jungtiniai Arabų Emyratai.

„Kill switch”
„ZenMate“ turi „Kill Switch“ funkciją, kuri, nutrūkus VPN ryšiui, neleidžia nutekėti jūsų IP adresui.

Dvigubas VPN
„ZenMate VPN“ neturi dviguvo VPN serverių. Naudojant dvigubą VPN, kliento duomenys yra nukreipiami per du VPN serverius, tokiu būdu juos užšifruojant du kartus. Toks metodas suteikia daugiau saugumo ir anonimiškumo, nei vieno VPN serverio naudojimas, tačiau to pasekoje akivaizdžiai sumažėja interneto greitis. Daugeliu atvejų, pavyzdžiui, žiūrint „Netflix“ ši funkcija būtų perteklinė.

„Split tunneling”
Deja, šiuo metu „ZenMate VPN“ neturi „Split tunneling“ funckijos savo programoje.
„Split-tunneling“ yra išplėstinė funkcija, kurią gali pasiūlyti tik nedaugelis VPN tiekėjų. „Split“ tunelio pagalba galima išskirti tam tikras interneto svetaines ar programas, kurios apeitų VPN ir naudotų įprastą internetinį ryšį.

IP tipasBendras (dinaminis) IP
„ZenMate VPN“ savo klientams suteikia bendrus dinaminius IP. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą prisijungus prie Zenmate serverio gausite vis kitą IP adresą.
Deja, šiuo metu „ZenMate VPN“ nesuteikia dedikuotų IP adresų, net ir už papildomą mokestį.

Saugumo protokolai OpenVPN, IKEv2, L2TP/IPsec
„ZenMate VPN” siūlo 3 skirtingus protokolus:

 • OpenVPN (TCP ir UDP)
 • IKEv2
 • L2TP/IPsec.

OpenVPN protokolas yra gana saugus, o pasirinkus L2TP/IPsec protokolą turėsite didesnį interneto greitį, tačiau palyginti su OpenVPN jis yra mažiau saugus.
Norėdami didesnio patikimumo rinkitės OpenVPN TCP protokolą, o jei norite žaisti internetinius žaidimus ar žiūrėti filmus internetu, tuomet OpenVPN UDP bus geresnis pasirinkimas.

Šifravimas 256-bit AES (kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams pritaikytose VPN programose), 128 bit AES (naršyklių plėtiniuose)
Siekiant užtikrinti vartotojų privatumą „ZenMate VPN“ naudoja 256-bit AES karinio lygio šifravimą kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams skirtose VPN programose, tuo tarpu naršyklių plėtiniams įmonė naudoja 128-bit AES šifravimą.

Reklamos blokavimas
Šiuo metu “Zenmate” savo VPN programoje neturi įdiegtos reklamos blokavimo funkcijos. Vietoje to jie siūlo atskirą naršyklės plėtinį – “Web Firewall”, kuris blokuoja reklamas, kenkėjiškas programas ir stebėjimo slapukus.

Stebėjimo slapukų blokavimas (tik Android programoje)
„ZenMate VPN“ Android programa turi stebėjimo slapukų slapukų blokavimo funkciją. Deja, šios funkcijos nėra „Windows“ įrenginiams skirtoje VPN programoje.

Kenkėjiškų programų (ang. Malware) blokavimas (tik Android programoje)
„ZenMate VPN“ Android programoje yra įdiegtas kenkėjiškų programų blokatorius. Deja, šios funkcijos kol kas nėra „Windows“ programoje. Vietoje to „ZenMate“ siūlo atskirą naršyklės plėtinį – „Web Firewall“, kuris blokuoja reklamas, kenkėjiškas progrmas ir slapukus.

Interneto telefonijos (VoIP) palaikymas (daugelyje šalių)
„ZenMate VPN“ palaiko „VoiP“ paslaugas („Skype“, „WhatsApp“ ir kt.) daugelyje šalių.
Nepaisant to, kai kurios šalys blokuoja „Skype“. Šios šalys yra:

 • Šiaurės Amerika: Karibų salos
 • Pietų Amerika: Brazilija, Belizas, Meksika, Paragvajus
 • Afrika: Egiptas, Marokas, Tunisas
 • Azija: Azerbaidžanas, Kinija, Iranas, Jemenas, Jordanija, Kuveitas, Mianmaras, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja, Omanas, Pakistanas, Kataras, Saudo Arabija, Sirija, Tailandas, Turkija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Vietnamas.

Pasak „ZenMate“ klientų aptarnavimo personalo, „VoiP“ galėsite naudoti tol, kol galėsite prisijungti prie „Zenmate VPN“ serverių konkrečioje šalyje.
Kadangi „ZenMate VPN“ neturi slapto rėžimo („Stealth Mode“), tikėtina VPN neveiks griežtos cenzūros šalyse, tokiose kaip Kinija, Iranas ir Saudo Arabija. Taip pat didelė tikimybė, kad VPN (liet. VPT) neveiks Pakistane ar Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Naršyklių plėtiniai

 • Google Chrome
 • Chrome
 • Firefox
 • Firefox
 • Opera
 • Opera

Šiuo metu „ZenMate VPN“ siūlo „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“ naršyklių plėtinius.

DNS nuotėkio apsauga
„ZenMate“ turi apsaugą nuo DNS nutekėjimo. Šią funkciją VPN programoje galite lengvai aktyvuoti ar deaktyvuoti patys.


IP-V6 nuotėkio apsauga
Kas liečia IPv6 nuotėkio apsaugą, „Zenmate VPN“ gali apsaugoti IPv6 srautą, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad norėdami išjungti IPv6 srautą, tai jums reikės padaryti rankiniu būdu.

WebRTC nuotėkio apsauga
Taip pat, „ZenMate VPN“ neturi „WebRTC“ nuotėkio. Mūsų tikroji tapatybė nebuvo atskleista.

PALAIKOMI ĮRENGINIAI

Zenmate VPN Android programa

VPN programos patogumas
9.1

4.6 out of 5 stars

Kompiuteriai (dizainas/ nustatymai)

 • Windows
 • Windows
 • Mac
 • Mac
 • Linux
 • Linux

„ZenMate“ VPN „Windows“ programa yra paprasta, o jos atliekamas funkcijas galima suprasti tiesiog intuityviai.
Ar VPN įjungtas galima atpažinti iš aktyvavimo mygtuko, kuris nuolat skleidžia bangas, o viršuje papildomai tekstu parašyta „VPN įjungas“ (angl. „VPN connected!“).

Zenmate VPN Windows programa

Serverio vietą galima rinktis iš abėcėlės tvarka pateikto valstybių sąrašo. Norėdami greičiau surasti norimą serverį, taip pat, galite pasinaudoti paieškos funkcija. Įvedę porą pirmųjų simbolių, pamatysite savo ieškomą serverio šalį sąrašo viršuje. Taip pat, paspaudę ant žvaigždutės „ZenMate VPN“ programoje galite sudaryti mėgstamiausių šalių sąrašą.
Papildomai „ZenMate VPN“ turi specialius serverius skirtus torentų parsisiuntimui ar TV kanalų žiūrėjimui internetu.
Stiprioji „ZenMate VPN“ pusė yra ta, kad serverius galima rūšiuoti ne tik pagal abėcėlę, bet ir pagal „ping“ laiką, atstumą ir serverio užimtumą. Turint tokią išsamią informaciją lengvai galima išsirinkti optimaliausią serverį.

Lengvas instaliavimas
Vartotojui patogus dizainas
Šalių sąrašas išdėstytas pagal abėcėlę
Išsamus serverių sąrašas (pagal šalis ir miestus)
Lengvas serverio keitimas (vienu paspaudimu) (pirma reikia atsijungti)
Geriausias serveris („Best Location”)
Mėgstamiausių serverių sąrašas („Favourite list”)
Paskutinį kartą naudotų serverių sąrašas
Paieškos funkcija
Informacija apie p2p arba vaizdo įrašams žiūrėti draugiškus serverius
Pranešimų gavimas, pasikeitus VPN ryšio statusui
Informacija apie „Ping” laiką ir serverio apkrovimą

 
Sujungimas su pasirinktu serveriu yra šiek tiek lėtas, tačiau prisijungus „Zenmate VPN“ veikia ganėtinai stabiliai.

Zenmate VPN Windows nustatymai

Zenmate VPN Windows nustatymai

Kalbant apie VPN programoje esančius nustatymus, žemiau pateiktas funkcijas vartotojai gali nustatyti patys:

Protokolo keitimas (OpenVPN, IKEv2, L2TP)
Atsitiktinė prievado („Port“) parinktis
Programos paleidimas įjungus kompiuterį
Automatinis prisijungimas paleidus VPN programą
„Kill Switch“
DNS nuotėkio apsauga
IPv6 ryšio, kuris neina per VPN išjungimas, esant prisijungus prie VPN

 

Išmanieji telefonai ir planšetės (dizainas/ nustatymai)

 • Android
 • Android
 • iOS
 • iOS

„ZenMate VPN“ turi taikomąsias programėles Android ir iOS įrenginiams.

Android programėlė:
„ZenMate VPN“ Android versija yra labai panaši į Windows versiją. Čia rasite tuos pačius nustatymus kaip ir „Windows“ VPN programoje.

Maršrutizatoriai

 • DD-WRT
 • DD-WRT
 • Tomato
 • Tomato

Su „OpenVPN“ suderinamuose maršrutizatoriuose galite įdiegti „ZenMate VPN“ programą. VPN galite įdiegti DD-WRT ir Tomato maršrutizatoriuose.
Svetainėje galima rasti instrukciją kaip rankiniu būdu konfiguruoti VPN savo maršrutizatoriuose, tačiau aprašas nėra išsamiai aprašytas, ko pasekoje neturintiems patirties, gali būti sudėtinga patiems susikonfiguruoti „Zenmate VPN“.
Maršrutizatoriaus pagalba vienu metu galite naudoti kelis įrenginius, panaudojant tik vieną VPN ryšį.

Kita įranga (VPN programa)

 • Amazon Fire TV
 • Fire TV

 • Android TV
 • Android TV

Šiuo metu „ZenMate VPN“ programa veikia su „Android TV“, „Amazon Fire“ įrenginiais.

Kita įranga (per maršrutizatorių)

 • Apple TV
 • Apple TV
 • Playstation 3 en 4
 • PlayStation
 • Xbox
 • Xbox
 • Nintendo
 • Nintendo
 • Chromebook
 • Chromebook
 • Chromecast
 • Chromecast

 • Roku
 • Roku

Deja, „ZenMate VPN“ neturi atskirai sukurtos VPN programėlės Apple TV, Smart TV‘s, Chromecast, Roku ar žaidimų konsolėms: Playstation, Xbox One ar Nintendo.
Šiuos prietaisus galite prijungti prie maršrutizatoriaus, kuris būtų prijungtas prie VPN serverio. Taip pat, galima pasidalinti VPN ryšiu tiesiai iš savo „Windows“ kompiuterio.

VAIZDO TRANSLIACIJA INTERNETU IR DUOMENŲ ATSISIUNTIMAS

Torentai/ P2P
„ZenMate VPN“ pagalba galite siųstis torentus ir keistis P2P failais.
Anksčiau „ZenMate“ buvo prieš torentų siuntimąsi jų serverių pagalba, tačiau šiuo metu šios problemos neliko. Galite be vargo siųstis torentus bei keistis duomenimis su kitais vartotojais.

Vaizdo transliacija internetu

 • HBO Now
 • HBO Now
 • Netflix streaming
 • Netflix
 • BBC iplayer
 • BBC iPlayer
 • Spotify streaming
 • Spotify

 • Amazon Prime
 • Amazon

„ZenMate VPN“ galite naudoti kur kas plačiau nei tik žiūrėti JAV „Netflix“. Šio VPN pagalba taip pat galite gauti prieigą prie „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „HBO Now“ ir kt.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Klientų aptarnavimas
8.6

4.3 out of 5 stars

Komunikacija „Live-chat“ Bilietų sistema Facebook
„ZenMate“ klientų aptarnavimo tarnybą galima pasiekti tiesiogiai per „Live-chat“, siunčiant žinutę per bilietų sistemą ar užduodant klausimus per Facebook‘ą.
Paprastai „ZenMate“ greitai reaguoja į klientų užklausas ir atsako į užduodamus klausimus. Nepaisant to, jų personalas ne visuomet stengiasi atsakyti į užduodamus klausimus išsamiai, o vietoje tiesiog pataria išbandyti jų VPN patiems.
Be bilietų sistemos „ZenMate“ taip pat siūlo nuotolinį problemų sprendimą, jei neturite pakankamai techninių žinių iškilusią problemą išspręsti pats. Tai yra itin patogu vartotojams neturintiems gilių IT žinių, o taip pat didelis VPN privalumas, nes tik nedaugelis VPN tiekėjų teikia tokią paslaugą.

Darbo laikas 24/7
„ZenMate VPN“ siūlo savo vartotojams nepertraukiamą klientų aptarnavimą, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Atsakymo laikas per 24 val.
Per kelias valandas

DUK
Jei iškyla klausimų apie „ZenMate VPN“, atsakymų visada pirmiausia galite paieškoti prie DUK skyriaus.
Mūsų pastebėjimu, „ZenMate VPN“ DUK užduodamų klausimų sąrašas yra ganėtinai trumpas o pateikti atsakymai gan trumpi.

Instaliavimo gidai
Be bendros svetainėje pateikiamos informacijos apie „ZenMate VPN“ čia rasite ir eilę instaliavimo vadovų, padėsiančių jums VPN diegimo procese.


Mokėjimo būdaiMastercard Visa Paypal Negalima atsiskaitysi Bitcoin'ais
“ZenMate VPN“ galite atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis („Visa“, „Mastercard“) ir „Paypal“. Galimybės atsiskaityti bitkoinais šiuo metu deja nėra.

ZENMATE VPN KAINA

1 mėnuo

9.99 €

per mėn.

3 metai

Zenmate VPN logotipas

1.64 €

per mėn.

1 metai

4.49 €

per mėn.

1 mėnuo

9.99 €

per mėn.

3 metai

Zenmate VPN logotipas

1.64 €

per mėn.

1 metai

4.49 €

per mėn.

Mes tikimės, kad ši ZENMATE VPN apžvalga buvo informatyvi ir naudinga tau.

Jei vis dar kyla abejonių dėl šio VPN tiekėjo ir nori išgirsti „ZENMATE VPN“ klientų nuomonę, skaityk jų atsiliepimus žemiau.
 

ATSILIEPIMAI


Ar teko naudotis Zenmate VPN paslauga? Mielai išgirsime tavo įspūdžius apie šį VPN tiekėją. Pasidalink savo patirtimi su kitais lankytojais!

PASIDALINK SAVO PATIRTIMI !


 
0
Rated 0 out of 5
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%


There are no reviews yet. Be the first one to write one.


© 2022 | VPN Gidas

Your compare list

Compare
REMOVE ALL
COMPARE
0